dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Stół do ping ponga

    Proszę o pomoc w zakupie stołu do ping ponga.

    Syn bardzo lubi tenis stołowy i chcę mu zrobić niespodziankę kupując takie cudo.

    Problem tylko, ze nie wiem na czym oprzeć sie w wyborze. Widziałam jak syn gra - myślę że to poziom początkujący/średnio zaawansowany.

    Nie chcę bardzo drogiego stołu, ale boję sie kupić tanie badziewie.

    Może ktoś mi pomoże?????

  2. #2

    Domyślnie

    nowy, dobry stół kupisz na allegro za 700-800 zl,
    zaglądałas ?

  3. #3

    Domyślnie

    Zaglądałam, różnice cenowe wynoszą 3 tys... Ale ja muszę na żywo widzieć towar, dotknąć go

    Teraz w Makro jest oferta stołu za 500 zł firmy Ketler...Podjadę zobaczyć może sie skuszę...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    http://www.tenis-stolowy.com.pl/index.php?pa=stoly
    a ma z kim podnosić umiejętności
    znajdź jakiś klub w okolicy, my na naszej wsi dla swoich chłopaków sekcję stworzyliśmy po 30 latach przerwy
    chłopcy grają w Lidze Terenowej, wozimy ich na różne turnieje, zatrudniliśmy
    trenerkę i robią bardzo duże postępy,
    grając z rodzicami postępów większych nie zrobi, no chyba, że do stołu dokupisz
    http://www.tenis-stolowy.com.pl/index.php?pa=roboty

  5. #5

    Domyślnie

    Cheba przyjada do Wos łobocyć jak te bajtle grajom.
    Może im dom rada.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Cheba przyjada do Wos łobocyć jak te bajtle grajom.
    Może im dom rada.
    31.01 jadymy na Grand Prix Mikołowa do Paniów, teroz w piontek na mecz do Pławniowic,
    wygrać nie wygromy, ale ze starymi bykami to oni sie dopiero uczom
    http://www.stanica.pilchowice.pl/images/tenis.jpg
    a i sponsorów szukomy

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    my mamy stół, ale chwilowo jest złożony, bo nawet nie ma miejksca, gdzie można by grać
    nie wiem, jakiej jest firmy
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    alagolka

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2

    Domyślnie Jaki stół pingpongowy?

    Witam,

    Zastanawiam się nad zakupem stołu do ping-ponga. Co możecie polecić? Jakie powinien mieć właściwości? Myślałam o zakupie różowego jak to kobieta Znalazłam taki tutaj:
    http://www.asport.pl/k/363/stoly-do-ping-ponga/

    Powiedzcie czy coś innego jest ewentualnie godnego uwagi? Będzie stał w domu w specjalnym pomieszczeniu. Zależy mi na tym, żeby posłużył kilka lat. Poradźcie coś pliss.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mamy stół z Decathlonu. Z braku specjalnego pomieszczenia (pluję sobie w brodę, że w trakcie projektowania zrezygnowałam - oszczędności - z tego pomysłu) stoi poskładany i trzeba go przewlec i rozłożyć w salonie, kiedy ktoś chce pograć. W efekcie nieczęsto się to dzieje.
    Często kupujemy w Decathlonie, bo ceny mają przyzwoite i jakość takoż. W dodatku nigdy nie robią problemów z reklamacjami. Przynajmniej nasze i znajomych przyjmowali zawsze bez dyskusji (fakt, że naciągać nie próbowaliśmy). Dlatego, kiedy mam wybór rzeczy w podobnej cenie na Allegro albo w Decathlonie, wolę nawet trochę drożej kupić w sklepie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał alagolka Zobacz post
    Witam,

    Zastanawiam się nad zakupem stołu do ping-ponga. Co możecie polecić? Jakie powinien mieć właściwości? Myślałam o zakupie różowego jak to kobieta Znalazłam taki tutaj:
    http://www.asport.pl/k/363/stoly-do-ping-ponga/

    Powiedzcie czy coś innego jest ewentualnie godnego uwagi? Będzie stał w domu w specjalnym pomieszczeniu. Zależy mi na tym, żeby posłużył kilka lat. Poradźcie coś pliss.
    Nie widzę różowego stołu :/ A bardzo ciekawa jestem jak może coś takiego wyglądać W każdym razie ja w Asporcie jakieś 2 miesiące temu dla córki kupiłam łyżworolki, które się bardzo dobrze sprawdzają, tym bardziej że nie były drogie. To dobra firma i warto tam brać. Co do stołu do ping ponga, jeśli potrzebny jest tylko dla Twoich potrzeb to bierz najtańszy

  11. #11

    Domyślnie

    Witam

    Kilka dni temu wyremontowałem strych i chciałbym umieścić tam stół do tenisa mam budżet max. do 900 zł . Znalazłem taki firmy Sponeta http://sportowybazar.pl/stol-do-teni...eta-p1079.html. Co sądzicie czy ktoś posiada stół tej firmy ?? Ewentualnie co polecacie

  12. #12

    Domyślnie

    szukaj w necie używanego, nowy drogi

  13. #13

    Domyślnie

    Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem stołu...robi się zimno to może się przydać..bo w kosza to w deszcz ciężko będzie grać...

  14. #14

    Domyślnie

    Stołów jest cała masa na Allegro. Wydaje mi się, że nie ma większego znaczenia jaki się wybierze
    „Historia jest również sumą tego, czego można było uniknąć”

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    A ja tak bardzo chce stół do ping ponga, tak bardzo, bardzo, bardzo.. i co cz tego skoro nikt w moim otoczeniu nie lubi ping ponga i nie mam z kim grać

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rusztowania

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Królestwo Cieszyńskie
    Kod pocztowy
    43-523
    Posty
    17

    Domyślnie

    Kup siatkę i zrób stół ze stołu jadalnego
    reklama na forum jest płatna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony