dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Duży stół czy raczej narożnik przed TV i niewielki stolik w kuchni??

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Duuuuu

    5 35,71%
  • 9 64,29%
Strona 5 z 11
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 201
  1. #81
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Ja mam w planach półwysep z wyższym blatem po stronie jadalni i niższym od strony kuchni, a cała kuchnia w U, więc taki "barek" powinien zakryć rozgardiasz

  2. #82
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie

    U mnie również kuchnia otwarta na salon.

    Oddzieliliśmy ją półwyspem, nad którym będzie wisiał jeszcze okap obudowany frontem. Więcej zdjęć w moim dzienniku.


  3. #83

    Domyślnie

    Podobają mi się takie duże pomieszczenia: salon z kuchnią. Natomiast tak jak tmx, obawiam się, że wszystko będzie widać podczas gotowania, a co gorzej, że będzie czuć jak się coś przypali.

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    ja z kuchni będę widziec tylko częśc jadalnianą salonu więc pewnie będzie jakiś barek, może od strony pokoju trochę wyższy a od strony kuchni na wysokości blatu roboczego, no i od strony pokoju zrobimy chyba barek na alkohole i szafkę na skorupy, a co wyjdzie to zobaczymy jak już będziemy urządzac może byc np. coś takiego
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał carringtontomas
    U mnie również kuchnia otwarta na salon.

    Oddzieliliśmy ją półwyspem, nad którym będzie wisiał jeszcze okap obudowany frontem. Więcej zdjęć w moim dzienniku.

    \fajnie wyszła ci ta kuchnia No i cały domek super jestem pod ogromnym wrazeniem ile pracy ty oraz twoja rodzina wykonaliscie własnoręcznie

  6. #86

    Domyślnie Help! Kuchnia otwarta na salon - dobór kolorów

    Prosze
    Prosze o pomoc w doborze kolorów bo osiwieję

    Kuchnia otwarta na salon
    W salonie podłoga ciemny brąz, w kuchni jasna - buk, drewnopodobne [http://images31.fotosik.pl/318/ec600130c307c18b.jpg] /nie wiem czy uda mi się wstawić zdjęcie/

    motam się jak zrobic zeby kolor mebli w salonie miał ręce i nogi

    w kuchni strasznie podobają mi się meble białe lub waniliowe z blatami w kolorze podłogi - ale jak to współgrac z kolorem mebli w salonie?

    jakie inne meble /kolor/ pasowałby do tej podłogi?

    ściany w salonie będą w kolorze kawy z mlekiem z akcentami brązu /ciemniejszy kominek i kawałek sciany/

    w necie sa najczęsciej jasne /beżowe, nie drewniane/ podłog w kuchnii - wtedy dobór mebli nie stanowi problemu

    Help dobre dusze! [http://images31.fotosik.pl/318/ec600130c307c18b.jpg][/url]

  7. #87

    Domyślnie

    ślicznie masz Dagi

    ale własnie u Ciebie jest jasna podłoga a ja mam już drewnopodobną i za żadne skarby nie wyobrazam sobie do niej koloru mebli poza białym/wanilią

    a to znowu gryzie mi się z salonem

    brr

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    To może zmienisz plany co do loloru ścian w salonie

  9. #89

    Domyślnie Re: Help! Kuchnia otwarta na salon - dobór kolorów

    Moze pomoge wkleic Twoje zdjecie:

  10. #90

    Domyślnie

    popcarol - dziękuję )

    cieszynianka - kolor ścian jeszcze nie jest ostateczny

    najbardziej "gryzie mnie ten kolor podłogi w kuchni, żałuję, że nie zrobiłam takiego samego jak w salonie

    ktoś orientuje się czy po kilku miesiącach można oddac płytki /ich część?/
    kupowane w castoramie

    w salonie już sa położone, w kuchni jeszcze nie

  11. #91
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał pijawka
    popcarol - dziękuję )

    cieszynianka - kolor ścian jeszcze nie jest ostateczny

    najbardziej "gryzie mnie ten kolor podłogi w kuchni, żałuję, że nie zrobiłam takiego samego jak w salonie

    ktoś orientuje się czy po kilku miesiącach można oddac płytki /ich część?/
    kupowane w castoramie

    w salonie już sa położone, w kuchni jeszcze nie
    Podobno do dwóch lat można oddać i pojedyncze też

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Bo to nie wszędzie można oddać. Większość zwykłych sklepów nie oferuje takiej możliwości. Na pewno można w Castoramie, wiem, bo już mi się udało oddać niewykorzystane

  13. #93
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Jak połaczyc salon z kuchnia-gres???

    Witam, mam problem z połaczeniem gresu w kucni z gresem w salonie( Kuchnia w sumie nie jest otwarta na salon ale tez nie ma drzwi tylko dosc duze wejście otwarte. meble w kuchni to kolor biały+czarny+grafit, salon chce miec w kolorach bez, brąz. Do salonu wybrałam gres polerowany ARKESIA Paradyża...do kuchni myslałam o czyms w popielu...i tu jest problem...jak połaczyc te dwa kolory zeby sie nie "pogryzły"??? Moze dac inny gres do kuchni ale jaki bedzie pasował zarówno do kolorów w kuchni i do gresu w salonie????POMÓZCIE prosze bo juz w poniedziałek musze zamawiac płytki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak wyglada połaczenie kuchni z salonem:
    Wejscie do kuchni widoczne za kominem


    Jesli napisałam haotycznie to przepraszam, ale cała noc myslałam jak to zrobic zeny bylo dobrze!

  14. #94
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Czy zdjecie jest widoczne????

  15. #95

    Domyślnie

    ja widzę

    po prawej czy lewej stronie słupa/komina jest wejście do kuchni ?

    Pozdrawiam

  16. #96
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    na tyłach to szerokie. Patrzac na komin to bardziej po lewej bo po prawej te waskie drzwi to wc Obok tych kuchennych jest takie otwarte "okno" tam maja byc luksfery.

  17. #97

    Domyślnie

    Moim zdaniem musisz dobrać taki odcień szarości żeby pasował do brązu, lub taki odcień brązu żeby pasował do szarości.
    Drugie wyjście to takie żeby położyć ten sam gres w kuchni i w salonie, jakiś neutralny, a trzeci to to taki żeby położyć jakieś dekory zawierające brąz i szarość na przejściu z salonu do kuchni.

    Pozdrawiam

  18. #98
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Wymysliłam ze to wejscie obłoze deskami i deske tez poloze na podłodze w przejsciu. Wtedy bedzie ona odgradzac jeden gres od drugiego Wszystko zrobie w kolorze schodów.

  19. #99

    Domyślnie

    Ja mam położony gres w kuchni , salonie i holu taki sam kolor wszędzie i musze przyznać ,że świetnie wygląda.
    Julia

  20. #100
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    zrobiłbym jeden rodzaj płytek w jasnym kolorze najlepiej poler - powiększy optycznie pomieszczenie
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

Strona 5 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony