dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
  1. #1

    Domyślnie LODÓWKA SIDE BY SIDE DO ZABUDOWY!

    Witam forumowiczów - poszukuje lodówki side by side do zbudowy. Tragedia w poszukiwaniach jak dotąd. Jedyną jaką znalazłam jest Whirpool, niezbyt polecany przez sprzedawców agd...Wszelkie podpowiedzi na wagę złota
    Dodam, że najchetniez z co najmniej A klasą jeśli chodzi o zużycie energi. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie Re: LODÓWKA SIDE BY SIDE DO ZABUDOWY!

    Cytat Napisał kasia lesia
    Witam forumowiczów - poszukuje lodówki side by side do zbudowy. Tragedia w poszukiwaniach jak dotąd....
    dlaczego tragedia - pierwszy lepszy link...

    ale w Googlach uważnie wpisałem "side by side do zabudowy" i bęc wyskoczyło
    http://www.hoopla.pl/agd-zabudowa,PrioritySum,DESC,1,10,InnerCategory$Lodow ki-Side-by-Side-zabudowa,sub.html
    http://www.domimedia.pl/index-cat-32-catarr-701_32.html

    miiardy linków...

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuję za linki do stron...w sumie to je też znalazłam , problem tylko w tym, że te lodowki są niby podane jako do zabudowy, ale mędzy szafkami - meblami kuchennymi . Nie ma możliwości zamontowania na drzwiach tych lodówek frontów, a o takie lodowki side by side mi chodzi....
    przekopałam troche stron www i zalazlam jedynie taką z firmy miele, ale o niebotycznych rozmiarach 120 cm szerokości.....

    wiec szukam pomocy na forum.....

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Skoro i tak bedziesz zabudowywać to nie prościej kupić lodówkę i zamrażarke jednakowej wielkości lub nie i zabudowac obok siebie?
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  5. #5

    Domyślnie

    hmmmm.... to pewnie jest jakies rozwiązanie jesli nie znajde tego czego szukam. problem tylko w tym że więcej miejsca w kuchni muszę wygospodarować na klasyczna i zamrazarke osobno...a z tym jest nie najlepiej tzn z ilościa miejsca. z kolei klasyczna lodowka jest już teraz ciut za mała....
    120 cm na dwie szafy ( jak w miele - lodowa i zamrazarka po 60 cm).. maksymalnie 90 było by optymalnie, tak jak maja te side by side....

    jestem na etapie projektowania kuchni więc kombinuję ile można z miejscem..

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Urok tych lodówek polega na tym, ze są wolnostojace i mają funkcje dostępne bez otwierania drzwi tj. kostkarkę, podajnik wody, barek, telewizor. Naprawdę nie rozumię potrzeby inwestowania w lodówkę tego typu do zabudowy. Nie dość że nie bedzie tych funkcji to jeszcze lodówki takie wcale nie mają wielkiej pojemnosci w środku.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  7. #7

    Domyślnie

    hmmm.... i co mam odpowiedzieć...

    nie potrzebuje kostkarki ani barku ani tv w lodówce....chce ją zabudować ...
    taką mam wizję..

    więc ponawiam pytanie na forum czy zna ktoś jakieś firmy Agd które mają w swojej ofercie lodówkę side by side do zbudowy drzwi frontowych

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    .... to jeszcze lodówki takie wcale nie mają wielkiej pojemnosci w środku.
    no rzeczywiscie side by side sa z reguly malo pojemne
    pozdr
    Piotr

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_ok
    Cytat Napisał mayland
    .... to jeszcze lodówki takie wcale nie mają wielkiej pojemnosci w środku.
    no rzeczywiscie side by side sa z reguly malo pojemne
    pozdr
    Piotr
    Chodziło chyba o lodówki do zabudowy - przy porównywalnym rozmiarze mają mniej miejsca w środku

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_ok
    Cytat Napisał mayland
    .... to jeszcze lodówki takie wcale nie mają wielkiej pojemnosci w środku.
    no rzeczywiscie side by side sa z reguly malo pojemne
    pozdr
    Piotr
    Te do zabudowy raczej tak Moja co prawda nie do zabudowy, wolnostojaca ale bardzo mi się podoba. Nigdy nie brałam pod uwagę zabudowy lodówki.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #11

    Domyślnie

    czy lodówki do zabudowy są mniejsze (z założenia że do zabudowy) w środku? czy zależy to od modelu. jakoś nie zwróciłam na to uwagi...

    a tylko chcę drzwi zabudować frontowe...))
    w sumie to podobają mi się też lodówki wolnostoące...ale u mnie zdominuje całą kuchnię ...odpada wolnostojąca

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Cytat Napisał Piotr_ok
    Cytat Napisał mayland
    .... to jeszcze lodówki takie wcale nie mają wielkiej pojemnosci w środku.
    no rzeczywiscie side by side sa z reguly malo pojemne
    pozdr
    Piotr
    Te do zabudowy raczej tak Moja co prawda nie do zabudowy, wolnostojaca ale bardzo mi się podoba. Nigdy nie brałam pod uwagę zabudowy lodówki.
    Popacz pani, też tak bede mieć
    Lodówki side by side są ozdobą kuchni, nie zabudowywać pod żadnym pozorem!!!
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Urok tych lodówek polega na tym, ze są wolnostojace i mają funkcje dostępne bez otwierania drzwi tj. kostkarkę, podajnik wody, barek, telewizor. Naprawdę nie rozumię potrzeby inwestowania w lodówkę tego typu do zabudowy. Nie dość że nie bedzie tych funkcji to jeszcze lodówki takie wcale nie mają wielkiej pojemnosci w środku.
    ...zgadzam sie w całej rozciągłości... Jeśli już ktoś ma potrzebę zabudowania lodówki ( nie neguję, że komuś może się nie podobać wolnostojąca ) to chyba lepiej będzie w ogóle zrezygnować z side by side...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    A ja się pozwolę nie zgodzić.
    Lodówka side-by-side jest bardzo wygodna. A ozdobą jest tylko wtedy jeśli ma się na nią sensowne miejsce. Jak się nie ma to lepiej ją zabudować. Dlaczego od razu z niej rezygnować?
    Pewnie niestety nie ma kostkarki. A szkoda bo to najfajniejsza sprawa w takich lodówkach

    Taka Miele - mniam. Ale pewnie też bez kostkarki no i cena... Nawet nie chce wiedzieć.

  15. #15

    Domyślnie

    Tutaj jest taka do zabudowy... Podają głębokość bez drzwi, czyli chyba te drzwi można obudować płytą meblową.

    http://www.teleagd.pl/agd/produkt/P23272/sid/5f8098c1
    Już w domku!!!

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    To taka dziwna side-by-side bo zbudowana jak zwykłe lodówki. Zamrażalnik jest na dole a chłodziarka na górze.

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Według mnie, jeśli ma być zabudowana lub wstawiona między meble, to będzie wyglądała lepiej... Takie tradycyjne side-by-side, dwudrzwiowe, same w sobie są ozdobą i wkładanie ich w zabudowę może popsuć efekt...

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3
    Według mnie, jeśli ma być zabudowana lub wstawiona między meble, to będzie wyglądała lepiej...

    Ale o co chodzi???

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    Cytat Napisał anna-maria3
    Według mnie, jeśli ma być zabudowana lub wstawiona między meble, to będzie wyglądała lepiej...

    Ale o co chodzi???
    Ech, taki skrót myslowy...
    Wcześniej mowa była o tym, że lodówka ma być do zabudowy, ale te podane w linkach na początku wątku są tylko do wstawienia między meblami - nie mozna nie założyć drzwiczek takich jak fronty szafek. No i teraz pojawiła się ta lodowka 4 drzwiowa, stąd mój post... Uważam, że jeśli ma byc wstawiona miedzy meble, to będzie wyglądała lepiej niż te dwu-drzwiowe, które same w sobie stanowią ozdobę... Ta czterodrzwiowa nie jest tak okazała i ładna... Poza tym, można ją w całosci zabudować...

  20. #20

    Domyślnie

    Nie wiem czy pytanie jest aktualne ale lodówkę Side by Side do zabudowy, nawet z kostkarką w środku robi firma Liebher.


    Pozdrawiam

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony