dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    U mnie domek ok. 1250 cm x 1350cm + dobudowa klatki schodowej + inwentaryzacja RAZEM 3000 zł + geodeta i mapki (po znajomości) 300 zł.

  2. #22

    Domyślnie Projekt rozbudowy

    Cytat Napisał staś100 Zobacz post
    Ja w ubiegłym roku zapłaciłem 1900zł za projekt nadbudowy poddasza i zmiany dachu z kopertowego na dwuspadowy , 50zł plan zagospodarowania przestrzennego, 400zł mapki u geodety.
    Cena bardzo atrakcyjna przy założeniu, że projekt zawierał obliczenia i detale zbrojenia trzpieni w ścianie kolankowej, obliczenia krokwi dachowych, brał udział w projekcie konstruktor, który określił nośność istniejącego stropu poddasza.

    Proszę nie traktować ceny jako głównego czynnika przy wyborze projektanta.

    Osoby zainteresowane tym, jak powinien wyglądać projekt, prosze o kontakt: 501 897 771.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ciseq

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuje namiaru na jakiegoś projektanta z Wrocławia i okolic, który za rozsądną cenę zrobiłby projekt na przebudowę domu posiada ktoś może takowego, ew. dane kontaktowe ?

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jok007
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-465
    Dzielnica
    Bemowo
    Posty
    70
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciseq Zobacz post
    Witam,

    Poszukuje namiaru na jakiegoś projektanta z Wrocławia i okolic, który za rozsądną cenę zrobiłby projekt na przebudowę domu posiada ktoś może takowego, ew. dane kontaktowe ?
    Słyszałem, że ten jest niezły, pomagał koledze spod Wrocławia, znalazłem go w jakimś katalogu
    Adres

    Marcin Kucharski
    Tel. 71 325 51 16
    link do strony
    Zacznij od projektu, a nie konstrukcji dachu

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AdrianRumia

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    52

    Domyślnie

    Witam wszystkich, chciałbym odnowić wątek i zapytać się, jakie są aktualne stawki za projekty rozbudowy/dobudowy. Potrzebuję projekt architektoniczny dobudowy około 50m2 oraz projekt elewacji. Ile mniej więcej coś takiego może kosztować? Dobudowa do domu z lat 80tych, wolnostojacy.

  6. #26

    Domyślnie

    Witam
    To i ja dopytam o obecne koszta.
    Przebudowa , raczej nadbudowa (obecnie ok. 60/2) , zmiana dachu , elewacja.
    Chatka z lat 80 , rejon - okolice Łodzi.
    pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    u nas jeden projektant powiedział 5000 zł (inwentaryzacja i zmiana dachu), a drugi wziął za to samo 2500 zł (fakt, że znajomy i fakt, że mieszkał trzy domy dalej) - normalnie wziął by 3500 zł...
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  8. #28

    Domyślnie

    Dzięki Monika , znajomka nie mam - niestety.
    U mnie "biednieszy" region , może ktoś się odezwie z okolic nim sam będę musiał poszukać.

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jcl9996

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-077
    Posty
    1

    Domyślnie Projekt schodów

    Cytat Napisał jarek65w Zobacz post
    Dzięki Monika , znajomka nie mam - niestety.
    U mnie "biednieszy" region , może ktoś się odezwie z okolic nim sam będę musiał poszukać.
    Witam szukam projektanta który wykona mi projekt dobudowania schodów na 1 piętro z niezależnym wejściem.
    Chodzi mi dokładnie o wyodrębnienie niezależnego mieszkania i niestety dla samych schodów i drugiej bramy muszę się starać o pozwolenie na budowę.Nieruchomość ta posiada własne ujście wody (studnia),szambo,jedyne co muszę zamontować z nowych instalacji to licznik na prąd.
    Proszę o oferty i cenę za w/w projekt z opracowaniami potrzebnymi do uzyskania pozwolenia na rozbudowę.

    Pozdrawiam.

    Adres:[email protected]

  10. #30

    Domyślnie

    Jeśli budynek jest w okolicach Warszawy, zapraszamy do naszej pracowni.

    501 897 771

  11. #31
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mk-yacht

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Świnice Warckie
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum.

    Poszukuję pracowni projektowej do wykonania dokumentacji przebudowy całej powierzchni parterowej domu, na mały lokal gastronomiczny.

    Pozdrawiam.

  12. #32

    Domyślnie

    Znam fajna ekipę z Gliwic, która może się tym zająć Sprawdź ich stronę http://www.eran.com.pl/

  13. #33

    Domyślnie

    jest może ktoś z okolic pruszkowa kto może zrobic projekt rozbudowy domu (dostawienie obok małego budynku) 43m2 ?

  14. #34
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ewa Sitarz

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-907
    Posty
    1

    Domyślnie Zlecenie

    Cytat Napisał cyan Zobacz post
    witam
    Wykonuję tego typu projekty w kwocie ok 3-3,5tys zł netto. Projekt zawierać powinien: inwentaryzację, ocenę stanu technicznego obiektu, projekt adaptacji, obliczenia konstrukcyjne.
    Pozdrawiam
    Cyan
    [moderowano - reklama]
    Witam.
    Proszę o kontakt w sprawie wykonania projektu.
    Ewa S.

  15. #35

    Domyślnie Jaki koszt

    Witam. Chcialem sie dowiedziecjaki koszt planu dobudowy lazienki kotlowni pokoju i piddasze uzytkowe tyle ze strop nie bylby lany tylko belki o plyta osb czy cos takiego jest wgl mozliwe?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony