dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 146
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Nie wychodzi mi to wklejanie zdjęć Jakieś napisy wychodzą i pojawia się malutki załącznik
    No właśnie u niektórych tak się właśnie robi i jest doopa (nie doszliśmy dlaczego tak ). Np. u mnie. Dlatego jadę photobucketem

  2. #42

    Domyślnie

    Witam,
    oto i mój salon niestety dużo mniejsza przestrzeń dlatego prezentuję razem z kuchnią, proszę o delikatną krytykę i rady co mam zmienić, chciałabym dać coś nad kanapą, kiedyś myślałam o fototapecie a teraz nie mam pomysłu. Czy na stoliku pod tv nie dzieje się za dużo?[Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0466.jpg
Wyświetleń:	535
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	272312Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0467.jpg
Wyświetleń:	484
Rozmiar:	100,6 KB
ID:	272313Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0468.jpg
Wyświetleń:	443
Rozmiar:	105,9 KB
ID:	272314Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0469.jpg
Wyświetleń:	436
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	272315

    a fototapetę to coś w tym stylu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	440
Rozmiar:	7,2 KB
ID:	272316

  3. #43

    Domyślnie

    duś, jaki kolor dywanu - szary?
    Z firanką mam problem, bo musi być i musi być taka żeby nie zasłonić grzejnika i żeby łatwo wyjść na balkon. środek jest pusty bo mały tam siedzi, a jak przychodzi więcej gości to ląduje tam stół.
    To co zamiast fototapety nad kanapą?

  4. #44

    Domyślnie

    U nas rolę stolika spełnia właśnie pufa, która stoi pod oknem na zdjęciu a jaki stolik? biały lakierowany? porysuje się pewnie szybko. Dywan tak to dobry pomysł kupię jak tylko mały przestanie mi sikać po kątach. A nad łóżkiem obraz w kolorach szarości? czy już obojętnie jaki.
    Największy problem mam z firanką, nie mam kasy teraz na nową ew. mogę tą przerobić, ale nie wiem oczywiście jak. A gdyby zamiast tego upięcia po prawej stronie dać tylko zasłonę w kolorze turkusu tak jak "górna" część firanki i poduszki? ale wtedy część okna zostanie pusta...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał aps161 2g Zobacz post
    Największy problem mam z firanką, nie mam kasy teraz na nową
    Może zrobimy zrzutkę i Ci zafundujemy ze dwa takie komplety :
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10070262/

    Sorry, chyba trochę chamsko to wyszło...

    Stolik kawowy raczej bym dopasowała do koloru i stylu stołu jadalnianego - to chyba bielone drewno bez połysku? Szafkę pod tv też bym zmieniła, żeby gładkie i białe zostało tylko w aneksie kuchennym a strefa wypoczynkowa stała się bardziej przytulna.
    Nad kanapą może być jeden obraz lub więcej - o takich samych wymiarach lub kompozycja rożnych kształtów, rozmiarów i ram. Na tej stronie wątku, w drugim poście od góry masz przykład z sześcioma obrazkami. Jak przejrzysz cały wątek lub inspiracje w necie to pewnie znajdziesz coś co Ci się spodoba. Skoro dodatki masz turkusowe to i na dekoracji nad sofą ten kolor możesz powtórzyć.
    Ostatnio edytowane przez alicyja ; 29-07-2014 o 12:00

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Strasznie licho wyglądają te firanki z IKEA, nie chciałabym ich ani za darmo

    Ja zamawiałam takie:



    Ale to byłby już koszt ok. 200 zł (tkanina 2x szer. salonu plus uszycie), więc póki co zostawiłabym te, które są, choć nie w moim stylu.
    Obrazek? Nic bym nie wieszała nad tym stołem ani nad sofą, bo pokój jest niewielki i im mniej akcentów, tym lepiej. No chyba że dużą fotkę z twoim małym Skarbem Jakieś słodkie zdjęcie, czarno białe.

  7. #47

    Domyślnie

    Te białe są rzeczywiście dobre do dużych okien. Takie zwiewne, radosne. Te ikeowskie już nie takie złe, bez przesady, tylko przytłaczają wnętrze trochę.
    My body, my hand, my heaven, my land. My guardian angel is mine.

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lidia. Zobacz post
    Te białe są rzeczywiście dobre do dużych okien. Takie zwiewne, radosne. Te ikeowskie już nie takie złe, bez przesady, tylko przytłaczają wnętrze trochę.
    te ikeowskie przytłaczają wnętrze ? a niby dlaczego ? pisałyśmy o tych...http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10070262/



  9. #49

    Domyślnie

    Eh no chodziło mi raczej o to, że firanki kosztowały mnie aż 700 zł i byłoby mi źle trzymając je w szafie. A może tą lewą część firanki przerobię i powieszę w sypialni (też mam z nią problem o tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...43#post6565543) i tam tam długą do ziemi a prawa strona taka zostanie? czy też źle?

    I czy nad kanapą coś takiego http://newmedia-art.pl/obrazy-i-repr...ie-drzewa.html tylko to już jest trochę inny odcień turkusu ciemniejszy ;/

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał aps161 2g Zobacz post
    Eh no chodziło mi raczej o to, że firanki kosztowały mnie aż 700 zł i byłoby mi źle trzymając je w szafie. A może tą lewą część firanki przerobię i powieszę w sypialni (też mam z nią problem o tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...43#post6565543) i tam tam długą do ziemi a prawa strona taka zostanie? czy też źle?

    I czy nad kanapą coś takiego http://newmedia-art.pl/obrazy-i-repr...ie-drzewa.html tylko to już jest trochę inny odcień turkusu ciemniejszy ;/
    aps161 2g nie kupuj tych obrazków, to taka sztampowa produkcja seryjna. Naprawdę ładne duże zdjęcie pociechy będzie wyglądało mega oryginalnie w porównaniu z czymś takim. Można zdjęcie wydrukować na płótnie naciągniętym na ramę, nie jest to takie strasznie drogie, a wygląda świetnie (można zdjęcie wysłać lub wgrać na stronie firmy drukującej i przyślą Ci gotowy obraz). Optuję za jednym ale o większych wymiarach. W innych sprawach dziewczyny dobrze radzą, to już nie dorzucam swoich pięciu groszy. Życzę powodzenia

  11. #51

    Domyślnie

    aps161 2g na jakiej wysokości masz zawieszony telewizor (chodzi mi o dolną krawędź obudowy) ? i ile ma on cali ?
    widzę że mamy plus minus podobny rozmiarowo salon.

  12. #52

    Domyślnie

    95 cm jest od ziemi do dolnej krawędzi

  13. #53

    Domyślnie



    a takie coś?

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jazzy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    To już może lepiej jakiś jeden duży plakat z ciekawą sentencją, oprawiony w ramę z Ikei?
    komentarze

    dziennik budowy

    My home is my castle.

  15. #55

    Domyślnie

    Witam. Właśnie zaczynam urządzanie salonu i zastanawiam się nad wyborem koloru tapicerki krzeseł i rogówki.Wnętrze ma być w stylu nowoczesnym.Może jakieś sugestie, podpowiedzi z Waszej strony?Ściana w salonie ma kolor jasno beżowy (antyczny marmur-dulux),komoda jasny beż na wysoki połysk,stół prawdopodobnie wenge(najbardziej pasowały do drzwi,które są właśnie w takim odcieniu).

  16. #56

    Domyślnie

    Ja już ostatni raz a takie firanki tylko zamiast szarego turkus i taki obraz? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	firany-w-saloie.jpg
Wyświetleń:	302
Rozmiar:	30,9 KB
ID:	272781Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	99ba915fedf6059aef9d666f55216e3f.jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	41,1 KB
ID:	272782

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    A czemu nie zwykłe białe firanki?
    Osobiście nie mam nic przeciwko tego typu obrazkom ale to nie jest na czasie. Nie wiem jaki jest koszt tego typu "sztuki" ale może lepiej poszukać czegoś autorskiego, nie tryptyka, czy innego tyka, malowanego przez jakiegoś studenta (jakie ceny też się nie orientuję).
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 01-08-2014 o 00:12

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Ja choruję na jakiś akt, np:

    Albo coś takiego tylko tu już cena mnie powala. Właśnie odkryłam ta panią i wykupiłabym prawie wszystko co prezentuje.


    źródło zdjęć po kliknięciu w obrazek.
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 01-08-2014 o 00:38

  19. #59

    Domyślnie

    chciałam trochę tego turkusu w firankach dlatego
    ej moje baloniki, też są ręcznie malowane

  20. #60

    Domyślnie

    e tam ja bym wolał żywą a nie na obrazie

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony