dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie Jakie szkło w drzwiach szafy komandor?

    lacomat czy lacobel? na wystawie podoba mi się to szkło matowe lekko prześwitujace tylko czy nie bdzie prześwitywac za bardzo? podzielcie się doświadczeniami..ktoś mi radził jeszcze jakies szko klejone..ale sama nie wiem..

  2. #2

    Domyślnie

    wyciągam

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam szkło matowe. Fakt, trochę prześwituje, ale mnie to jakos nie przeszkadza. Szfa jest wsypialni, więc nie "na widoku" . Chyba sama musisz zdecydować jaqk bardzo prześwitywanie będzie ci przeszkadzać.

  5. #5

    Domyślnie

    ja mam matową w łazience. I więcej nie zrobię. Wkurza mnie jak cała zawartość szafki przeswituje. Co z tego ,że wszystko w niej ułożone jak mam kolorowe jarmarki pod szybą Ja nię lubię wystawek z kosmetyków ,bibelotów i innej pstrokacizny.

  6. #6

    Domyślnie

    a dlaczego nie wielkie lustro?

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam lacobel i tez pzeswitujacej szafy bym nie chciala , mnie denerwowaloby ze cos przeswituje.Ja z lacobelu jestem mega zadowolona nawet sie nie brudzi tak jak myslalam

  8. #8

    Domyślnie

    a myslicie, ze będzie coś prześwitywać, jak drzwi będą o 40 cm oddalone od wnętrza szafy...- wyjaśnię- cała szafa ma głebokośc 100, ale jej wnetrze jest wypłycone na 65- standardowo, tylko drzwi dalej..no nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam
    Inwestorka- a możesz wkleić fotę swojej szafy z tym szarym lacobelem? jaki kolor płyty masz z nim połączony? bęę wdzięczna za pomoc

  9. #9

    Domyślnie

    Nie sądzę, żeby przy 40 cm prześwitywało. U mnie jest wielka różnica pomiędzy drzwiami na wewnętrznej i zewnętrznej szynie. A dlaczego aż 40 cm? Tak z ciekawości Chcesz tam wchodzić? Na to chyba z wąsko.

  10. #10

    Domyślnie

    musze zasuną drzwi od garazu, które są na jednej zae ścian bocznych, chcę je schowac po prostu stad drzwi suwane od szafy musza być na 100 cm, nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale myslę że bedzie estetyczniej, gdy cała sciana bedzie zasunieta drzwiami od szafy..naplątalam...

  11. #11

    Domyślnie

    To do garażu będziesz wchodzić przez szafę? Dobrze rozumiem?

  12. #12

    Domyślnie

    no ..w sumie tak..tylko że ta jedna częśc szafy to niezupełnie bedzie szafa, to będzie tylko takie przejscie zasuwane drzwiami..ale masz racje- do garażu przez szafę..głupio troche nie? jednak to chyba najlepsze wyjście, aby wiatrołap wygladał fajnie

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał olutka75
    no ..w sumie tak..tylko że ta jedna częśc szafy to niezupełnie bedzie szafa, to będzie tylko takie przejscie zasuwane drzwiami..ale masz racje- do garażu przez szafę..głupio troche nie? jednak to chyba najlepsze wyjście, aby wiatrołap wygladał fajnie
    Chyba masz jakieś straaaasznie brzydkie drzwi do garazu
    ALe w sumie dlaczego nie mieć inaczej niż wszyscy Mnie sie pomysł podoba
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #14

    Domyślnie

    Super pomysł. Tylko ciuszkom może ciągnąć z garażu

  15. #15

    Domyślnie

    Ja nie bardzo to widzę. Wchodzę z garażu do mieszkania i znajduję się w szafie.
    Mam siaty z zakupami ,plączące się pod nogami dzieci i teraz w tej szafie musze się obrócić żeby ją rozsunąć i wejść do mieszkania. Trochę dziwnie
    i bardzo niewygodnie. Zdecydowanie wolę krótszą szafę ,ale płytszą i jakieś ładne drzwi go garażu.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Chyba, że automaytczne drzwi Jak jechać to po bandzie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #17

    Domyślnie

    Tez wolałabym nie wchodzic przez szafe do garazu, ale mam mały wiatrołap i gdy zmniejsze szafę, to wyjdzie taki dodATKOWY KORYTARZ MIĘDZY NIĄ A TYMI DRZWIAMI OD GARAZU, ZDECYDOWANIE LEPIEJ BĘDZIE T WYGLADAC , JAK CAŁA SCIANA BĘDZIE ZASUNIETA DRZWIAMI SUWANYMI...PRZYNAJMNIEJ OD STRONY WIATROŁAPU..MYSLELISMY JUZ NA WSZYSTKIE SPOSOBY I TO CHYBA NAJLEPSZE WYJŚCIE..DODAM, ŻE TYLKO NA TEJ JEDNEJ SCIANIE DA SIE ZROBIC SZAFĘ, WIĘ WYBORU NIE MAMY
    A CO MYSLICIE O TM LACOMACIE..BEDZIE PRZESWITYWAĆ, GDY UBRANIA BĘDA WISIEĆ 30 - 40 CM DALJ NIZ DRZWI?

  18. #18

    Domyślnie

    A ten lacomat to po prostu matowa szyba? Sorry jakaś nieduczona jestem.

  19. #19

    Domyślnie

    tak, taka szyba mleczna

  20. #20

    Domyślnie

    Przy matowej szybie prześwituje jeśli coś jest w miarę blisko tejże szyby. Przy twoich 40 cm nie będzie takiego problemu. A dla doświetlenia tego przejścia też chyba dać coś co będzie przepuszczać światło A planujesz całe dzrzwi ze szkła czy tylko wstawkę? My mamy pasek szerokości chyba 30 cm idący w połowie wysokości, połączony z wenge.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony