dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Kupki u rocznego dziecka

    od 2 tygodni moja roczna córeczka robi kupki 5-10 minut po każdym posiłku - takie strasznie brzydko "pachnące" i zielonkawe o konsystencji sraczki. Wcześniej robiła normalne czasami miała nawet zatwardzenia. Żadnej infekcji nie przechodziła w każdym razie nic nie zauważyliśmy.

    Na początku dawaliśmy Lakcid nic nie pomagał teraz Nifuroksazyd pomógł pierwszego dnia ale w następne już było po staremu choć choć robi tylko 2 dziennie.


    Jakaś porada?
    sugestia...

  2. #2

    Domyślnie

    A czemu to porady szukasz na forum budowlanym?
    Idz do lekarza!!!
    maja

  3. #3

    Domyślnie

    zmieniliście mleko/kaszkę/wodę ?

  4. #4

    Domyślnie

    hmm....a moze tak do lekarza
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  5. #5

    Domyślnie

    Lekarz jest najlepszy. Byc może to jakaś bakteria.

  6. #6

    Domyślnie

    Czy naprawdę myślicie, że nie byliśmy u lekarza?

    Mleka nie zmienialiśmy choć się do tego przymierzaliśmy.

    Mocz w porządku,
    w kale też ok, dodatkowo robaków czy innego tałatajstwa też nie stwierdzono.

    teraz wymyśliła (pani doktor) posiew z kupki.

    my ze swojej strony robimy przegląd bakterii jelitowych - okazuje się ,że co firma to inne bakterie - pewnie skończy się na tym, że będziemy dawać po kolei aby miała wszystkie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    A czemu to porady szukasz na forum budowlanym?
    Idz do lekarza!!!
    Czy w Dziale Porad Życiowych widziałaś dużo spraw związanych z budownictwem?

    Może jedynie: co dać na parapetówkę?

    czy z budownictwem jest związane:
    Jak zrobić córeczkę?
    Kapcie dla gości
    Co się komu śni...?
    Czym wyczyścić sofę?

    Myślę, że wśród Forumowiczów znajdę życzliwych, którzy mi udziela Porady zwłaszcza, że jestem w dziale Porad Życiowych a nie w Wymianie Doświadczeń czy w Grupach Budujących

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    Z moim synkiem (1,5 roku) co jakiś czas też mam taki problem. Lekarz twierdził, że Bebilon ma to do siebie, że robi się po nim czasem "brzydkie" kupy. Lacid też nie specjalnie pomagał. Ostatni podawałam mu Acidolac i jest zdecydowanie lepiej. Dopóki nie ma w kupach śluzu nie ma co panikować.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Moja córcia ma już ponad 12 lat, ale pamiętam jak robiła takie właśnie kupy i wszyscy szukali winy we mnie. Karmiłam piersią, więc pewnie sie obżeram ostrymi produktami. Lekarz sugerował, że mi odbiło po porodzie i udziela się dziecku. Wreszcie jak córka osr.ła lekarza od stóp do głów na zielono, wszyscy uwierzyli, że coś sie dzieje. Zrobili specjalistyczne badania. Okazało się, że jest prosto mówiąc alergikiem pokarmowym. Była uczulona na prawie wszystko (w tym laktozę, czyli cukier zawarty takze w moim mleku - karmiąc piersią szkodziłam jej). dzięki temu, że w porę zostało to wykryte i surowo przestrzegałam diety, córtek dziś je co "mu" sie podoba i jest pod tym wzgkędem "zdrowy".
    Moja rada: idź do alergologa. Dziecięcego oczywiście.

  10. #10

    Domyślnie

    Też mi się wydaje to prawdopodobne, niestety przerabialiśmy Przypomnij sobie co nowego wprowadziłaś, i niekoniecznie te 2 tyg, wcześniej, na początku uczulenie mogło być niewielkie.
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  11. #11

    Domyślnie

    u mojego syna takie kupki związane były ze skazą białkową- wykryta w 2 miesiącu jego życia
    (póki karmiłam piersią było okey)

    przez 2 lata od wykrycia skazy pił mleko prosobe (sojowe)

    dzisiaj syn ma 16 lat i je wszystko
    pzd

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony