dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
  1. #61

    Domyślnie

    Ja również nie przepadam za agd w ikea. Zawsze kupuje w internecie. Pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie

    Witajcie, wraz z kuchnią kupiłam m.in. zmywarkę Skinande i nie mogę wysunąć górnego kosza - blokuje go przymocowane do niego ramię zraszacza, które nie chce się wysuwać razem z koszem. Przeczytałam instrukcję, jest tylko informacja jak przełożyć kosz na wyższą/niższą półkę. Przypuszczam, że powinnam coś odkręcić / wyłamać, jaką blokadę na czas transportu czy coś. Obejrzałam dokładnie i nic takiego nie widzę. Pomóżcie!
    Kasia

  3. #63

    Domyślnie

    Odnośnie sprzętu AGD z IKEI.
    Szykują się zmiany.
    Można spotkać duże przeceny na dotychczasowe AGD w IKEI, bo IKEA wprowadza powoli nowe modele (niektóre już są na oficjalnych książeczkach i stronie internetowej).

  4. #64
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Paula1122
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Miasto Włókniarzy ;)
    Posty
    32

    Domyślnie

    Mam z Ikei: okap, płytę indukcyjną, ekspres do kawy do zabudowy, piekarnik do zabudowy i lodówkę.
    Wszystkie sprzęty działają bardzo dobrze, użytkujemy je już 2 lata. Dwie rzeczy do których mogłabym się doczepić - w piekarniku na trybie z termoobiegiem wiatrak potrafi głośno furczeć. Nie wiem, czy to cecha mojego konkretnego egzemplarza i powinnam to zareklamować. Druga rzecz dotyczy lodówki. mam taką z jedną szufladą i szuflada ta zaczęła już pękać, kiepsko pomyślana jest też przegródka w tej szufladzie, ciągle się przewraca i wkurza.

  5. #65

    Domyślnie

    Czy użytkuje ktoś najnowsze sprzęty IKEA?
    Zastanawiam się nad takim AGD:
    -piekarnik i mikrofala Bejublad 603.008.97 903.009.28
    -płyta indukcyjna Otrolig 403.039.34
    -okap do zabudowy Underverk 903.046.10
    -lodówka Effektful 402.822.86
    -zmywarka Skinande 802.993.84.

    Proszę o opinie i ewentualne propozycje zmian.

  6. #66

    Domyślnie

    Ja bym mebli kuchennych w Ikea nie kupił, bo jakość nie jest dobra. AGD do domu tym bardziej bym tam nie kupił.

  7. #67

    Domyślnie

    Meble z IKEI jakościowo się pogorszyły na przestrzeni lat, tym samym do sprzętów AGD byłbym sceptycznie nastawiony

  8. #68

    Domyślnie

    Też to zauważyłem. Część elementów metalowych zastąpiono plastikiem, szuflady jakieś mniej solidne.. chyba też bym się nie odważył na agd, ale trudno powiedzieć.

  9. #69

    Domyślnie

    Nawet z 15 lat temu te ich słynne stoliki za 20 zł były przynajmniej robione z płyty pilśniowej, a teraz w środku zwykły karton

  10. #70

    Domyślnie

    Muszą jakoś budować przewagę konkurencyjną, więc kombinują na rzeczach, których na pierwszy rzut oka nie widać. Fakty są takie, że te ich oszczędności produkcyjne odbijają się na jakości i wytrzymałości mebli...
    kupuję nowe mieszkania w Łodzi do wykończenia

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony