dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ma ktos kominek w piwnicy ?

    Witam ,mam dom ok 100 letni z piwnica ktora przerabiam na mieszkalna.Zamontowalem prowizorycznie piecyk kominkowy i strasznie dobrze nagrzewa cala chalupe (fakt mury grubosci ok 80-90cm wiec ma co akumulowac cieplo) i troche mnie korci ustwic w piwnicy piecyk kominkowy(kominek mam ale jak wiadomi cieplo cyrkuluje w gore) bo upalajac go od razu cieplo daje po nogach .Robil ktos cos takiego moze ?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czaczus2

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    A co ty wogule z tym kominkiem chcesz tam zrobic bo bardzo nie rozumię tego postu.jeśli chodzi o kominy mółbym pomuc.

  3. #3

    Domyślnie

    po prostu umiescic kominek w piwnicy ,bo akurat piwnica bedzie mieszkalna(jest zrobiona w starej cegle ,sklepienia lukowe itd ,wyglada jak wnetrze zamku),a ustuowanie piwnicy powoduje ,ze gorace powietrze bedzie mialo najlepsza droge cyrkulacji(roznica poziomow pomiedzy mieszkaniem ,a piwnica ponizej 1 metra, piwnica umieszczona w centralnym punkcie domu,sciany ok 80cm).Z kominem zero problemu, mam male okienko i tamtedy pojdzie rura.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czaczus2

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    to montowac i jazda,tylko rure przez okienko??? mam nadzieje że chodzi ci o nawiew.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony