dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Tanie drzwi zewnętrzne (kotłownia) ???

    Witam,

    W naszym wymarzonym domku drzwi do kotłowni mamy z tej strony co lukarna (czyli tej niby ładniejszej) .

    Czy polecicie jakieś drzwi tanie drzwi zewnętrzne ale żeby były w odcieniach brązu?

    Szkoda nam wywalić z 1500zł na drzwi do kotłowni

    Pozdrawiam

    Przemek

  2. #2

    Domyślnie

    mam coś takiego u siebie

    kolor ciemny brąz - cena około 300zł, wieczorem wstawię fotki
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  3. #3

    Domyślnie

    he he na allegro znalazłem takie same

    http://allegro.pl/item519393712_drzw..._model_01.html
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterazim
    mam coś takiego u siebie

    kolor ciemny brąz - cena około 300zł, wieczorem wstawię fotki
    Witam,

    Bede wdzieczny za fotki. Bo rozumiem, że wstawiłeś takie u siebie?

    Pozdrawiam serdecznie

    Przemek

  5. #5

    Domyślnie

    a ja kupiułem w leroy merlin, siedem stówek, stalowe, ocieplane 6cm wełna, dwa zamki (w tym jeden centralny z bolcami na górze dole i boku, 3x4) ościeżnica stalowa w kolorze z progiem z nierdzewki, kilka wzorów było do wyboru w brązie (z tym że nazywa się to np. wiśnia ), zobacz na stronie www.consalnet.pl bo oni z tej firmy te drzwi biorą, moze na frontowe bym ich nie wstawił ale do kotłowni i do garazu pasują mi jak ulał (poza tym wstawione na piankę jak pokazały pierwsze wieksze mrozy są cieplejsze niż np. frontowe drzwi Delta, na których futrynie ładnie osadził się szron, a na tych tanich ani śladu, a w garazu np. gdzie jest jedno duże pomieszczenie z dzwiami z leroy i bramą normstahla euro ocieplaną na bramie szron wszędzie poza powierzchnią ciepłych paneli, czyli uszczelki i ich okolice, ościeża itp, a na drzwiach z leroy sucho, czysto)

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    takie drzwi sprzedaje praktiker od 480 do 649
    wyglądaja dziwnie - niepokoi mnie ta duża ilość zamków - jak sie spiep.ą to będzie trzeba ciać - sam też szukam takich drzwi

    firma polska - produkcja jak wiadomo -Kraj Wschodnich Braci

  7. #7

    Domyślnie

    konstrukcję zamków już znam (bo ciekawiło mnie jak to wygląda i funkcjonuje - takie male zboczenie ), ni etaki diabeł straszny, konstrukcyjnie nie odbiega to od innych drzwi tego typu a droższych kilkukrotnie, fakt, prowadniki i bolce np. ocynkowane nie są zamiast pręta 8 czy 10 jest 6, za to dobrze podsumowała to żona: lepiej popruć takie za 700 niż takie za 2000,
    jak na razie budowę wytrzymują poprawnie to podejrzewam ze w czystych suchych, ciepłych warunkach normalnego użytkowania też nic im nie będzie, za tą cenę myslę ze warto je kupić (tylko jak zwykle w marketach tzreba dokładnie sprawdzać co sie bierze, pomimo oryginalnego opakowania zdarzają sie w transporcie uszkodzone, pogniecione czy otłuczone egzemplarze)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał manieq82
    takie drzwi sprzedaje praktiker od 480 do 649
    wyglądaja dziwnie - niepokoi mnie ta duża ilość zamków - jak sie spiep.ą to będzie trzeba ciać - sam też szukam takich drzwi

    firma polska - produkcja jak wiadomo -Kraj Wschodnich Braci
    manieq82 Ty mówisz o tych drzwiach o których napisał edde?

    Te ceny to już komplet wszystko czy tylko same drzwi? (ościeżnica? klamka? zamek?)

    Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

    Przemek

  9. #9

    Domyślnie

    nie wiem jak w praktikerze, u mnie w cenie komplet był (skrzydło z ościeznicą, szyldy, klamki, zamki, wkładki z 5 kluczami, kotwy mocujące, uszczelki)

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Tak komplet, cena w zależności od modelu.

    Aha i klamka z podświetleniem.

  11. #11

    Domyślnie

    Czesc
    Pamietaj ze do kotłowni powinny byc drzwi przeciwpozarowe z atestem

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał JACUŚ
    Czesc
    Pamietaj ze do kotłowni powinny byc drzwi przeciwpozarowe z atestem
    rozwiń tą twórczą myśl
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    A kto to niby sprawdza ?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga_I_Przemek_WCH
    Cytat Napisał manieq82
    takie drzwi sprzedaje praktiker od 480 do 649
    wyglądaja dziwnie - niepokoi mnie ta duża ilość zamków - jak sie spiep.ą to będzie trzeba ciać - sam też szukam takich drzwi

    firma polska - produkcja jak wiadomo -Kraj Wschodnich Braci
    manieq82 Ty mówisz o tych drzwiach o których napisał edde?

    Te ceny to już komplet wszystko czy tylko same drzwi? (ościeżnica? klamka? zamek?)

    Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

    Przemek
    W Wałbrzychu w Obi były drzwi antywłamaniowe za niecałe 600 pln (kupiłem do kotłowni, na zewnątrz ), z wkładką, klamką, ościeżnicą, wewnątrz wełna mineralna, z zawiasami chowanymi do ościeżnicy. Całkiem solidne. Kupiłem je jakieś 2 miesiące temu, tydzień temu jeszcze były. Nazywały się Hardy. Takie same były w Castoramie, ale ponad stówkę więcej kosztowały.
    Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Witam,

    Za podpowiedzią manieq82 udałem się dzisiaj do Jeleniej Góry do sklepu NOMI i zakupiłem drzwi firmy Consalent (solidne stalowe antywłamaniowe) i zapłaciłem za nie 499zł w promocji. I żona zadowolona ! Bo brązowe ! Tylko qrka po co nam "judasz" w kotłowni ))) Ale są !

    Pozdrawiam

    Przemek

    Włodek.B budujesz się w Wałbrzychu? Zawsze to miło mieć kogoś na forum po sąsiedzku

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga_I_Przemek_WCH
    Włodek.B budujesz się w Wałbrzychu? Zawsze to miło mieć kogoś na forum po sąsiedzku
    Nie buduję się - remontuję stare siedlisko , jakieś 2 km od granic miasta. Faktycznie, coś mało tu naszych

  17. #17

    Domyślnie

    Dobra to teraz koledzy wypowiedzcie się czy te drzwi jeszcze do czegoś się nadają

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony