dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Wyłącznik różnicowo-prądowy - Zwariował?

    Cytat Napisał marb2002
    Próbowałem ponownie włączyć różnicówkę przy wyłączonych wszystkich bezpiecznikach ale zaraz się wyłączała albo po kilku sekundach.
    Jak doopa od srania, tak różnicówka jest od tego, żeby takie głupoty uniemożliwić.
    Nalezy znależć przyczynę gorączki, a nie tłuc termometr. Bez odpowiednich mierników nawet się za to nie zabieraj.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Wyłącznik różnicowo-prądowy - Zwariował?

    Cytat Napisał brzoza
    otóż przed piorunem nie chroni gromnica, a paląca sie świeca/gromnica/ - a teraz pomyśl dlaczego ...
    parę lat temu, gdy przypiekaliśmy na ognisku ukradzine jabłka, na niebo wyszły czarne chmury. Nie było kiedy gasić ogniska, wszyscy uciekaliśmy do wsi, aby schronić się przed deszczem. Jak piznęło w nasze ognisko, to później ani jednego drewienka nie udało się znaleźć. Jony nie pomogły.

    PS. Od gromnicy skuteczniejszy jest wianek z ziół swięconych w Matki Bożej Zielnej.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Bo wasze ognisko z kradzionego jonizowało dodatnio.
    To nie gromnica...

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    Bo wasze ognisko z kradzionego jonizowało dodatnio.
    To nie gromnica...
    ognisko nie było z kradzionego, a jabłka zabraliśmy ze sobą...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  5. #25
    Guest

    Domyślnie


  6. #26

    Domyślnie

    podczepię się pod problem, choć mój nie dotyczy wanny a odkurzacza centralnego. Działał sobie spokojnie od ponad roku a tu w piątek dupa - wyskoczył bezpiecznik. Słowo - nic nie robiłem w tym czasie, anie wcześniej też nie z elektryką. Nie znam się specjalnie na tym, ale w skrzynce mam trzy rzędy bezpieczników i każdy rząd ma swój własny różnicowo-prądowy i to właśnie on wystrzelił (a nie ten od gniazdka do którego podłączony był odkurzacz). Zobaczyłem, że bezpiecznik od odkurzacza oznaczony jest B16 odszukałem taki inny - okazało się, że jest w innym rzędzie i jest on od pralki. Zatem odłączyłem pralkę i podłączyłem przdłużaczem odkurzacz. No i zadziałało!!! YUPI!!! znaczy prawie zadziałało - bezpieczniku różnicowo-prądowy ten co poprzednio też wyskoczył (a przecież jest w innym rzędzie bezpieczników??!!). Ki ch....?? Zostawiłem cholerstwo i jutro idę do elektryka niech kombinuje. Ale co to może być?? - można spać spokojnie??

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał kammaje
    Ki ch....?? Zostawiłem cholerstwo i jutro idę do elektryka niech kombinuje. Ale co to może być?? - można spać spokojnie??
    ty widziałeś i nie wiesz, a skąd ja mam wiedzieć? idź do wróżki. Jak nie powie co, to chociaż przenocuje...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Testujesz, czy ci co odłączyli różnicówkę jeszcze się odezwą ?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony