dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 70
  1. #41

    Domyślnie

    Dzięki, pewnie tak tez poszukam Obawiam się tylko, że te wymiary są podawane w przybliżeniu co do pół centymetra, a nie co do milimetra i potem okaże się, że lodówka jest 2 milimetry za gruba i nie wchodzi mi w szafkę. Dlatego pytam, może ktoś już sobie dopasował?

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tufus
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Zduńska Wola
    Posty
    170

    Domyślnie Sprzęta AGD z IKEA

    Witam,

    Zamierzamy kupić kuchnie w IKEA, chciałby się dowiedzieć czy warto u nich kupić
    sprzęt AGD, jakiej jest jakości czy to jest również wyprodukowane w Chinach jak większość rzeczy???

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    to są sprzęty głównie whirlpoola tyle, że pisze na nim Ikea...wg mnie lepiej kupić sprzęt w necie bo jest zwyczajnie taniej..na zestawie płyta, piekarnik, zmywarka, okap, mikrofala różnica wynosi 1,5tys zł...

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar SSN774
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Łódź
    Posty
    152

    Domyślnie

    Albo i lepiej, Whirpool i Electrolux, te dwie firmy możesz kupić nabywając sprzęt w szwedzkim sklepie. Co do jakości mebli nie będę się wypowiadał, ponownie zamówiłbym kuchnie w studiu kuchennym. Ja osobiście mam kuchnie z BRW a sprzęt kupiłem Bosch`a. Duży plus stanowił raz serwis w Łodzi, dwa okazyjne ceny z racji zamawianych sztuk demo w byłej pracy, oszczędność to ok 3 tys zł.

    Pozdrawiam
    Wojtek

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    podbijam temat, bo pasowałyby mi właśnie AGD z IKEA, się mi podobają po prostu, ceny są średnie, gwarancja na 5lat - nie dają takiej nigdzie ( chyba że za dodatkową opłatą) ale jak z jakością???
    ktoś użytkuje AGD do zabudowy by IKEA ???
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  6. #46
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Wito2008

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    do swojej kuchni IKEA wzięłem mikrofalę i piekarnik z serii NUTID, działa już prawie 2 lata i nic się nie dzieje, wzięłem od IKEI bo obawiałem się czy z innej firmy będzie pasować do zabudowy a poza tym całkiem ładny był

  7. #47

    Domyślnie

    czy ktoś użytkuje piekarnik http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40218182/, jak z jakością inny sprzętów AGD z IKEA?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  8. #48

    Domyślnie

    interesuje mnie jeszcze opinie a plycie intukcyjnej: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30156052/
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    biedronne

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    4

    Domyślnie

    aksamitka, kupiłas ten sprzet?
    ja się przymierzam do tego samego piekarnika + mikrofala z tej samej serii, też biała.
    Jeśli zecydowałaś sie na zakup to opisz wrażenia z użytkowania.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Kupiłam AGD Ikea do kuchnie teściów razem z kuchnią Ikea 2 lata temu. Działa.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #51

    Domyślnie

    niee, na razie robie rozeznanie
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  12. #52

    Domyślnie Czy samodzielny montaż frontu IKEA do zmywarki Siemens jest skomplikowany?

    Mam na myśli zmywarkę 60 cm, w pełni zabudowaną. Spotkałem się w internecie z (nieuzasadnionymi bliżej) uwagami, iż fronty bez modyfikacji nie pasują i trzeba ponadto zamawiać jakiś dodatkowy element mocujący w Siemensie.

    Czy zatem może lepiej kupić zmywarkę Siemens z odkrytym panelem i odpowiedni front? Kolejna alternatywa - wybrać zmywarkę z Ikei?

  13. #53
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Delfina
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-382
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ikea ma to do siebie, że montaż mebli jest dziecinnie prosty. najprawdopodobniej tak jest i w tym przypadku.

  14. #54

    Domyślnie

    Pytanie o ekspres do kawy pod zabudowę, czy ktoś posiada i jak sie sprawuje?

  15. #55
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Conrad&Beata
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    372
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    podbijam temat, interesuje mnie:
    lodówka ikea ta wysoka za 1299,
    oraz płyta indukcyjna ta z 4 polami za 999

    W sumie ceny są atrakcyjne, ale ważniejsze dla mnie gwarancja, 5 lat, nigdzie takiej nie dają. Płyty nawet na allegro i w sklepach są droższe, lodówkę mozna dostać 150-200 zl taniej ale z gwarancja 24 mce.
    Macie jakiś doświadczenia z tym sprzętem?
    Barwny z Muratora+wykusz, lukarna dachowa, budowa "tymi ręcami" fachowcy tylko dach, tynk, wylewki. Pow. po podłogach 200m2, użytkowa 150m2 +garaż 20m2, Kocioł Junkers 14-3+zasobnik kwadro 100l, całość podłogówka, kominek Pama PM+400 kg szamot, reku Brookvent (był 1.1 jest 1.2), ściany BK24+ 15cm, dach25-30, podłoga 10cm. okna 3 szyby 0,7 W/m2K dla całego okna. Mieszkamy od 01.07.2012
    Nasz dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bobiko

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    wawa
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam wysoką lodówkę z Ikei , ale kupioną 2 lata temu , nie jestem pewien czy to ten sam model , ale z tego który mam jestem zadowolony (odpukać , ale działa bez zarzutu )

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anutka2
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    560
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czy Ktoś z was korzysta z płyty gazowej 5palnikowej (IKEA)?
    zrób wiele za tak niewiele...
    www.helenka.sos.pl
    dziennik
    możesz przekazać 1% swojego podatku Helence

  18. #58

    Domyślnie

    Ja korzystam i nie polecam, większe garnki, patelnie spadają, wbrew pozorom jest mała i nieporęczna. Jestem bardzo niezadowolona

  19. #59

    Domyślnie

    podbijam temat, jak tam sie sprawuja nowe sprzety z IKEI? teraz wyszly chyba najnowsze modele.

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agata71

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Potoki
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja też jakoś nie przepadam za agd IKEA- nie leży mi Czegoś mi w nich brakuje...

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony