dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Duży stół czy raczej narożnik przed TV i niewielki stolik w kuchni??

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Duuuuu

    5 35,71%
  • 9 64,29%
Strona 2 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 201
  1. #21

    Domyślnie Podłoga w salonie połączonym z kuchnią

    Witajcie,

    Jestem na etapie wybierania podóg do domu. chciałabym mieć ciemne panele w salonie dąb olejowany z firmy quick-step, do tego gres paradyż lupo brown. Problem w tym, ze nie wim czy to będzie psowało. Na jakiej zasadzie dobiera sie panele do gresu/terakoty? Po odcieniu, a fakturą paneli i gresu. Może ktoś mi doradzi lub poleci mi strony internetowe gdzie mogę poczytać na ten temat. Z góry dziękuję. Jak mi sie uda to wkleję zdjęcia wybranych elementów.[/img]
    [img]http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=25&a=7&lang=pl&collID=99
    [/img]http://www.quick-step.com/europe/pl/floor/403693.aspx
    lub

  2. #22

    Domyślnie

    pozwoliłam sobie wstawić zdjęcia


    Paradyż Lupo - Brown to te ciemniejsze płytki oczywiście:





    I deski:


    lub


    moim zdaniem trochę się to "gryzie" kolorystycznie, szukałabym chyba innego odcienia gresu (najlepiej w zupełnie innym kolorze - proponowałabym jasny kolor) i bardziej gładkiej faktury, deski są super

    i pamiętaj o różnicach grubości - żeby wyszły na tym samym poziomie - tak, żeby nie zabijać się na łączeniu dwóch rodzajów podłogi

  3. #23

    Domyślnie

    Moim zdaniem się gryzie.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał @nia
    pozwoliłam sobie wstawić zdjęcia


    Paradyż Lupo - Brown to te ciemniejsze płytki oczywiście:





    I deski:


    lub


    moim zdaniem trochę się to "gryzie" kolorystycznie, szukałabym chyba innego odcienia gresu (najlepiej w zupełnie innym kolorze - proponowałabym jasny kolor) i bardziej gładkiej faktury, deski są super

    i pamiętaj o różnicach grubości - żeby wyszły na tym samym poziomie - tak, żeby nie zabijać się na łączeniu dwóch rodzajów podłogi
    Pozwole sobie zadac jeszcze jedno pytanie, jaka podłoga gres/tarakota psowałaby do tych desek olejowanych rys. 1?

  5. #25

    Domyślnie

    Mamy kuchnię otwartą na salon , również zakupiliśmy płytki z kolekcji Paradyża Lupo Brown,jeszcze nie mamy ich założonych. Chcemy je założyć w kuchnii i na całym korytarzu, który również jest połączony z salonem. Kuchnię mamy otwarta na salon im przejście chcę zrobić półokrągłe. Odcień jasnych tych płytek z serii Lupo założyliśmy już na dole w WC:

    [img][/img]

    Nad kolorem paneli w salonie też sie jeszcze nie zastanawiłam, ale może ktoś już ma takie ułożenie. Również zastanawiam się nad ciemnymi panelami.

  6. #26

    Domyślnie

    Moim zdaniem najlepiej wyglądają właśnie kontrastowe zestawienia-gres jasny bez np i panel czekolada lub venge

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał d5620s
    Moim zdaniem najlepiej wyglądają właśnie kontrastowe zestawienia-gres jasny bez np i panel czekolada lub venge
    Oczywiście, tylko tutaj ten róż nie pasuje.

  8. #28

    Domyślnie

    To nie jest róż, to są brązowe płytki, mam takie.

  9. #29

    Domyślnie

    Plytki sa ładne, ale bardziej zalezy mi na podłodze w salonie, więc teraz szukam czegos do kuchni, co by pasowało do tych desek olejowanych. Rozumiem, ze maja to być płytki o zimenej barwie takie ecri?

  10. #30

    Domyślnie

    moim zdaniem ecru będzie się super komponować... ale wiele też zależy od tego w jakich kolorach planujesz kuchnię

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_toja
    To nie jest róż, to są brązowe płytki, mam takie.
    A tak wyglądają, w takim razie to zmienia całą sprawę, można spróbowac połączyć.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał @nia
    moim zdaniem ecru będzie się super komponować... ale wiele też zależy od tego w jakich kolorach planujesz kuchnię
    Raczej ceimny kolor kuchni, roche zaczynam nie po kolei...
    A takie płytki?

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał mandg
    Cytat Napisał @nia
    moim zdaniem ecru będzie się super komponować... ale wiele też zależy od tego w jakich kolorach planujesz kuchnię
    Raczej ceimny kolor kuchni, roche zaczynam nie po kolei...
    A takie płytki?
    tak sie wkleja zdjecia a tu jest link do strony z płytką
    http://www.opoczno.com/index2.php?id...ProduktID=4679

  14. #34

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_toja
    Cytat Napisał mandg
    Cytat Napisał @nia
    moim zdaniem ecru będzie się super komponować... ale wiele też zależy od tego w jakich kolorach planujesz kuchnię
    Raczej ceimny kolor kuchni, roche zaczynam nie po kolei...
    A takie płytki?
    tak sie wkleja zdjecia a tu jest link do strony z płytką
    http://www.opoczno.com/index2.php?id...ProduktID=4679
    Ślicznie dziękuję, szukałam pomocy, ale nie znalazłam. Teraz już będę wiedziała jak wklejać

  16. #36

    Domyślnie

    u mnie jest takie łączenie:

    płytki mam trochę podobne do tego opoczna, tyle, że większe i polerowane - o, takie: (zdjęcie ze strony producenta)


    i do tego ciemne meble: (zdjęcie komórką więc kiepskiej jakości)


    blat będzie jasny więc rozjaśni kuchnię

    a w jadalni zaraz obok mam łączenie z bardzo ciemnym drewnem - palisander - jeszcze jest w trakcie układania ale jutro powinni skończyć to zrobię zdjęcie jak to wygląda

  17. #37

    Domyślnie

    Bardzo ładnie to wygląda, też wybiorę ciemna kuchnię.

  18. #38

    Domyślnie

    o tu bardziej widać jakie będzie połączenie:

    taki mam gres w salonie i w kuchni:


    i będzie połączony z tą podłogą pod częścią jadalni:

  19. #39

    Domyślnie

    czy pasuje?

    +


    lub


    lub

    a może to



    Szukam gresu, który jest jasny, pasuje do podłogi i nie będzie na nim widac brudu...czekam na uwagi i propozycje.
    Z góry dziękuje

  20. #40

Strona 2 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony