dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie schody strychowe w stropie betonowym

    Witam mam pytanie: jak zamontować schody strychowe w stropie betonowym. Mam około 2 cm luzu wokoło skrzyni schodów. Czym i w jaki sposób te schody przymocować do stropu.? W instrukcji jest tylko mocowanie do stropu drewnianego za pomocą gwożdzi więc w moim przymadku to odpada. Szukałam na forum ale nie znalazłam odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam. Myślę, że najlepiej użyć do tego dybli stalowych. W miejscach mocowania wypełnić szczelinę między skrzynką schodów a betonem (dopasować kawałek deski lub sklejki) żeby przy dokręcaniu śrub nie pokrzywiłoskrzynki schodów. Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie Re: schody strychowe w stropie betonowym

    Cytat Napisał agwapi
    Witam mam pytanie: jak zamontować schody strychowe w stropie betonowym. Mam około 2 cm luzu wokoło skrzyni schodów. Czym i w jaki sposób te schody przymocować do stropu.? W instrukcji jest tylko mocowanie do stropu drewnianego za pomocą gwożdzi więc w moim przymadku to odpada. Szukałam na forum ale nie znalazłam odpowiedzi.
    Zastosowałem kotwy stalowe (takie jak do mocowania np. drzwi). Dokręciłem leciutko, w szczelinę pianka, po stwardnieniu dokręciłem. Zwróć przede wszystkim uwagę (przed zapiankowaniem) czy się zamykają. U mnie niestety murarze zostawili otwór w kształcie rombu i trzeba było kuć.

  4. #4

    Domyślnie

    U nas było odwrotnie otwor zrobiony mialam za mały a wlasciwie pomniejszony po tynkowaniu tynkiem wiec tynk musielismy skuwac, więc ci nie pomoge. Pozdrawiam

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anaor
    U nas było odwrotnie otwor zrobiony mialam za mały a wlasciwie pomniejszony po tynkowaniu tynkiem wiec tynk musielismy skuwac, więc ci nie pomoge. Pozdrawiam
    własnie wszyscy zastanawialiśmy sie, dlaczego nie chcesz pomóc forumowej koleżance ...
    dobrze ze napisałas, ze "otwór miałas za mały"



    teraz wszystko jasne ...

  6. #6

    Domyślnie

    Koleżanka pytała mnie o to na priw więc jej odpowiedziałam, ze nie umię pomóc.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony