dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie KLEJ ZAMIAST TYNKU.!!

    Witam,jestem na etapie przymierzania sie do tynków i tu mam pewien dylemat.Ścianki działowe mam z ytonga i zastanawiam się czy zamiast zwykłego tynku wapienno cementowego,nie zastosowac takiej siatki jak na styropian i zatopić ją klejem do siatki.A na to położyć zwykłą gładź jako wykończenie.Co o tym sądzicie???

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar pawelurb
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    2.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    a instalacje i przewody jak masz położone ? jak tradycyjnie po ścianie to raczej będzie problem, a jak wszystko w bruzdach , puszki osadzone z myślą o warstwie kleju a nie tynku , można tylko po co nie lepiej za jednym zamahcrem otynkować np. tynkiem gipsowym, a tak to siatka klej , potem znowu gładź, pozatym zawsze są jakieś nierówności na ścianach , a klej powinien iść na idealnie gładką powierzchnię.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie Re: KLEJ ZAMIAST TYNKU.!!

    Cytat Napisał gwiazdor71
    Witam,jestem na etapie przymierzania sie do tynków i tu mam pewien dylemat.Ścianki działowe mam z ytonga i zastanawiam się czy zamiast zwykłego tynku wapienno cementowego,nie zastosowac takiej siatki jak na styropian i zatopić ją klejem do siatki.A na to położyć zwykłą gładź jako wykończenie.Co o tym sądzicie???
    Można tylko sensu dużego w tym nie ma. Jeśli ściany są bardzo równe to chyba lepiej dać od razu gładź. Jeśli nie są równe to klejem nie wyrównasz bo będzie spływał. Jeśli chodzi o ilość pracy to twoja opcja też przegrywa.
    Ja bym położył po prostu tynk gipsowy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony