dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    czyli zbigmor[/b] można to miało zastosować na podłogę miedzy legary-grubość 20cm,a co do sufitu miedzy rigipsami a płyta OSB będę miał z jakieś tez 20cm to tez można czy jednak lepsza w rolkach?

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie

    Cytat Napisał roberto2005r
    czyli zbigmor[/b] można to miało zastosować na podłogę miedzy legary-grubość 20cm,a co do sufitu miedzy rigipsami a płyta OSB będę miał z jakieś tez 20cm to tez można czy jednak lepsza w rolkach?
    Podałem już plusy i minusy. Można zastosować.

  3. #23

    Domyślnie

    witam, ja w podobnym temacie...
    Mam dach pokryty blachą, strych niezamieszkany. Nie było folii paroprzepuszczalnej więc przycinano na wymiar i przybito folie do krokwi i łat tak by wełna nie stykała się bezpośrednio z blachą, na to przyszła wełna 15cm i nie dano folii paroizolacyjnej... Było tak 3 lata i efekt taki, że ciągle czuć tam wilgoć... Chciałbym to poprawić ale jak? Na dodatek krokwie są 12 a wełna 15 więc drugi problem.
    Co byście doradzili?
    Myślałem po kolei to ściągnąć i do krokwi wkrętami dokręcić łaty 5x4, do łat dachowych by była wentylacja dobić 2 listwy ok 2cm i zakładać to na nowo...
    Czy taka opcja będzie lepsza?

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Beleks600

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.
    Chciałbym odświeżyc temat.
    Mam ten sam problem.Dach przykryty blachą bez foli paroprzepuszczalnej (poddasze uzytkowe).
    Jak polozyc folie zyby dachu nie zrywac (szkoda mi blachy bo jest gruba i solidna,jeszcze z tamtej epoki -zero zdzy a nie malowana od 13lat)
    Czy ktoś już miał taki problem?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony