dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bożenkaas

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Gllazura nowa i po latach

    nie będę opisywać perypeti poszukiwania fachowca w pwełnym tego słowa znaczeniu chodziło o zerwanie 30 letniej glazury w części odzyskanie płytek i położenie od nowa. Droga do fachowca była pełna wertepów typu finansowego terminów i innych. Podano mi numer telefonu z którego skorzystałam i stał się cud. Przyjechał Pan rozejrzał się w zagadnieniu i proszę sobie wyobrazić podjął się wykonania pracy której nikt nie chciał wykonać lub za pieniądze takie na jakie nie mogłam sobie pozwolić. Pan Wojtek bo tak na imię ma fachowiec to naprawdę wykonawca o jakim można pomarzyć nie tylko zdjął glazurę ale odzyskał ją prawie w 100% więc znacznie obniżył moje wydatki. Dokupiłam tylko jeden metr glazury nowoczesnej która została wkomponowana w stare płytki mówię Wam cud to wygląda naprawdę ekstra.
    POLECAM TAKIEGO FACHOWCA PAN WOJTEK JEST NIE DO ZASTĄPIENIA
    PS.
    Namiary na PW

  2. #2

    Domyślnie

    No proszę a jednak się dało. Swoją drogą to ciekawe czy jeszcze ktoś pochwali "pana Wojtka"??
    Nie znam się na tym, nie umiem a wogóle to mi się nie uda.

  3. #3

    Domyślnie

    30 letnia glazura.... zrywana i jeszcze raz kładziona..... mało mnie rzeczy zaskakuje ale tutaj.....
    BOHO
    Warszawa

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bożenkaas

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie .

    Nie wiem co w tym takiego dziwnego , poprostu dziś nie moge rozwalić całej kotłowni bo jest zima , ponadto kotłownia jest też pralnią i syszarnią połowa ściany leciała mi na głowe więc została zdięta i położona jeszcze raz.
    A druga rzecz , to nie wiem gdzie ktoś mógł tu jeszcze chwalić tego pana , bo ja widziałam tylko jeden wpis o tym człowieku i to z przed pół roku jak pamiętam.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    bożenkaas, nie wiem czy dobrze interpretuję te 2 powyższe wypowiedzi, ale ja w nich wyczuwam lekką nutkę powątpiewania w... nazwijmy to... "bezinteresowność" twojego postu. Odwiedzając to forum od pół roku (co najmniej), wiesz z pewnością, że do opinii osób z niewielką liczbą postów (masz na koncie dopiero 2 i założyłaś konto dopiero 2dni temu) podchodzimy bardzo ostrożnie - znając realia naszego rynku wiemy, że może być to sprytna forma autoreklamy wykonawcy.
    Choć w twoim przypadku pewnie tak nie jest - byłaby mało skuteczna ze względu na to, że nie podajesz ani namiarów na wykonawcę, ani nawet twój profil nie zawiera wypełnionej rubryki "skąd:". Nikt nie może się więc zorientować, czy na jego terenie działa p. Wojtek i nie będzie on po prostu brany pod uwagę.
    Jeśli rzeczywiście jesteś zadowolona i chcesz skutecznie polecić tego wykonawcę,proponuję ci napisać o tym w dziale Grupy BUDUJĄCE, po odnalezieniu tam swojego regionu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony