dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. #1

    Domyślnie MATERACE M&K Foam Koło - opinie, doświadczenia

    Zamierzam kupić materace lateksowe z firmy M&K Koło poprzez internetowy sklep www.wysylka.pl czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym sklepem? Rabat w sklepie wynosi 8 % a przy przelewie" z góry " 12% więc chyba jest się o co starać. A tak a propo's czy ktoś ma lateksowy maerac ( szczególnie Puerto Rico H3 ). Jakie odczucia???
    Pozdrawiam
    amacio

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Nie wierze. Czyżby nikt z Was nie miał materaca kupionego przez www.wysylka.pl???

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Czy nikt nie sypia na materacach lateksowych z M&K Koło lub innych firm

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Kovhani napiszcie coś o materacach!!!!! PLEASE

  5. #5

    Domyślnie

    zajrzalam na te strone. ladne te materace, ale strasznie drogie!

  6. #6

    Domyślnie

    no może i drogie ale tu chodzi o to czy ktoś skorzystał z tej wysyłkowej firmy, bo nie chciałbym wtopis kasy

  7. #7

    Domyślnie Przystanek

    Ja chciałem kupić Estrellę lux 160x200. W wysyłka.pl ponad 1300 zł, a u przedstawiciela Buźniak, Ruda Śląska ok. 1150 zł. Za to ceny Estrelli, Jamajki i Fajardo podobne.

    lateks podobno uczula (zasłyszane i trudno mi w to uwierzyć), ale na pewno brzydko pachnie. u Buźniaka oglądałem taką lateksową poduchę - nie położyłbym na niej głowy. zapach jak u wulkanizatora

    napisz o swoich doświadczeniach, gdy już zakupisz materaz w wysylce.pl

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Od ponad 2 lat mam Jamajkę 140x200 i jestem zadowolona. Trzeba było się przez pierwszych kilka dni przyzwyczajać, bo to jeden z twardszych materacy ale teraz nie zamieniłabym go na nic innego. :lol: Poza tym strona letnia bawełniana i zimowa wełniana to super sprawa, polecam!

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Teraz na mnie kolej. Wybrałam sobie Estrellę. Jakie macie doświadczenia z www.wysylka.pl, bo w ten sposób chcę materac zakupić.

  10. #10

    Domyślnie materace mk foam koło

    Kochani Forumowicze.
    Po przetrząśnięciu tematów o materacach waham się pomiędzy Estrellą Lux a Venus Multi Pocket. Estrellę bezwzględnie wszyscy polecacie, ale to jest stosunkowo twardy materac, który ledwo się pode mną ugina (ważę 52 kg.)
    Venus kiedy na nim usiadłam wydał mi się zdecydowanie za miękki, ale sprzedawca powiedział, że on także należy do średnio-twardych i faktycznie kiedy się na nim położyłam cudownie dopasował się do mojego kręgosłupa.
    Ale ponieważ panuje szał na twarde materace, że podobno najzdrowsze to doradzam się Was.
    Biorę pod uwagę tylko te 2 modele i będę wdzięczna za wszelkie o nich uwagi po czasie użytkowania. Szczególnie o Venus bo o Estrelli już sporo pochlebnych opinii zebrałam.
    Czy dla drobnej osóbki Estrella nie jest za twarda?
    Pozdrawiam.

  11. #11

    Domyślnie

    Ja mam Estrelle Lux 7-polowa w pokryciu z aloe vera. I jestem zachwycona. Maz, ktory jest raczej drobnej budowy, jest zachwycony jej twardoscia. Testowal 1-polowa i 7 polowa i zdecydowanie wygodniejsza dla niego jest 7-polowa.Moze powinnas sprobowac ta 7-polowa?

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna-1997
    Ja mam Estrelle Lux 7-polowa w pokryciu z aloe vera. I jestem zachwycona. Maz, ktory jest raczej drobnej budowy, jest zachwycony jej twardoscia. Testowal 1-polowa i 7 polowa i zdecydowanie wygodniejsza dla niego jest 7-polowa.Moze powinnas sprobowac ta 7-polowa?
    polecam gorąco pokrycie aloe vera!!! jest cudnie milusińskie nawet przez prześcieradło
    mam materac mc foam, niestety nie pamietam nazwy modelu ale chyba własnie estrella: miał być twardy, ale pan w sklepie odradził twardy i dobrał model na którym śpi sie rewelacyjnie, a co ciekawe ja nie podskakuję jak mój szanowny małżonek się wierci we śnie a róznica wagi... ponad 50 kg a może i 60....

  13. #13

    Domyślnie

    Myszasta,
    Ja mam materac Venus. Jest bardzo wygodny i odkąd go mam skończyły się moje problemy z kręgosłupem. Wcale nie jest za miękki. To chwilowe złudzenie, bo materac jest pokryty warstwą lateksu, która łatwo uginając się zapewnia podparcie ciała we wszystkich punktach. (Też ważę 52 kg.) Venus to świetny materac i gorąco go polecam.

  14. #14

    Domyślnie trochę OT

    czy używacie w łóżku podwójnym dwóch materacy czy jednego dużego? boję się że nie uda nam się wnieść tego podwójnego na piętro do sypialni nie dość ,że gabarytowo gigantyczny,nieporęczny to jeszcze ta waga
    ale z kolei obawiam się ,że dwa materace na łóżku to już nie to samo ,że będą się odkształcać i zapadać z czasem na środkowej części łożka?
    rozwiejcie proszę moje wątpliwości

  15. #15

    Domyślnie Re: trochę OT

    Cytat Napisał asiulka
    czy używacie w łóżku podwójnym dwóch materacy czy jednego dużego? boję się że nie uda nam się wnieść tego podwójnego na piętro do sypialni nie dość ,że gabarytowo gigantyczny,nieporęczny to jeszcze ta waga
    Oj tam zaraz nie uda Mój chłop materac 180x200 to nawet jakimś cudem do osobówki zapakował, wyjął i nic mu nie jest A jak nie da rady przez klatke schodową wnieść to zawsze oknem wciągnąć można

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Jeden duży

  17. #17

    Domyślnie Re: trochę OT

    Cytat Napisał asiulka
    czy używacie w łóżku podwójnym dwóch materacy czy jednego dużego? boję się że nie uda nam się wnieść tego podwójnego na piętro do sypialni nie dość ,że gabarytowo gigantyczny,nieporęczny to jeszcze ta waga
    Używamy jedego dużego materaca 160x200 i dwóch stelaży 80x200.

    Dwa niezależne stelaże - to jest bardzo ważne, bo początkowo zamówiliśmy jeden duży stelaż co powodowało, że ja turlałam się do środka łóżka, ponieważ mój mąż jest ode mnie znacznie cięższy. Dwa niezależne stelaże umożliwiają też niezależne ustawienie twardości stelaża.

    Wnieść się ten materac na pewno da, bo Venus jest bardzo giętki, więc na pewno się wszędzie zmieści - nie wiem jak jest z Estrellą. Venus jest tak giętki, że ciężko mi go przewrócić samej na drugą stronę, potrzebny więc będzie silny mężczyzna

    ale z kolei obawiam się ,że dwa materace na łóżku to już nie to samo ,że będą się odkształcać i zapadać z czasem na środkowej części łożka?
    rozwiejcie proszę moje wątpliwości
    Według Feng Shui:
    "Jeśli łóżko dzielimy z partnerem należy zadbać, aby posiadało ono jeden duży materac. Dwa osobne materace stanowią dwie odrębne przestrzenie, zatem są to prawie odrębne łóżka. Spanie na oddzielnych materacach może doprowadzić do kłótni, nieporozumień a nawet do rozpadu związku." Hmm...

  18. #18

    Domyślnie

    Wybrałam Estrelle lux (7polową) bo dużo więcej osób ja polecało. Jestem po pierwszej nocy i jest super. Na dodatek wytargowałam podusię ortopedyczną za złotówkę więc mój kręgosłup został naprawdę dopieszczony

  19. #19

    Domyślnie

    Estrella ma jeszcze tę niewątpliwą zaletę, że jest 2 razy tańsza od Venus. Ale z kolei warstwa lateksu, którą ma Venus jest naprawdę warta tego aby zapłacić więcej. Wszystko zależy co komu pasuje.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myszasta
    Wybrałam Estrelle lux (7polową) bo dużo więcej osób ja polecało. Jestem po pierwszej nocy i jest super. Na dodatek wytargowałam podusię ortopedyczną za złotówkę więc mój kręgosłup został naprawdę dopieszczony
    jeśli kupowałaś przez net, to poleć proszę sprzedawcę

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony