dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    a ja z innej troszkę beczki - gdzie dajecie dvd, dekodery to tel. cyfrowej? Jakoś nie pasują mi na tych stolikach - ale gdzie je inaczej umiescić aby nie były widoczne a dało sie znich korzystać?
    ewe

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewe
    a ja z innej troszkę beczki - gdzie dajecie dvd, dekodery to tel. cyfrowej? Jakoś nie pasują mi na tych stolikach - ale gdzie je inaczej umiescić aby nie były widoczne a dało sie znich korzystać?
    Można schować do szafki i kupić tzw. przedłużacz pilotów
    Gdzieś przyklejamy tylko dyskretne "oczko" - odbiornik sygnału z pilotów i sygnał jest przekazywany do urządzeń w szafce. Trzeba tylko pamiętać o odpowiedniej wentylacji szafki, szczególnie, jeśli będzie w niej wzmacniacz kina domowego.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  3. #23

    Domyślnie

    utek76 >napisz tez prosze skad masz ten zestaw mebli ? gotowy produkt z oferty wiekszego producenta czy zrobione na miare specjalnie dla Ciebie ?

    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Witam!
    Telewizor jest przymocowany na szynach do panela drewnianego, a panel na hakach do ściany. Co do głośników i tym podobnych to wszystko jest przewidziane, ale ja osobiście nie przepadam za takimi dodatkami i nie będę ich na razie montować.
    Meble są z firmy Paged kolekcja carina- to gotowy produkt, meble w całym salonie mam z tej kolekcji.
    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    popieram ole, zwlaszcza zabudowa karton-gips wydaje mi sie przesada... moze po prostu skoncentruj sie na ladnym stoliku pod TV i zaakcentowaniu barwnym sciany za nim? my tak mamy, bardzo dobrze sluzy przeznaczeniu...

    vendea, pięknie rozwiązaliście kąt TV. Rewelacyjny jest kolor ściany. Czy możesz podać jaka to farba (nazwa/numer/)?

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    dziekujemy! farba dyrup bondex superwall -wymieszana w castoramie - kolor NCS S 7005-Y20R

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał _ZBYCH_
    Cytat Napisał ewe
    a ja z innej troszkę beczki - gdzie dajecie dvd, dekodery to tel. cyfrowej? Jakoś nie pasują mi na tych stolikach - ale gdzie je inaczej umiescić aby nie były widoczne a dało sie znich korzystać?
    Można schować do szafki i kupić tzw. przedłużacz pilotów
    Gdzieś przyklejamy tylko dyskretne "oczko" - odbiornik sygnału z pilotów i sygnał jest przekazywany do urządzeń w szafce. Trzeba tylko pamiętać o odpowiedniej wentylacji szafki, szczególnie, jeśli będzie w niej wzmacniacz kina domowego.
    człowiek całe życie się uczy - to ja sie zamartwiam już od dłuższego czasu co tu wymyskleć zby mi te dekodery nie stały na widoku a tu już ludzie coś wymyslili w tej materii- wielkie dzięki
    ewe

  8. #28

    Domyślnie

    Zbychu - a mozesz podrzucić mi jeszcze jakis konkretny - jaki kupić bo widzę ze w necie tego starsznie duzo .
    ewe

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Mnie najbardziej denerwują wszechobecne kable. Jak je pochować, żeby nie były widoczne?
    Utek gdzie są Twoje kable?

    Tu pokój młodzieżowy:


    Ten mi się dość podob:


    Minimalistycznie - tylko, gdzie są kable???


    Kuchennie


    Tradycyjnie:


    Z ikeowskich spodobał mi się ten:

    Może jeszcze coś ktoś podrzuci?

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał utek76
    Mój:

    Pozdrawiam
    Mam pytanko, z jakiej firmy sa te mebelki?

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał utek76
    Witam!
    Telewizor jest przymocowany na szynach do panela drewnianego, a panel na hakach do ściany. Co do głośników i tym podobnych to wszystko jest przewidziane, ale ja osobiście nie przepadam za takimi dodatkami i nie będę ich na razie montować.
    Meble są z firmy Paged kolekcja carina- to gotowy produkt, meble w całym salonie mam z tej kolekcji.
    Pozdrawiam

  12. #32

  13. #33

  14. #34

    Domyślnie





    Przepraszam jeśli zamieściłam zdjęcie osoby z forum - moge usunąć. Mam na kompie duuuzo pościąganych zdjęć i nie pamiętam z jakich stron.

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Yoshin

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    moje wlasne - wneka kartongips wylozona kamieneim , podswietlenei halogenowe. kable schowane w rynience pod kamieniem ( zone2 w lazience -2 tonsile scienne)

    ps. zdjecie robione telefonem przepraszam za jakosc
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1..jpg
Wyświetleń:	1740
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	10541  

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony