dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 111
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A jeżeli teleskop, to w zeszłym roku kupiliśmy Celestron Powerseeker 76 AZ - fachwiec rzekł, że to najlepszy kompromis pomiędzy ceną a jakością. Oczywiście dla amatora. Pewnie fachowcowi będzie mało.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    Fotele nie powiem - faktycznie fajny pomysł . Tylko że w chwili obecnej to za mało miejsca w domu ..... a do nowego to się nie wcześniej jak za półtorej roku przeprowadzimy. Ale zeby nie było że nie myslę o wygodzie żony to parę dni temu kupiliśmy dużą sypialnię żeby się jej dobrze spało sypoialnia ma być docelewo do nowego domku a teraz stoi w mieszkaniu na środku stołowego pokoju - pozytywna strona takiego układu to że nie będzie już nalotów i imprez rodzinnych - bo nie ma gdzie

    Cytat Napisał Agduś
    A jeżeli teleskop, to w zeszłym roku kupiliśmy Celestron Powerseeker 76 AZ - fachwiec rzekł, że to najlepszy kompromis pomiędzy ceną a jakością. Oczywiście dla amatora. Pewnie fachowcowi będzie mało.
    A powiedz mi a jak się wam sprawuje teleskop - oglądacie ? da się coś przez to zobaczyć ?? (mam na myśli niebo )

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar trabi-wrc
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    My używaliśmy fotela Hauck Glider

    http://www.preciouslittleone.com/acatalog/HKGBB.html

    Świetna sprawa. A jak potem będzie się wygodnie mecz w nim oglądało - hoho !!!

    Pozdrav
    Ten, co mu dom w głowie kiełkuje.

    Dzienniki trabantowe
    Komentatornia

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Poważna sprawa - prezent dla kobiety, do tego w ciąży, czyli drażliwej i humorzastej.
    Ja przez kilka lat dostawałam od męża na gwiazdkę malutkie pierścionki. Kiedyś się odważyłam i powiedziałam, że lubię duże. Od tej chwili nie dostaję żadnych.

    A co do pomysłów na prezenty jestem za SPA, karnetem do kosmetyczki albo niewolnikiem spełniającym zachcianki.

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Poważna sprawa - prezent dla kobiety, do tego w ciąży, czyli drażliwej i humorzastej.
    Ja przez kilka lat dostawałam od męża na gwiazdkę malutkie pierścionki. Kiedyś się odważyłam i powiedziałam, że lubię duże. Od tej chwili nie dostaję żadnych.
    Kiedyś mój tata zaczął przynosić mojej mamie śniadanie do łóżka. Jak się poskarżyła, że śpi na gryzących okruchach, bo jej przynosi kanapki bez talerzyka, to się obruszył i przestał jej robić śniadanie.

    Pamiętajcie dziewczyny. Lepsze jest wrogiem dobrego.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    tak tak piszcie dziewczyny

    poznanie waszego zdania co do prezentów to wiedza bezcenna
    niesamowite jak nasze męskie spojrzenie się różni ........

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    na pewno nie żadne gary, sprzęt agd itd...
    pomysł spa rewelka

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    na pewno nie żadne gary, sprzęt agd itd...
    pomysł spa rewelka
    Dziewczyny co Wy z tym SPA? Gdyby mi to żona zafundowała to bym jej plecak spakował i do mamusi odesłał

    A nie myslicie że taką wizyte w SPA małżonka odbieże:, że jest nie atrakcyjna, zaniedbana, mało sexowna? i że tylko tydzień chemii zrobi z nią porządek? Można sobie samobója strzelić?!
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Kup jej tę wędkę i wytłumacz że dzięki temu nie umrzecie z głodu oraz że nie rozstaniecie się nigdy z powodu Twojej zdrady wszak każdy wie, że lepiej łazić na ryby niż na baby...

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Obdarowanie karnetem do SPA, niesie dokładnie takie samo ryzyko, jak obdarowanie mydłem , tym bardziej, że scenariusz podany przez stukpuk, jest bardzo prawdopodobny.
    A jak po powrocie, ktoś zapyta, czy było zamkniete?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ale to chodzi o masaż, relaks, odprężenie....

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    ale to chodzi o masaż, relaks, odprężenie....
    Czyżby ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    hmmmmmmmmmmm, zawsze odnoszę wrażenie, że moja ukochana odpręża się szorując wannę

  14. #54

    Domyślnie

    zreszta kto jak kto ale żona która zaciązyła (raczej nie w niepokalany sposób) chyba wierzy mężowi że jest dal niego atrakcyjna
    no i w SPA chodzi właśnie o relaks o to że ktoś koło nas biega i pilnuje żeby nam było super hiper komfortowo i wygodnie.
    Co do wyboru SPA we wrocku to podpowiem że w Tołpa pracuja raczej panie a w Jeleniej Strudze raczej panowie - może to być jednym z argumentów do wyboru konkretnego miejsca.
    Serdeczności
    Gaby & inwentarz

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    a to już zapadła decyzja o SPA? Ja Ci mówię - wędka i tylko wędka

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12
    Obdarowanie karnetem do SPA, niesie dokładnie takie samo ryzyko, jak obdarowanie mydłem , tym bardziej, że scenariusz podany przez stukpuk, jest bardzo prawdopodobny.
    A jak po powrocie, ktoś zapyta, czy było zamkniete?
    Albo: chłop biedny(bo trzeba zabulić za te SPA),zmęczony (po rybach), się namęczy (zamówi przez internet i przyniesie kurier) ten karnet SPA, i.....
    niech wam bedzie ,że nie odbieże to za brak atrakcyjności......i sobie tam pójdzie, pomoczy się w borówkach, błotem wysmaruje.......fryzure zmieni...........wszystko pęknie, cacy............. i.......
    Wraca uśmiechnięta, szczęśliwa, zrelaksowana, odmłodzona (tu bym się kłucił)
    i czeka na reakcje mężusia kochanego i ..................














    i........mąż zapomniał ją pochawalić i nie zuważył różnicy!!!!!!!!!!!!!!!
    Reakcja żony i mina męża=BEZCENNA
    To już lepiej jej ten pierścionek kupić!
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał dandi3
    a to już zapadła decyzja o SPA? Ja Ci mówię - wędka i tylko wędka
    No pewnie! jak jej nie przypasuje to zostanie dla Ciebie!!!!!! Nic nie myślisz!
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał dandi3
    a to już zapadła decyzja o SPA? Ja Ci mówię - wędka i tylko wędka
    dobry kij moze być droższy od wizyty w SPA - to po pierwsze.
    a po drugie później posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem
    Na dodatek moze wrócić bez trofeum w postaci ryby (jak czyni większośc mężczyzn )
    Serdeczności
    Gaby & inwentarz

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    wędka, achhh, z taką wędką to można na całą noc przepaść i po powrocie powiedzieć, że ryba nie brała... TAK, WĘDKA!!!!

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gaby
    posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem
    NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony