dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie jescze o ociepleniu/izolacji drewnianego stropu

    ..nad piwniczką; konstrukcja: belki, na belkach dechy=podłoga parteru (domek nie jest użytkowany zimą). Chcę pomiędzy belkami umocować styropian do desek. Podpowiedzcie: 1) jak i czym najlepiej go umocować, 2) czy czymś go od spodu jeszcze zabezpieczyć (bez zabezpieczenia "utleni się"?), 3) czy dawać folię (jaką?) między styropian a deski - a może wsadzić styropian w worki foliowe i dopiero czymś przymocować do desek

  2. #2

    Domyślnie

    a nie lepiej welne tak jak w ociepleniach poddaszy?
    u mnie ocieplane byly schody drewniane, ktore sa nad piwnica...od gory - folia, welna, g-k i jest okejos.

  3. #3

    Domyślnie j.w.

    niestety piwniczka jest trochę zawilgocona (jestem w trakcie robienia kolejnych otworów wentylacyjnych - były 2, a planuję 4) i dlatego wybór padł na styropian (już go trochę mam).

  4. #4

    Domyślnie

    zacznij od wysuszenie piwnicy = odkop ja i zaluz ocieplenie plus folie bebelkowa , styropian na strop a masz myszy w domu ?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinrzeczyca
    zacznij od wysuszenie piwnicy = odkop ja i zaluz ocieplenie plus folie bebelkowa , styropian na strop a masz myszy w domu ?
    oki, tak zamierzam zrobić, ale jak z tym styropianem pod strop proponujesz (patrz wcześniejsze pytania); myszek nie widać nawet białych (wszystkie otwory są raczej dobrze zabezpieczone)

  6. #6

    Domyślnie

    ja bym dawal welne lub styropian ekstrudowany ale to droga impreza a zwy7kly jak sie myszy dostana to bedziesz mial piekne kanaly .Welne normalnie jak na dach tylko welne paraizolacyjna od piwnicy bym dal

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony