dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45
  1. #1

    Domyślnie Jak najmniej plytek w lazience - help!

    Witam Was,

    musze rozplanowac glazurnikowi jak ma kleic plytki w lazience i sie zastanawiam, bo zamowilam na 3 sciany do sufitu, po czym stwierdzilam ze bedzie jak w ubojni i po co, pzeciez nie wszedzie sie chlapie?

    Planuje wiec wyplytkowac tylko miejsce za kabina do sufitu i przy umywalce do sufitu. Na podlodze grafit + krem z przewaga grafitu.



    Na scianie krem za kabina + grafit przy umywalce.
    Mam tez 6 dekorow kupionych i sie zastanawiam czy dawac i gdzie?


    Plytki takie - flower opoczno

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    popcarol, po pierwsze uwazam, ze powinnas polozyc plytki na scianach "poziomo", co poprawi proporcje malego pomieszczenia - powiekszy je optycznie. po drugie, jesli wklejasz lustro miedzy plytki, lepiej byloby wkleic duze lustro na cala te powierzchnie nad umywalka. to tez powiekszy pomieszczenie.

    dekory polecam w poblizu umywalki moze tuz pod linia lustra? poziomy pas.

    nie moge zrozumiec jak maja byc polozone plytki podlogowe... jakis skos tam zaplanowalas? moze lepiej nie? ciecie skosem bedzie agresywne i jeszcze bardziej "poszatkuje" przestrzen...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    nie moge zrozumiec jak maja byc polozone plytki podlogowe... jakis skos tam zaplanowalas? moze lepiej nie? ciecie skosem bedzie agresywne i jeszcze bardziej "poszatkuje" przestrzen...
    Plytki na podlodze chcialam w karo, a zeby jakos odniesc sie do 2 kolorow na scianach chcialam tez 2 kolory na podlodze - okolice kabiny grafit, reszty krem. Jak inaczej - mam 1 paczke grafitu, 5 kremu.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    ktore dokladnie masz plytki i ktory dekor? na stronie www jest ich mnostwo rodzajow...

    http://www.opoczno.com/index2.php?id=45

    ile cm ma szafka z umywalka?

    czy kabina murowana czy wstawiana, jaki ksztalt brodzika jesli wstawiany?

    czy masz juz drzwi z futryna? jesli tak na jakiej wysokosci konczy sie futryna?

    zaraz ci cos narysuje.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    ktore dokladnie masz plytki i ktory dekor? na stronie www jest ich mnostwo rodzajow...

    http://www.opoczno.com/index2.php?id=45

    ile cm ma szafka z umywalka?

    czy kabina murowana czy wstawiana, jaki ksztalt brodzika jesli wstawiany?

    czy masz juz drzwi z futryna? jesli tak na jakiej wysokosci konczy sie futryna?

    zaraz ci cos narysuje.
    Plytki opoczno, kolekcja Flower
    dokladnie: flower 2 grafit 30x45, flower 2 krem 30x45 , dekor flower centro 6 sztuk 30x45 na sciane
    na podloge grafit i krem 30x30

    szafka z umywalka: 88x35 cm


    Kabina ok 100 na 85 cm, prostokatny brodzik, szyba od strony lazienki tylko z 1 strony
    Moje robocze rysunki:


    [/img]

  6. #6

    Domyślnie

    kabina taka:


    Futryna jak w blokach, wewnatrz otworu drzwiowego, wiec drewno nie wchodzi do lazienki

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    na razie umywalka z dekorem i duzym lustrem


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    na razie umywalka z dekorem i duzym lustrem
    dzieki, co to za program, super!

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    prosze uprzejmie. to microsoft paint. postaram sie potem narysowac reszte scian i wymyslec cos na podloge. powiedz mi prosze ile w 1 paczce jest plytek? chodzi mi o te grafitowe podlogowe 30 X 30?

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    o właśnie, ja tez poprosze ten prgram...
    grzebie od tygodni i nic nie moge wymyslec, wiem tylko ze z Paradyza Travena Beige, ale nie potrafie sobie tego rozmiescic, nie wiem jakie dekory gdzie,.......
    chce sie nauczyć i zrobic wizualizacje zanim przykleje na BETON do końca.....
    dzieki

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    to jest ten microsoft paint, ktory ma zainstalowany kazdy komputer z windows - folderze akcesoria... taki program do rysowania. mozna w nim wklejac sobie pliki jpg i kombionowac, to naprawde proste. powodzenia! jak beda problemy pomoge.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    ojej,...ale jak go sciągnąc, czy musze zapisywac? a może i mi w takim razie moglabys pomoc?
    wersja podobna,
    sciana ma 300m długosci, wysokosc 280, ale chce zabudowac tylko do wysokosci kabiny czyli 210cm,
    kabina przyscienna okragla, przylega tylko 1sciana do glazury, i jest odrazu po prawej stronie ściany ktora bedzie okafelkowana, szer. 100cm,
    potem 30cm przerwa i bedzie umywalka w szafce słomkowej zabudowanej, szer. 60cm,
    do końca dalej juz prosto
    od dołu na ścianie chcę dać pasek 16cm. z Paradyza Trovan Braun, potem Travena beige pełne szer. tj. 32 x 65cm,
    do wysokosci lustra, lustro centralnie nad umywalka szer. ok80cm długość min. 150cm,
    i myslalam aby pod lustrem na całości dać dekory z Junona takie brązowe w srebrne kwiaty szer. dekoru 8x 35cm...,

    wstępnie myślałam aby obudować tymi dekorami w srebrne kwiaty lustro, ale ktoś mi odradził że to nie jest dobry pomysł, ...hm...

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie d

    doczytałam.....
    nie mam windowsa, kurcze....
    sprubuje jeszcze u kolezanki, ale jesli znalazlabys pare minut. bardzo bardzo prosze o pomoc...,
    aha- nad lustrem tez juz nie zamierzam klasc zadnych pełnych płytek...

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    narysuje ci cos na pewno, ale wieczorem!!!

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=317&seek=1778

    to te plytki, jasne tlo i ciemne pasy, planuje ten ciemny pasek 16cm, na samym dole bo:
    gres na podlodze jest b.jasny, pozatym brodzik bedzie mial 13cm, wiec listwa 8cm zniklaby na scianie, a ta wyzej z kwiatami wkolo lustra bedzie miec wlasnie 8...

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    ja mam te brazowe dekory polaczone z innymi plytkami paradyza, ale tez listwa 16 leci na dole a 8 cm na gorze. wklejam ci zdjecia.






  17. #17

    Domyślnie

    vendea, jestes womysia na gazecie? ja to kpopialo poznalam po tych murzynkach w lazience

  18. #18

    Domyślnie

    w paczce jest 1,44 m2 - czyli tyle mam tych grafitowych niestety...

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    tak tak to ja, mam nawet w stopce na gazecie ze vendea to ja... musze kiedys w koncu ujednolicic te nicki

    a powiedz mi brodzik nie wymaga juz obudowy? jest we wlasnej obudowie? czy musi byc oblozony kafelkami?

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    a powiedz mi brodzik nie wymaga juz obudowy? jest we wlasnej obudowie? czy musi byc oblozony kafelkami?
    Kiedzs mi nawet podeslalas te muryznki, jak sie yastanawialam jak yaocowac drywi syklane nad wc
    brodzik jest gotowy, jednoczesciowy, bez dodatowej obudowy - wyglada jak na zdjeciu. Nie obklada sie go plytkami na szczescie

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony