dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Jaki wysoko płytki ceramiczne?

    Witam,
    Podzielcie się proszę swoimi opiniami: do jakiej wysokości kłaść płytki ceramiczne w łzience i czy jest sens kłaść je także na skosie (ścianka kolankowa ma 1,4 m)?

  2. #2

    Domyślnie Re: Jaki wysoko płytki ceramiczne?

    Do max 135 cm moim zdaniem, zdecydowanie NIE plytkom na skosie!! Wyobraz to sobie.. bedzie masakra, jak w prosektorium!!!
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Najlepiej dać płytki na ścianach, które najbardziej narażone są na zachlapanie, zabrudzenie. Na skosach zdecydowanie nie. Można ciekawie zakomponować płytki na ścianach na różnych wysokościach. Pozostałe miejsca pomalować dobrą farbą do łazienek, świetnie się zmywa i taka łazienka nie wygląda jak bunkier od góry do dołu opłytkowana.

  4. #4

    Domyślnie

    Widziałam płytki na skosach i wygląda to bardzo nieciekawie.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie Re: Jaki wysoko płytki ceramiczne?

    Cytat Napisał popcarol
    ... jak w prosektorium!!!
    pozdrawiam
    j.w.

  6. #6

    Domyślnie Re: Jaki wysoko płytki ceramiczne?

    Cytat Napisał FlashBack
    Cytat Napisał Frantz
    Witam,
    Podzielcie się proszę swoimi opiniami: do jakiej wysokości kłaść płytki ceramiczne w łzience i czy jest sens kłaść je także na skosie (ścianka kolankowa ma 1,4 m)?
    mnie odrazaja kafle, znosze ich widok ze wzgledow na zone (jak to baba, chciala je miec) .
    U mnie odwrotnie-mąż nalegał,bo twierdzi,że praktyczniej(nie będzie musiał co chwilę malować )

  7. #7

    Domyślnie Re: Jaki wysoko płytki ceramiczne?

    Cytat Napisał Frantz
    Witam,
    Podzielcie się proszę swoimi opiniami: do jakiej wysokości kłaść płytki ceramiczne w łzience i czy jest sens kłaść je także na skosie (ścianka kolankowa ma 1,4 m)?
    Na skosach z pewnoscia bym nie polozyl.
    A tak na marginesie to czy w ogole musisz miec plytki w lazience?
    My mamy tylko w kabinie (kabina bez brodzika) i na calej podlodze.
    Pozostale sciany i te przy umywalce i przy wannie i wc i........ wszystko malowane.Wyglada to rewelacyjnie.

  8. #8

    Domyślnie

    "de gustibus....coś tam coś tam" - ja położyłem płytki w pralni na wysokość 2,6m czyli został mi pasek około 7cm do sufitu (wc i łazienkę robię podobnie) - te 7cm to też przemyślane - łatwiej będzie malować sufit.

    uważam że wygląda to dość fajnie ale może dlatego że płytki niemałe 25cmx35cm - natomiast małe (15x20) chyba by dobrze nie wyglądały

    a teraz co do "gustibus"...
    płytki położone na wysokość około 1,3m wyglądają troszkę jak lamperia...
    Łazienka z pomalowanymi ścianami może być trochę niepraktyczna - wiem, wiem , że są dość dobre farby teraz....ale jakoś tak w łazience powinny być kafelki

  9. #9

    Domyślnie

    Kiedyś standardowo kładło się płytki do wysokości drzwi i tak mi się podoba. U siebie też tak zrobię. Zostaje trochę miejsca na farbę a ściany się nie brudzą.

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cichy_strumyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Grunwald
    Posty
    8

    Domyślnie

    U rodzinki kafelki są też na suficie.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Piczman
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    4.875
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    224

    Domyślnie



    A my się tu o ściany martwimy

    Ciekawe tylko jak ktoś te płytki na suficie układał?!

  12. #12

    Domyślnie

    kurde - co za dużo to niezdrowo... dziwnie te kafelki na suficie wyglądają...

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał cichy_strumyk
    U rodzinki kafelki są też na suficie.
    To miałam na myśli pisząc o bunkrze, nawet dobrze oświetlonym.
    Każdy ma co lubi.

  14. #14

    Domyślnie

    BTW - fajnie komponuje się w tej łazience zrobionej na wysoki połysk to opakowanie po margarynie pod grzejnikiem - taka mała rzecz... a cieszy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony