dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie co na podłogówkę?

    Witajcie kochani.
    Mam w garderobie podłogówkę i zastanawiam sie co dac na podłogę. Nie chcę żadnej terakoty ani kamienia - zastanawiam się nad jakąś wykładziną dywanową dobrej jakości. (przez garderobę jest przejście do łązienki). Jak waszym zdaniem to się bedzie sprawowało?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie Re: co na podłogówkę?

    Cytat Napisał anula302
    Witajcie kochani.
    Mam w garderobie podłogówkę i zastanawiam sie co dac na podłogę. Nie chcę żadnej terakoty ani kamienia - zastanawiam się nad jakąś wykładziną dywanową dobrej jakości. (przez garderobę jest przejście do łązienki). Jak waszym zdaniem to się bedzie sprawowało?
    Są wykładziny przystosowane do ogrzewania podłogowego, nalezy zwrócic na to uwagę! Może byc również drewno. Wykładzina często pod wpływem temperatury nabiera właściwości elektrostatycznych co nie jest wskazane dla ludzi chodzących boso. A w tym miejscu często tak może się zdarzyc-garderoba i zaraz łazienka.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dagi31
    sa specjalne deski na podłogowke, sama takie kupiłam jednak w ostatniej chwili nie zrobiłam tam podłogowki i dobrze. Znajomi mają i słabo czuc ciepło.Jednak drzewo nie przepuszcza tak ciepła....Szkoda tej podłogowki w garderobie...lepiej było dac wykładzine...
    jezeli znajomi słabo czują ciepło to albo mają żle obliczoną podłogówkę lub lubią bardzo ciepłe pomieszczenia.
    Mówi sie o zdrowym klimacie w pomieszczeniu 18-22C i 45 - 60% wilgotności. Podłogówka jest tak rozpowszechniona na zachodzie, że mało kto dzisiaj jej nie instaluje.
    Oczywiście drewno nie przepuszcza tak ciepła jak kamień, kafle itp. za to trzyma ciepło dłużej niż kamień. Latem usiądź na kamieniu w cieniu jest bardzo zimny na słońcu zaś bardzo gorący. Drewno w tych warunkach będzie przyjemne w dotyku.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dagi31
    sa specjalne deski na podłogowke, sama takie kupiłam jednak w ostatniej chwili nie zrobiłam tam podłogowki i dobrze. Znajomi mają i słabo czuc ciepło.Jednak drzewo nie przepuszcza tak ciepła....Szkoda tej podłogowki w garderobie...lepiej było dac wykładzine...


    wogóle nie jarze o sso chozzi..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  5. #5

    Domyślnie

    Pewno o to że jak nie parzy w nogi to nie działa

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony