dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    jeżeli 10pln jest to 1/4 ceny netto za poddasze to tak

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    cena za profesjonalne ocieplenie poddasza od 35 do 80 pln
    ocieplanie poddaszy z zabudową
    - ułożenie wełny 2 x
    - konstrukcja metalowa - profile
    - folia - paroizolacyjna
    - podwieszenie płytą gipsowo - kartonową
    - zaszpachlowanie spoin

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Raspi

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy macie doswiadczenia z wykonaniem poddasza na wieszakach bezposrednich / kotwowych (bo roznie na nie mowia). Chodzi mi o skosy bo sufit to se wisi i juz. NIby sa przewidziane do takich prac ale wystajac za krokiem 14 cm i pod skosem a nie w pionie i przenoszac obciazenie 25 kg/m2 ( bo beda dwie plyty).... zastanawiam sie czy sie nie zloza? Co prawda es y na skosach sa jeszcze bardziej elastyczne bo akurat w ta strone sie zgionaja. Kotwowe sa przetloczone i bardzo sztywne (te lepszych firm) przy naprezeniu bocznym ale... jesli sie nie skreca, a nie bedac przymocowanym do profilu zawsze moze sie ruszyc, zgiac i pod obciazeniem skrecic.

    Troche sie obawiam. Jak Panowie praktycy to widza?

    pozdr

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magicos

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Szczecin i nie tylko
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Motyl35 Zobacz post
    Ceny, z jakimi spotkałem się w Szczecinie zaczynają się od 55 zł /za m2 bez szpachlowania !
    Jeśli znajdę kogoś dobrego za mniej niż 60 zł , ale z robotą na gotowo (szpachlowanie x2 ,gruntowanie - gotowe pod malowanie) - biorę.

    Ja mam dwie ekipy jedna jest 55zł/m2 pod malowanie(oczywiście do tego dwa razy wełna150mm i 50mm) jest to cena robocizny.Chłopaki dobrzy i sprawdzeni.
    Ale druga ekipa mnie bardziej zastanawia gdyż zaoferowali mi 25zł/m2 pod malowanie i jak chcę malowanie to kolejne 3zł/m2 także sam nie wiem czy to nie jakaś ściema

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ms1975

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-353
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magicos Zobacz post
    Ja mam dwie ekipy jedna jest 55zł/m2 pod malowanie(oczywiście do tego dwa razy wełna150mm i 50mm) jest to cena robocizny.Chłopaki dobrzy i sprawdzeni.
    Ale druga ekipa mnie bardziej zastanawia gdyż zaoferowali mi 25zł/m2 pod malowanie i jak chcę malowanie to kolejne 3zł/m2 także sam nie wiem czy to nie jakaś ściema
    Desperatów robiących poddasze na gotowo za 28 pln szczerze radzę omijac szerokim łukiem.Jeżeli ma Pan sprawdzoną ekipę to po co ryzykować

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m4riusz123

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Panowie myślę ze tutaj trzeba trochę rozgraniczyć. Dziwią mnie rzucane ceny za jedną z najważniejszych prac w domu bo jak wiadomo górą nam ciepełko ucieka
    Co do rozgraniczenia cen chodzi mi tu o to czy bierzemy ekipę 5-6 osób. Można sie pokusić o słowo profesjonaliści, którzy dają nam na to gwarancje i pokusiłbym się też o powiedzenie że jak się coś wyjdzie w niedługim czasie to wrócą i poprawią. A całość robią nam to około 2 tygodnie 150m2. A ludzi którzy nie dają nam tych udogodnień co więcej czas pracy może się wydłużać i efekt nie koniecznie nam się podobać.
    To tylko taki mój punkt widzenia.

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gr***ch
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-898
    Dzielnica
    wola
    Posty
    64

    Domyślnie

    Mnie to w ogóle dziwią rzucane ceny szczególnie że nikt nie widzi poddasza a wycenia aż miło. Poza tym pośpiech przy pracach na poddaszu wychodzi zawsze bokiem to samo jeśli nie przestrzega się tzw parametrów pracy : temperatury, wilgotności jakości materiałów itp. My w Warszawie znamy takie widełki cenowe odnośnie każdego zakresu prac że nie raz głowa boli - znamy też takich co malują za 1,50zł i robią poddasza za 30 złm2. A tak naprawdę czy poddasze jest zrobione prawidłowo to pokaże następnych kilka lat.

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gr***ch
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-898
    Dzielnica
    wola
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raspi Zobacz post
    Czy macie doswiadczenia z wykonaniem poddasza na wieszakach bezposrednich / kotwowych (bo roznie na nie mowia). Chodzi mi o skosy bo sufit to se wisi i juz. NIby sa przewidziane do takich prac ale wystajac za krokiem 14 cm i pod skosem a nie w pionie i przenoszac obciazenie 25 kg/m2 ( bo beda dwie plyty).... zastanawiam sie czy sie nie zloza? Co prawda es y na skosach sa jeszcze bardziej elastyczne bo akurat w ta strone sie zgionaja. Kotwowe sa przetloczone i bardzo sztywne (te lepszych firm) przy naprezeniu bocznym ale... jesli sie nie skreca, a nie bedac przymocowanym do profilu zawsze moze sie ruszyc, zgiac i pod obciazeniem skrecic.

    Troche sie obawiam. Jak Panowie praktycy to widza?

    pozdr
    Ja osobiście wykonuję w większości na kotwowych lub siekierkach (różnie się nazywa) i prawie zawsze na podwójnej płycie - tak zalecamy Inwestorowi.
    Nic się nie wygina i jak dla mnie lepiej niż na esach.Cd 3mb na esach trochę się buja szczególnie gdy np krokwie nie są w linii - mają duże odchyły.Na siekierkach są zdecydowanie sztywniejsze. Podkreślam że to moje zdanie.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał gr***ch Zobacz post
    Ja osobiście wykonuję w większości na kotwowych lub siekierkach (różnie się nazywa) i prawie zawsze na podwójnej płycie - tak zalecamy Inwestorowi.
    Nic się nie wygina i jak dla mnie lepiej niż na esach.Cd 3mb na esach trochę się buja szczególnie gdy np krokwie nie są w linii - mają duże odchyły.Na siekierkach są zdecydowanie sztywniejsze. Podkreślam że to moje zdanie.
    a jak taka siekierka wygląda? jakis link?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony