dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Dzieki za opinie. co do dzieci to poki co sie nie spodzieam i nie planuje w najblizszej przyszlosci. chcialam wlasnie na koncu tej wyspy od strony sofy daj cos wyzszego tak jaky scianke zeby nie bylo tak wszystko widac. niewiem jak to konkretniej opisac. widzialam kiedys podobnie wlasnie to zrobione w ikei. tylko tam bylo barek po drugiej stronie wlasnie a niestety ja na to miejsca nie mam

  2. #22

    Domyślnie

    Zależy co kto lubi.
    Ja nie lubilam kuchni oddzielnej , poniewaz czulam sie bardzo samotna .
    Obecnie na 25m2 mam aneks z pokojem i sobie chwalę .
    Zapachy oraz wszelkie halasy nie przeszkadzają mi , szczerze powiedziawszy nie zwracam na to uwagi.
    Moze dlatego , ze otwieram okna.
    Okapu nie uzywam , poniewaz jego hałas czy to w kuchni zamknietej czy tez otwartej jest nie do zaakceptowania.
    Dla mnie jedynym minusem jest to, ze trzeba od razu sprzatac , bo inaczej balagan jest na widoku , ale ma to tez i swoj plus , zawsze mam porzadek.
    Jak mialam kuchnie zamknieta , to mialam wiekszy balagan , bo zawsze sobie mowilam (posprzatam pozniej po obiedzie). Rezultat byl taki , ze w miedzyczasie potrafili wpasc znajomi , niby co to za problem zamknac kuchnie .
    Tylko problem polegal na tym , ze jak gotowalam wode na kawe ,herbate , czy tez kroilam ciasto , to wszyscy dreptali za mna do kuchni, a tam nie zawsze byl blysk.
    Suma sumarum wole aneks.

  3. #23

    Domyślnie

    Ta dyskusja się nigdy nie skończy. Z gustami sie nie dyskutuje.... Na 10 osób 5 będzie zawsze chciało kuchnię otwarta, 5 zamkniętą....
    Marzena i Zbyszek
    Już mieszkamy w M05aL
    http://dumawroclaw.fotosik.pl/albumy/684888.html

  4. #24

    Domyślnie

    dla mnie wlasnie to jest duuuzy plus ze zawsze mam miec czysto ) jak mus to mus ) heh mam nowy projekt. co o nim sadzicie?? lepiej cos? inny rzut wkleje jakos wieczorkiem


Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony