dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 99
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 1973
  1. #181

    Domyślnie

    da się ale zanim zaczniesz szukać pogadaj najpierw z producentem, moze zaadaptują dla ciebie cos innego, nie wiem ylko na ile oni są elastyczni
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

  2. #182

    Domyślnie

    Trochę posprawdzałem - średnio się chyba da, bo ich regulatory są rozbite na dwie części i jedna jest przy samym reku, a druga (chyba tylko praktycznie "przyciski i ekran albo wajcha" są na drucie w dowolnym miejscu. Na dodatek oni nie robią tych sterowników sami tylko zlecają innej firmie zajmującej się automatyką (wyleciała mi ich nazwa z głowy). Inne "ładne" regulatory chyba mają wszystko razem w sobie .. ale oczywiście jak już będę zamawiał (I kwartał przyszłego roku) to podpytam co z tym można zrobić i dam tu znać, bo może inni mają też takie "problemy" jak ja ...

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Napisał kangaxx Zobacz post
    da się ale zanim zaczniesz szukać pogadaj najpierw z producentem, moze zaadaptują dla ciebie cos innego, nie wiem ylko na ile oni są elastyczni
    Starałem się ostatnio o przysłanie mi schematu połaczeń elektrycznych oraz rysunek przekroju rekuperatora, ale jak do dzis bez odzewu. Co prawda wczesniej mi odpowiedziano na temat regulacji predkości i innych drobiazgów, ale zobaczymy czy otrzymam inne dane...

  4. #184

    Domyślnie

    A może ktoś z użytkowników mógłby zamieścić jako załącznik dokumentacje technoczną Jan-Gaza, może tez jakieś zdjęcia wnętrza rekuperatora...

  5. #185

    Domyślnie

    Dolaczam sie do prosby przedmowcy........
    tez mam w planach zakup tego reku,
    z gory dzieki za wszelkie info.
    pozdrawiam,
    Marcin.

  6. #186

    Domyślnie

    a po co wam wiedzieć jak wygląda w środku, tak samo jak ktoś ty na forum chciał do projektu instalacji mieć policzone spadki ciśnień, bez sensu bo z firm instalujących praktycznie nikt tego zrobić nie umie a po drugie to taki projekt ja sam nie zrobiłbym taniej niż za 1000, wam potrzebna jest dtr-ka i instrukcja do niego, to daje pogląd na jego właściwości
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Napisał kangaxx Zobacz post
    a po co wam wiedzieć jak wygląda w środku, tak samo jak ktoś ty na forum chciał do projektu instalacji mieć policzone spadki ciśnień, bez sensu bo z firm instalujących praktycznie nikt tego zrobić nie umie a po drugie to taki projekt ja sam nie zrobiłbym taniej niż za 1000, wam potrzebna jest dtr-ka i instrukcja do niego, to daje pogląd na jego właściwości
    Po co zdjęcia wnetrza? Jestem mechanikiem i musze wyrobić sobie zdanie na temat wykonania urzadzenia chocby na podstawie zdjęć skoro nie mogę zobaczyć urządzenia " na żywo"

  8. #188

    Domyślnie

    jak kupujesz telewizor to tez rozbierasz?
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

  9. #189

    Domyślnie

    Cytat Napisał kangaxx Zobacz post
    jak kupujesz telewizor to tez rozbierasz?
    Bardzo przepraszam, ale nie prosiłem o porady odnośnie mojego podejścia do sprzetu RTV ale prosiłem o zamieszczenie zdjęć rekuperatora jeśli ktoś zechciałby to zrobić ... Tak więć nie rozumiem pytania.

  10. #190
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konisko
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobu62 Zobacz post
    Bardzo przepraszam, ale nie prosiłem o porady odnośnie mojego podejścia do sprzetu RTV ale prosiłem o zamieszczenie zdjęć rekuperatora jeśli ktoś zechciałby to zrobić ... Tak więć nie rozumiem pytania.
    Witam !
    Jak moge pomóc to jestem jenżynierem mechanikiem i dokładnie oglądałem urządzenie przed kupnem, mam blisko wiec mogłem sobie podjechać i popatrzeć, przy okazji widziałem też jak to chłopaki składają i jaka jest technologia.
    Wg mnie wykonanie porządne, materiały dobre i nie ma partactwa i masówki, troche manufaktura ale dobra.
    Pozdr.
    konrad

    PS
    Nie wiem czy w moim dzienniku nie ma jakiegos zdjęcia urządzenia, w razie czego jak będzie potrzebował to daj znaka to Ci wyślę.
    Pozdr. z Brazylii.

  11. #191

    Domyślnie

    Cytat Napisał konisko Zobacz post
    Witam !
    Jak moge pomóc to jestem jenżynierem mechanikiem i dokładnie oglądałem urządzenie przed kupnem, mam blisko wiec mogłem sobie podjechać i popatrzeć, przy okazji widziałem też jak to chłopaki składają i jaka jest technologia.
    Wg mnie wykonanie porządne, materiały dobre i nie ma partactwa i masówki, troche manufaktura ale dobra.
    Pozdr.
    konrad

    PS
    Nie wiem czy w moim dzienniku nie ma jakiegos zdjęcia urządzenia, w razie czego jak będzie potrzebował to daj znaka to Ci wyślę.
    Pozdr. z Brazylii.
    Dzieki serdeczne za informację. Szykuję się do zakupu ale dostepnych danych na temat tego rekuperatora skąpo, tak że wdzięczy jestem za każdą informację. Intryguje mnie jak jest wykonany konstrukcyjnie bypas o którym w tym temacie pisano i określono jego działanie jako "niedoskonałe".

  12. #192

    Domyślnie

    z tej tacki powinien chyba gdzieś spływać...
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

  13. #193

    Domyślnie

    ja mam do firmy jangaz jakieś 15km, byłem pare razy i nic złego nie powiem, właściciel starszy chłop, już mu trochę energii brakuje, już nie montuje swoich maszynek po chałupach, lekko firma zmalała ale reku będą nadal robić
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

  14. #194
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar michal_mlody
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    674

    Domyślnie

    Może trochę nie na temat ale..
    Ile płaciliście za swoje Jan-Gazy bo coś mi się wydaje że poszły mocno do góry w porównaniu do innych reku np.BRINK RENOVENT
    Chyba producent czyta forum

  15. #195

    Domyślnie

    wszystko poszło do góry, tylko tusk jakby o tym nie wiedział
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

  16. #196
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar michal_mlody
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    674

    Domyślnie

    kangaxx
    wiem, że wszystko poszło do góry!
    Znam cenę Jan-Gaza ze strony producenta, ale porównując to z innymi urządzeniami nie wychodzi to tak kolorowo. Pytam właśnie o cenę jaką płaciliście bo może są jakieś upusty
    Z wcześniejszych postów tego wątku wynika, że jedną z zalet Jan-Gaza jest cena.
    Ciekawe jak to się ma do Binka (5500zł 8% VAT), z tego co wiem to dobre urządzenie a może nawet leprze.
    Jak można to ceny na priv
    Ostatnio edytowane przez michal_mlody ; 06-02-2011 o 08:05

  17. #197
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kola626
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    44
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Witam

    Dzisiaj czytałem, że od lutego BRINK podnosi ceny i namawia do zamawiania centralek już dzisiaj

    Pozdrawiam
    UPB-7211 Dom przy Jaśminowej 2

  18. #198
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar michal_mlody
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    674

    Domyślnie

    kola626
    gdzie to słyszałeś? I jakie rzędu podwyżki?

  19. #199
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kola626
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    44
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Witam

    http://www.renovent.pl/aktualnosci/n...WY-CENNIK-2011

    "Nowy cennik 2011

    Od poczatku lutego 2011 bedzie obowiazywał nowy cennik na rekuperatory Renovent HR .

    Zapraszam do skladania zamowien , do konca stycznia stara cena ."

    Pozdrawiam
    UPB-7211 Dom przy Jaśminowej 2

  20. #200

    Domyślnie

    jeśli chodzi o reku to ja stawiałbym na jangaza a nie brinka
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

Strona 10 z 99

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony