dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Duży stół czy raczej narożnik przed TV i niewielki stolik w kuchni??

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Duuuuu

    5 35,71%
  • 9 64,29%
Strona 3 z 11
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 201
  1. #41

    Domyślnie

    moim zdaniem wariant pierwszy lub ostatni

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Aga&Rafał

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    [quote="@nia"]u mnie jest takie łączenie:

    płytki mam trochę podobne do tego opoczna, tyle, że większe i polerowane - o, takie: (zdjęcie ze strony producenta)


    i do tego ciemne meble: (zdjęcie komórką więc kiepskiej jakości)




    Witam, bardzo mi się podobają te Twoje płyki, możesz mi podać producenta ?? Z góry dziękuję.

  3. #43

  4. #44

    Domyślnie

    Połączenie kuchni z salonem:
    I etap:


    II etap:



    III etap:Troszeczkę inaczej ułożone płytki:



    Płytki Opoczno Cotto a panele drzewo tasmańskie

  5. #45

    Domyślnie

    cłkiem nieźle to wygląda, ja zdecydowałam się na gres jasny opoczno kalahari piasek, ale nie wybrałam jeszcze gresu do korytarza, więc może sie zdecyduję na podobne...

  6. #46

    Domyślnie

    Mnie też się podoba. Mirek może pokażesz jeszcze jakieś fotki ze swojego domku. Połączenie bardzo udane. Zrobię tez cos podobnego.

  7. #47

    Domyślnie

    Witam po długimmmm wolnym
    Oczywiście że wstawię.

  8. #48

    Domyślnie

    Trochę nieładnie z mojej strony, ale się podpinam w jakim kolorze podłoga w salonie, jeśli w kuchni jest taka? Myślałam o jesionie, ale sama już nie wiem

    tło tymczasowe, proszę się nie sugerowac


    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  9. #49

    Domyślnie

    jej, śliczności...
    podłoga też fajna
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    KSERO

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    506
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Hm hm wszystko jest kwestią gustu

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał KSERO
    Hm hm wszystko jest kwestią gustu
    Hahaha Mam jednak nadzieję, że to było o podłodze, a nie o pluszaku
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  12. #52
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    KSERO

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    506
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Jasne, że o podłodze

  13. #53

    Domyślnie

    Fakt, nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba. Widziałam podobną podłogę "na żywo" (raju, ale to brzmi) i naprawdę mi się podobała. Twoja oxa też jest fajna. Diagonalnie ułożona, super kolory. Taka dopracowana. Fajna po prostu.
    A piesio do ukochania
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #54

    Domyślnie kuchnia przy salonie - czy ma być jednakowo?

    Właśnie otwieram kuchnię na salon. Do tej pory kuchnia była osobnym pomieszczeniem. W związku z tym nurtuje mnie problem czy ma być w tych pomieszczeniach jednolicie urządzone.

    Salon ma 18 m kw, więc jest malutki. Międy salonem a kuchnią będzie otwór bez drzwi szeroki na 1 m.

    Marzy mi się w salonie stonowany kolor ścian, taki jasno-beżowo-popielaty. Już farbę kupiłam.
    I korci mnie bardzo pomalowanie kuchni na ciepły kolor, taki "vangogowski" żółto-pomarańczowy. Kuchnię mamy małą 8 m kw i stosunkowo ciemną, ze skosem, więc chciałam ją rozweselić. W myśł "niech będzie ciemna, ale za to ciepła i wesoła

    Na dodatek nie wiem jak pomalować ten skos który co prawda nie będzie widoczny z salonu, ale jest przytłaczający, na całą szerokość ściany. Czy pomalować go tak jak sufit- na biało, czy tak jak ściany?

    Wiem że to co się podoba nie zawsze pasuje.
    Oba pomieszczenia będą w podbnym stylu, nazwanym przeze mnie nowoczesną klasyką. Meble drewniane, ramiakowe w wybarwieniu ciemna olcha. Sprzęty w kuchni w kolorze inox

    Pomóżcie, jaki kolor do tej kuchni

  15. #55

    Domyślnie Re: kuchnia przy salonie - czy ma być jednakowo?

    Cytat Napisał aspidisca
    Właśnie otwieram kuchnię na salon. Do tej pory kuchnia była osobnym pomieszczeniem. W związku z tym nurtuje mnie problem czy ma być w tych pomieszczeniach jednolicie urządzone.

    Salon ma 18 m kw, więc jest malutki. Międy salonem a kuchnią będzie otwór bez drzwi szeroki na 1 m.

    Marzy mi się w salonie stonowany kolor ścian, taki jasno-beżowo-popielaty. Już farbę kupiłam.
    I korci mnie bardzo pomalowanie kuchni na ciepły kolor, taki "vangogowski" żółto-pomarańczowy. Kuchnię mamy małą 8 m kw i stosunkowo ciemną, ze skosem, więc chciałam ją rozweselić. W myśł "niech będzie ciemna, ale za to ciepła i wesoła

    Na dodatek nie wiem jak pomalować ten skos który co prawda nie będzie widoczny z salonu, ale jest przytłaczający, na całą szerokość ściany. Czy pomalować go tak jak sufit- na biało, czy tak jak ściany?

    Wiem że to co się podoba nie zawsze pasuje.
    Oba pomieszczenia będą w podbnym stylu, nazwanym przeze mnie nowoczesną klasyką. Meble drewniane, ramiakowe w wybarwieniu ciemna olcha. Sprzęty w kuchni w kolorze inox

    Pomóżcie, jaki kolor do tej kuchni
    Hej
    Trudno coś powiedzieć jeśli nie widzimy wnętrz
    może wrzucisz tu jakieś foto?
    ale tak na sucho to
    moim zdaniem skos powinien byc jasny, biały albo kolorek z salonu.
    Pozdr

  16. #56

    Domyślnie

    nie rób pomarańczowej kuchni, będzie nijak w stosunku do salonu
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

  17. #57

  18. #58

    Domyślnie

    moje dywagacje:

    1. to może kuchnia i salon pomalowane tak samo - jakiś jasny beż.

    Kolor mebli olchowych w salonie to czereśnia antyczna. Do jasnych beży i ecru na pewno będzie pasować. Tylko z wypoczynkiem będzie mi się zlewać, bo też jest w kolorze ecru
    Meble do kuchni będę szukać w zbliżonym kolorze. Bo szafki kuchenne tez są do wymiany.
    Chociaż podoba mi się też wenge. Może być venge do ciemnej kuchni z małym oknem? Same dolne szafki.

    2. może pozostać przy vangogowsko- cynamonowym pomarańczu w kuchni.
    A salon pomaluję na brązowo-czekoladkowo.

    niestety nie wkleję zdjęć pomieszczeń i mebli bo juz jest wszystko przygotowane do remontu, powynoszone, pozakrywane.
    Jutro czeka nas walenie ścian i stawianie nowych.

  19. #59

    Domyślnie LISTWA POLKOLE

    hey, tez mnie interesuje polaczenie salonu, ale z przedpokojem w polkole. niestety pan budowlaniec nie mial pojecia gdzie kupic listwe polokrezna. czy ktos mi pomoze znalezc miejsce gdzie mozna to dostac? prosze mi powiedziec z wlasnego doswiadczenia kiedy ktos robil mieszkanie i potrzebowal listwe polokrezna. PROSZE O POMOC ) z gory dziekuje )

  20. #60

    Domyślnie połączenie kuchni i salonu

    Witam, napiszcie jaki macie pomysł na aranżację połączenia kuchni otwartej z salonem wg schematu jak poniżej, jakieś fajne pomysły, jakie meble, parkiet, płytki na styku tych pomieszczeń, może zdjęcia jak jest u Was itd. szerokość łącząca między kuchnią a salonem ok 2.5 m POZDR.


    salon salon salon.? kuchnia......kuchnia
    salon.salon.salon.? kuchnia......kuchnia
    salon.salon.salon ? kuchnia......kuchnia
    salon salon salon
    salon salon salon
    salon salon salon
    salon salon salon
    salon salon salon

Strona 3 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony