dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Jak bożonarodzeniowo przystroic kominek

    Jak przystroic kominek na Boże Narodzenie???
    Widziałam kilka rozwiązań w inspiracjach bożonarodzeniowych, ale ciągle szukam czegoś innego, jak cos macie to proszę wklejacie zdjęcia

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie wieszał nic na kominku??
    No co wy, dajcie fotki

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Skarpeta na słodycze? Takie to trochę amerykańskie, ale co tam





    Albo po prostu stroiki:



  4. #4

    Domyślnie

    i jeszcze














    i minimalistycznie




    a na koniec amerykanski, przystrojony mail box

  5. #5

    Domyślnie

    liczylem troszke na polskie style i aranzacje,a nie na amerykanioche.....bleeee
    te skarpety,to jakos mi sie z niebezpieczenstwem kojarza,chyba,ze kominek zimny....ale u mnie,zapach debinki,widok ognia w moje pierwsze swieta w domku,bedzie sam w sobie udekorowaniem....poza tym...mam prosty kominek,wyglad,obudowe i nie mam gdzie stawiac pajacykow i mikolajow

  6. #6

    Domyślnie

    Lookita,
    sa tez i aranzacje bez skarpet
    oczywiscie, ze mozliwosci zaleza od budowy kominka, ale moze niektorzy maja tez i taki, na ktorym mozna cos postawic. jesli masz calkowicie wmurowany w sciane moze mozesz zamocowac nad nim na scianie lancuch tak jak na ponizszym zdjeciu?

    to kominek Jooli z innego watku. Mam nadzieje, ze nie bedzie miala mi za zle. Piekny jest.



    M.

  7. #7

    Domyślnie

    Te skarpety nad kominkiem to mi się jakoś bardziej z suszącym się praniem kojarzą niż z Bożym Narodzeniem.
    U mnie będzie prosta, drewniana szopka i może jakieś świece, choć pomysł z tymi suchymi wiankami też ciekawy,

  8. #8

    Domyślnie

    Tak za bardzo nie rozumiem dlaczego to akurat kominek przystrajać.W końcu choina w tym celu zostaje wyróżniona.(przynajmniej w naszej tradycji)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał tuuska1
    Tak za bardzo nie rozumiem dlaczego to akurat kominek przystrajać.W końcu choina w tym celu zostaje wyróżniona.(przynajmniej w naszej tradycji)
    to chyba kwestia indywidualna. moja mama nie ma kominka w domu, a w zeszle swieta przystroila okap nad wyspa

  10. #10

    Domyślnie

    Ślicznie Wam wszystkim dziękuję
    Ja mam taki kominek bardziej w stylu jak Joola, więc nie mam za wiele możliwości, nad wkładem malutka półeczka z marmuru, na której niestety niewiele da się postawić.
    Ale cos tam zawsze wybiorę

    A tak wygląda mój kominek który zamierzam jakoś udekorować

  11. #11

    Domyślnie



    Piękny nastrój... niestety nie mam kominka ;(

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony