dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 70
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JANEK J

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy spotkam kogoś kto słyszał coś a może sam używa sprzętu Whirlpoola kupoionego w Ikei- zmywarka(produkcja we Włochy)na 8 zestawów, piekarnik 8 funkcji, płyta ceramiczna-promiennikowa ze sterowaniem sensorowym - a może macie jakieś inne opinie - na temat dobrego i nie drogiego sprzetu agd. Mam dosłownie zawrót głowy w sprawie wyboru a ściśle mówiąc na etapie przed wprowadzeniem się do domu i końcem budowy a mozliwościami finasowymi po prostu.

  2. #2

    Domyślnie

    Słyszałam od znajomego, ktory kupił lodówkę Whirpoola z Ikea. Zepsuła się dokładnie tydzień po zakończeniu gwarancji. Przypadek? Nie wiem,ale ja generalnie nie kupiłabym tam sprzętu. Poza tym w sklepach specjalistycznych mozesz utargować upust kupujac nawet jedną sztukę.Mi to zawsze się udaje. Na lodówce nawet 300 zł! Nie wiem czy jest to możliwe w Ikea, raczej nie.

  3. #3

    Domyślnie

    A ja mam tej firmy lodowke i pralke - chodzi od kilku lat bezawaryjnie,

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    mi pralke wymieniali 2 razy , az w koncu oddali pieniadze...kuchenka mikrofalowa szósty zmysł chodzi ..ok..
    Mysle ze i drozszy sprzet tez sie moze popsuc...wybierz co ci pasuje i nie mysl wiecej ...bo mozna zwariowac... tyle tego jest...

  5. #5

    Domyślnie

    Ze sprzętów Whirlpoola mam tylko wyciąg. Działa od 3 lat bez problemów.
    Jest jeden kruczek przy kupowaniu w Ikea:
    jak kupujesz u nich i meble, i sprzęt, to instalują ci wszystko w cenie instalacji kuchni czyli albo darmo (jak trafisz na promocję), albo za jakieś 7%. TO się naprawdę opłaca. Samo wycięcie dziury pod zlew z innej firmy w ikeowskim blacie kosztowało mnie chyba ze 100 zł. Pod rozwagę.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JANEK J

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Teska - dziękuje za sugestię- faktycznie jestem bliski zwariowania i mam juz dość tych wyborów. W tym tygodniu odpoczywam nic, nie liczę - później zobaczymy...

  7. #7

    Domyślnie Sprzęt AGD z IKEA

    w tej chwili jestem posiadaczem sprzętu Elektroluxa, który bardzo sobię chwalę jeśli chodzi o niezawodność. Mniej sobie jednak chwalę cenę jaką zapłaciłem i dlatego do nowego domu będę kupował sprzęt po prostu tani.
    Mając pełną świadomość, że może się po 5 latach popsuć

    Dlatego interesują mnie opinie
    UŻYTKOWNIKÓW sprzętu, który można kupować w Ikei. EKVIK MUMSIG ELDIG LUFTIG ENERGISK RENLIG i co tam jeszcze jest.

  8. #8

    Domyślnie

    Tez jestem nastawiona na sprzęt do kuchni Ikea ale jakoś nie rozpatruje go w kategoriach tańszego i gorszego – czy słusznie ...

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    coral1979

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    Sprzęty z Ikei NIE SĄ tanie w porównaniu ze swoimi odpowiednikami. Taniej można zaopatrzyć się w Saturnie czy chociażby w Euro

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dżaro

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2

    Domyślnie Agd made for Ikea

    Część,
    Może jednak ktoś ma jakieś doświadczenie ze sprzętem Ikei, da się tego w ogóle używać ? Myślałem o kupieniu lodówki CBI 611 (wys. 177), bo słyszałem, że z "obcą" do zabudowy może być problem, poza tym cena jest chyba niezła (1490). Drugi sprzęt,to Okap Luftig, HOO D00, nie tani, ale podoba się żonie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie ?
    Jarek z Krakowa
    Wykańczający DOM

  11. #11

    Domyślnie

    AGD z Ikea to po prostu Whirpool. Ja mam inne preferencje sprzętowe, ale jestem szczerze zainteresowany ich ekspresem do kawy do zabudowy (nowość). Niewiele firm ma takie coś w ofercie, a jesli już to w kosmicznej cenie (Siemens, Miele). Sam bym chetnie poznał opinie użytkownika, ale ze względu na "świeżość" produktu to chyba niemożliwe

    PS. jest jeszcze kilku innych producentów, ale nikt nie schodzi poniżej 3 tys. IKEA ~1000.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał KiZ
    AGD z Ikea to po prostu Whirpool. Ja mam inne preferencje sprzętowe, ale jestem szczerze zainteresowany ich ekspresem do kawy do zabudowy (nowość). Niewiele firm ma takie coś w ofercie, a jesli już to w kosmicznej cenie (Siemens, Miele). Sam bym chetnie poznał opinie użytkownika, ale ze względu na "świeżość" produktu to chyba niemożliwe

    PS. jest jeszcze kilku innych producentów, ale nikt nie schodzi poniżej 3 tys. IKEA ~1000.
    no wlasnie, tez bardzo zainteresowal mnie ich ekspres do kawy, bo te ktore ogladalam do tej pory nie schodzily ponizej 5 tys
    a cena ponizej 1000 wydawala mi sie niemozliwa
    ale w ekspresie wazne jest to jaka kawa z niego "wychodzi"
    najchetniej napilabym sie gdzies kawy zaparzonej w tym ekspresie
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maggi

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cały sprzęt AGD w meblach i salonach IKEA jest to sprzet marki Whirlpool.

    Wiem to napewno bo akurat pracuje w tej firmie

  14. #14

    Domyślnie

    Tzn. której?
    W każdym razie może jakieś dodatkowe szczegóły?

    Fasola25, racja z tą jakością naparu, chociaż dla przeciętnego kawosza, większy wpływ na smak ma kawa i woda, niż maszyneria Niedawni piłem kawę z jakiegoś ekspresu AEG z Mediamarkt za 299(!) i byłem zaszokowany pozytywnie jakością napoju

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał KiZ
    Tzn. której?
    W każdym razie może jakieś dodatkowe szczegóły?

    Fasola25, racja z tą jakością naparu, chociaż dla przeciętnego kawosza, większy wpływ na smak ma kawa i woda, niż maszyneria Niedawni piłem kawę z jakiegoś ekspresu AEG z Mediamarkt za 299(!) i byłem zaszokowany pozytywnie jakością napoju
    no wlasnie o to mi chodzi
    zdarza sie ze kawa z ekspresu za kilka tysiecy zlotych wcale nie smakuje rewelacyjnie, chociaz moze to byc tez kwestia wody i kawy
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  16. #16

    Domyślnie płyta indukcyjna Whirpool for Ikea

    Witam,

    Czy ktoś posiada/używa/wie cokolwiek na temat sprzętu AGD oferowanego w IKEA, chodzi o sprzęt Whirlpool for IKEA, a szczególnie płytę indukcyjną NUTID HB 3 HB.
    Czy sprzęt oferowany przez Whirlpoola w IKEA jest porównywalny z tym klasycznym Whirlpoolem ze sklepów AGD?
    Jak wypada ta konkretnie płyta w porównaniu do konkurencyjnych modeli innych firm (Electrolux EHD 60020 P, TEKA GKST 60 I 4 B), chodzi mi o ilość funkcji, moce itp. Nie znam się na tym kompletnie - wiem tylko że ta z IKEA ma jak dla mnie idealny kształt (35cm głębokości).

    Z góry dziękuję za wypowiedzi i podpowiedzi.

    --
    m
    mumin

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ja mam sprzęt Whirpoola for IKEA w mieszkaniu. Mam piekarnik, okap, zlew i płytę gazową. Kupowałam wszystko jakieś dwa lata temu, kiedy najbardziej liczył się dla nas czas, więc nie wybrzydzałam, tylko wzięłam wszystko (łącznie z meblami) w jednym sklepie. I nie narzekam... Wszystko bez bajerów i rewelacji, ale do dzisiaj działa bez zarzutu.
    W domu natomiast mam wspomnianą przez Ciebie płytę TEKA GKST 60 I 4B i jest super. Znakomicie reaguje na zmianę temperatury, gotuje szybko, świetnie sie czyści (wystarczy przetrzeć wodą z płynem i raz jeszcze na sucho). Można ustawić czas gotowania na poszczególnych polach i nie zerkać na zegarek albo na minutnik (na przkład przy gotowaniu jajek). Z czystym sumieniem mogę tę płytę polecić, nie wiem natomiast, jak wypada na tle indukcji z IKEA...

  18. #18

    Domyślnie Sprzęt AGD z IKEA

    Zastanawiam się nad zakupem kuchni z Ikei wraz z ich sprzętem AGD. Jakie są wasze doświadczenia w tej dziedzinie?

  19. #19

    Domyślnie

    z tego co pamiętam AGD w Ikei to głównie Whirlpool, więc pytanie jak się nastawiasz do tej firmy? marka znana, z drugiej strony opinie użytkowników mieszane.

    moi znajomi mają od ładnych kilku lat całą kuchnię z Ikei i jest OK, są zadowoleni.

    ja biorąc kuchnię (nie z Ikei akurat) zrezygnowałem z opcji pakietu z AGD, bo kupując samemu przez sklepy internetowe można na tym oszczędzić lekką ręką parę tysięcy.

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Mam od 3 lat lodówkę i okap z Ikea. Nie narzekam. Może mało wymagająca jestem ?

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony