dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Moje młodsze dziecię chodziło w przedszkolu przez parę lat. Dzisiaj, już jako nastolatka, ma bardzo dobry akcent. Oceniam, że warto było.

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    michalak

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-003
    Posty
    5

    Domyślnie

    Sam jeszcze nie zapisałem, ale mimo że zwykle w podobnych sprawach jestem dość nieufny to wydaje mi się, że to dobra metoda. Pomysł, aby uczyć już tak małe dzieci jest wyjątkowo trafiony, można dzięki temu wykorzystać czas, gdy dziecko jest w stanie bardzo szybko przyswajać nowe umiejętności. Sam nawet czasami żałuję, że wychowałem się w czasach gdy nauka angielskiego nie była tak popularna, bo nabieranie biegłości przychodzi mi teraz z ogromnym trudem.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar EwaAdamek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-473
    Posty
    19

    Domyślnie

    To że nauka od jak najwcześniejszego wieku jest dobrym pomysłem, w to nie wątpię. Koleżanka stwierdziła, ze będzie uczyć córkę sama w domu. Mała ma 4 latka i nie chodzi do przedszkola, więc nauka z mamą byłaby jedynym kontaktem z językiem.Tylko zastanawiam się czy uczenie dziecka samemu w domu to dobry pomysł?

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    justaan

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Wrocałw
    Kod pocztowy
    54-402
    Posty
    11

    Domyślnie

    Zdecydowanie polecam powysyłać dzieci już od jak najmłodszego wieku na wszelakiego rodzaju kursy językowe. Oczywiście każda metoda będzie miała plusy i minusy, ale chodzi o to żeby dzieci miały kontakt z danym językiem, osłuchały się Ułatwi im to naukę w przyszłości.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Moja 8 letnia córka 4 rok będzie teraz chodzić na angielski do HD. Ja jestem zadowolona z postępów. Dziecko łatwo przyswaja materiał, ma bardzo ładny akcent i nawet potrafi mnie poprawić... Może dzięki temu w przyszłości będzie jej łatwiej

  6. #26
    Banned
    tomalbuk

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lubaczów
    Kod pocztowy
    37-600
    Posty
    47

    Domyślnie

    Witam, ja miałem wysłać swoje dziecko na prywatne zajęcia ale pomyślałem że sam skorzystam na tym i wybraliśmy naukę online w domu. Poszukałem trochę w internecie i znalazłem kurs firmy http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_d...e/berlitz-day/ . Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni i uczymy się razem. Fajna alternatywa na spędzenie wspólnie razem czasu poprzez naukę. Polecam każdemu!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomalbuk Zobacz post
    Witam, ja miałem wysłać swoje dziecko na prywatne zajęcia ale pomyślałem że sam skorzystam na tym i wybraliśmy naukę online w domu. Poszukałem trochę w internecie i znalazłem kurs firmy http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_d...e/berlitz-day/ . Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni i uczymy się razem. Fajna alternatywa na spędzenie wspólnie razem czasu poprzez naukę. Polecam każdemu!

    też próbowałam w domu. jestem anglistką. ale jednak ciężko uczyć własne dzieci zawsze znajdzie się 100 powodów, żeby robić coś innego. i o motywacje trudno... więc tak jak część ludzi w tego wątku wybrałam się na poszukiwanie szkoły językowej. i najlepsza wydała mi się rzeczywiście Helen Doron. fajnie prowadzone zajęcia. płyty do słuchania bardzo bogate w język. są też filmiki do oglądania w domu. platforma internetowa do gier. czyli w domu można też się uczyć i są do tego podane konkretne narzędzia. co bardzo pomaga, bo ileż można tego wymyślić samemu

  8. #28

    Domyślnie

    Również oddaliśmy małą w 2.5, teraz ma już 3. Ogólnie nie mam żadnych narzekań, widzę, że dziecko rozwija się, i najważniejsze jest to, że poprzez zabawę i na luzie. Pozatym mamy bardzo miłłą nauczycielkę i najładniejsze materiały do zabawy - nauki, które nam przedstawiła
    Dziecko uczy się w domu. Myślałam o szkole, jednak bałam się oddawać, bo jest bardzo mała, jednak nalazłam nauczycielkę na
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 29-07-2020 o 18:02

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony