dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    W ten weekend pojechałem do Raju (drugi raz).
    Nocleg 8,5E od łeba.Warunki bardzo dobre.
    Były też pokoje po 6E.
    A Raj jak Raj,pełny odlot.
    Chodzenia mnóstwo, trzeba by jechać na min. tydzień żeby co nieco obejrzeć.
    a ja tylko powiem - to jest to co lubię...i setny raz zachwyci

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    A ja polecam Karpacz na wypady z mniejszymi dziećmi.
    Szczególnie miła memu sercu jest Willa Malinówka
    Zaciszne ubocze kilkanaście minut od centrum rozrywki "Kolorowej" /stok, tor saneczkowy, bungi -tak się to pisze? dla dzieci/, najbliższy sklep ze świeżym jedzonkiem jest oddalony o jakieś 50-100m.
    Jest od ubiegłego roku sztuczne lodowisko, więc nawet latem można pojeździć na łyżwach.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Ja polecam Skalne Miasto (adrszpraskie skały) w Czechach

    Byliśmy tam z Miśkiem 2 lata temu - trafiliśmy po Sylwestrze do pustego!!!! pensjonatu z barem samoobsługowym (dosłownie) koło Teplic nad Metuji i było suuuuper.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja znam świetne miejsce w górach stołowych , jest to Hotel MODEROWANO . Bardzo dobre jedzenie tam mają, obsługa bez zarzutu i atmosfera przyjemna. Zabiegi mają natomiast doskonale, wiecie jak relaksuja i odprezają. Świetne są masaże suche, kąpiel perełkowa najbardzie mi się sposobala, mialam po niej aksamitną skórę. W Kudowie jest wiele miejsc do zwiedzenia , polecam muzeum minerałów i kaplicę czaszek.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 14:24

  5. #25

    Domyślnie

    Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów miłe hotele i piękne widoki na Karkonosze, nawet podczas spacerów po mieście

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Ja pol;ecam Szklarską.

  8. #28

    Domyślnie

    JA polecam Pieniny

  9. #29

    Domyślnie

    Polecam Słowacki Raj, nocleg w Podlesoku lub Hrabusice - piękne góry, świetne widoki! i bardzo blisko granicy z PL

  10. #30

    Domyślnie

    Odkopany temat, ale cały czas na czasie Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie najczęściej przebywam w okolicach Kotliny Kłodzkiej np. w Czarnej Górze. Fajnie, że mają na stronie kamerki online.Stoki mają to do siebie, że raz są białe, a na drugi dzień tworzy się lodowisko bo deszcz napadał. Zawsze przekonuje mnie coś takiego jeśli mogę sprawdzić jaka jest pogoda online, a nie zastanawiać się przed wyjazdem czy pojeżdżę na nartach czy nie

  11. #31
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    juljulka

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    64-553
    Posty
    1

    Domyślnie

    zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany!
    Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej.
    Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię.
    Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.
    Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci.
    KONTAKT
    793 665 806 Paulina Grzelaczyk

  12. #32

    Domyślnie

    Mogę polecić świetny apartament, w którym ze względu na otaczające go piękno nie będziecie się nudzić. Mowa o apartamencie t, który jest Kościelisku, nieopodal Zakopanego. Byłam tam już 2 razy i za każdym razem jestem tak samo zachwycona.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-10-2019 o 09:45

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony