dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Cieszę sie, że naprawde niektóre osoby sie w to wszystko zaangażowaly

    Chciałabym dodac ze jeszcze jest taka moja zachcianka - TV, ale na scianie I ze niestety szafa narozna srednio mi sie podoba dlatego 1,5 metrowa do sufitu (mysle nad tym lustrem... ) musi sie gdzies zmiescic

    I chciałabym Wam powiedzieć o moim pomyśle (dosc cwanym ) obecnie mam naroznik, ktory nie ma tak jakby ramy. Dlatego po rozłozeniu mam łożko 2m*1,6m i pomyslałam ze jak nakryje go pieknym duzym przescieradłem na to piekna posciel i wielkie poduszki. I nie będzie wcale widac że to był naroznik. Jest bardzo wygodne,bo na spręzynach i mniej kosztow,bo w koncu lozko mam 2 lata I dzieki temu ze jest bez ramy to mam same lozko i moze to zajmie mniej miejsca niz normalne lozko z obudowa
    Zainteresowania:
    Perfumy, kosmetyki, moda, sport, j. francuski

  2. #22

    Domyślnie

    A czy ten narożnik się składa? Bo jak tak to masz 2 problemy z głowy, bo dodatkowo jak będziesz miała gości, a rodzice siedzą w salonie, to możesz narożnik złożyć i masz mnóstwo miejsca w pokoju

    A szafę z lustrem na prawdę polecam. Odbija pokój dając wrażenie powiększenia. U nas w naszej sypialni tak zrobiłam i było fantastycznie. Można dookoła lustra zawiesić jakieś lampki z ikei, które odbijając się w lustrze na maksa rozswietlą Ci wnętrze i dadzą fajny efekt wieczorem, przy zgaszonym świetle głownym. Klimat przede wszystkim

  3. #23

    Domyślnie

    Na szybko kilka ustawień. Może coś Cię zainspiruje. Generalnie szafę widzę tylko w tym miejscu. Łóżko ma tu 1,45 (zapomniałam zmienić )





    Wydzielony kącik TV


  4. #24

    Domyślnie

    zetka, rewelacja. Wedlug mnie najfajniejsza jest wersja druga, ale pierwsza daje najwięcej intymności - chyba nikt nie lubi mieć łóżka na wprost drzwi

  5. #25

    Domyślnie

    Ja dołacze coś do 1 wersji oli 82. Z szafą musisz sama pokombinować, ale myślę ze doskonałym pomyłem byłoby zrobić taki niekoniecznie głeboki blat przy ściane z onem(zwłaszcza ze masz wystające okno) miałabyś tam półkę lub półki nad łóżkiem, a z boku po prawej stronie właśnie jest miejsce na Toaletkę (dobre światło), mozesz nawet obudować scianki po bokach okna - oprocz tej co bedzie lustro i toaletka którą mozna by nawet pociagnąć kawałek na tę dłuższą scianę 390 cm-ową. nawet do szafy ( jest świetne miejsce na TV)
    Ach i blat nie musi być prosty, mysle ze wskazany byłby zwłaszcza w rogu falowaty.

    Dalej aby łożko nie stało tak centralnie miedzy oknem a drzwiami: widziałam kiedyś super pomysł. w miejscu gdzie konczy się łóżko stawiasz szafkę trochę wyższa niż łózko otwieraną do drzwi (albo komodę) a na nią stawiasz regał z gołych półek (bez dykty), chodzi o to zeby był prześwit. Tam mozesz stawiać jakies fajne kwiatki np pnące i inne pierdułki nie musi on isć pod sam sufit moze wyglądać jak schodki. I masz trochę wiecej intymności.

    Ja miałam większą kiszkę, ponieważ twój pokój to prawie kwadrat można naprawdę z nim super pokombinować Mam nadzieję ze pomogłam. Moze pokus sie o zrobienie wizualizacji w jakims programie. naprawdę wychodza fajne rzeczy

  6. #26

    Domyślnie

    jestem pozytywnie zaskoczona ;D ciesze sie ze moj temat jest jeszcze odwiedzany, zaraz jakis program znajde ja tez widze szafe w jadym mimejscu. Chciałąbym zeby na łozko mozna bylo wejsc z dwoch str. ale nie weim czy tak mi sie uda
    Zainteresowania:
    Perfumy, kosmetyki, moda, sport, j. francuski

  7. #27

    Domyślnie

    a moze tak
    po lewo szafa a po prawo toaletka (rozm. szafy powinny byc mniejsze)



    czy widac foto??
    Zainteresowania:
    Perfumy, kosmetyki, moda, sport, j. francuski

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Niestety z powodu firewalla nie otwierają mi się łobrozki...
    Ale tak sobie pomyślałem, może zamiast wstawiać łóżko lepiej byłoby podnieść kawałek podłogi powiedzmy 1,5x3 wzdłuż krótszego boku (tzn. zrobić prostą konstrukcję np. metalową i obłożyć sklejką lub płytą), na to materac powiedzmy 140x200 i w głowach zbudować szafę sięgającą do sufitu, może nawet z małą antresolką, z dostępem od pokoju, naprzeciw wieszasz sobie plazmę, i masz jeszcze 2,5x3m wolnej przestrzeni - tam mogą się znaleźć toaletki i inne fintifluszki.
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  9. #29

    Domyślnie

    dzieki za inspiarcje ale nie bede kombinowala z ta konstrukcja

    czy jest ktos jeszcze by mi pomoc ? ;D

    to mi sie nawet podoba:

    http://img205.imageshack.us/my.php?i...okoj511oa2.png

    Zainteresowania:
    Perfumy, kosmetyki, moda, sport, j. francuski

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    sa łóżka o szerokości 1,2 m - już nie jedynka, ale jeszcze nie dwójka.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony