dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Przeszklone witryny w nowoczesnej kuchni

Domyślnie Przeszklone witryny w nowoczesnej kuchni

Chciałabym mieć w kuchni szklane szafki- witryny, w których mogłabym trzymać ładne szkło, kieliszki itp. Zależy mi na witrynach z zupełnie przezroczystego szkła- nie mlecznego, maksymalnie prostych, szklane półki. Widuję sporo kuchni z tego typu szafkami, ale nie w nowoczesnym stylu.

Może ma ktoś takie szafki i może się pochwalić zdjęciami?
    Nie do końca wiem jak to powinno wyglądać. Moja kuchnia będzie z białego mdf, bez uchwytów, oraz część szafek będzie fornirowana i być może lakierowana na wysoki połysk.
    Myślałam żeby nad całą wysoką zabudową ( 2,90m długości), przy założeniu, że lodówka na 1,75m zrobić właśnie takie przeszklone szafki oraz na końcu tej zabudowy dać również witrynę ( jak na zdjęciu poniżej)

Tutaj zdjęcie czegoś co mi się podoba, ale kuchnia nie w moim stylu ( zdjęcie ze strony firmy, w której może zamówię kuchnię):

Domyślnie

Chodzi mi o coś takiegoo mniej więcej:

(nie wiem czemu się nie wyświetla zdjęcie...?)

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia