dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie zawory w łazience

    Witajcie

    Deweloper oddał mi mieszkanko. W miejscu gdzie będzie zlewozmywak w ścianie są zatyczki na rurkach. Tzn., że muszę kupić jakieś zaworki?

    dzieki

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gazio
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    296

    Domyślnie

    tak - do nich dokręcisz elastyczne przewody do baterii. Zakładam, że główny zawór na instalacji za wodomierzem jest zakręcony?! Nie wiedziałem że deweloperzy aż tak oszczędzają na wyposażeniu.
    Za was, za nas, za gaz!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gazio
    tak - do nich dokręcisz elastyczne przewody do baterii. Zakładam, że główny zawór na instalacji za wodomierzem jest zakręcony?! Nie wiedziałem że deweloperzy aż tak oszczędzają na wyposażeniu.
    a jednak, gnojki

    dzieki

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    A tam od razu gnojki.
    Pewnie tak było ustalone.

    Pamiętaj, żeby przed odkręceniem tych zatyczek zamknąć główny zawór wody i mieć przy sobie wiaderko.

  5. #5

    Domyślnie

    Pamiętaj, żeby przed odkręceniem tych zatyczek zamknąć główny zawór wody i mieć przy sobie wiaderko
    i popsułeś całą niespodziankę
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gazio
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    296

    Domyślnie

    Gorzej jakby zrobili tak z gazem i na klucz zamknęli zawór główny. Trzebaby było szybko kuchenkę podłączać i to przy otwartych oknach bo wiaderko w tym przypadku nic nieda
    Za was, za nas, za gaz!!!

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał petrus65
    Cytat Napisał gazio
    tak - do nich dokręcisz elastyczne przewody do baterii. Zakładam, że główny zawór na instalacji za wodomierzem jest zakręcony?! Nie wiedziałem że deweloperzy aż tak oszczędzają na wyposażeniu.
    a jednak, gnojki

    dzieki
    Zaraz gnojki
    Nie widzialem jeszcze (moze wogole niewiele widzialem) mieszkania w stanie developerskim z zaworami do przylaczy. Zwyczajowo sa korki i tyle. W zasadzie to bardzo dobrze bo, developer pakowalby jedne z tanszych zaworow, bez sitek i wrazliwe baterie szlak w takich okolicznosciach trafia dosc szybko. Poza tym po co mialbys placic za taki zaworki? Pamietaj tez ze wymiary gwintow sa rozne czasem potrzebujesz 0,5' czasem3/4' itp. a developer zapewne mialby to w glebokim powazaniu a Ciebie wtedy szlak bedzie trafial ze zaplaciles za cos co muszi wymienic.

    O i tyle
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony