dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: ile kosztuje położenie regipsów?

Domyślnie ile kosztuje położenie regipsów?

poczytałem troszke forum ale nie znalazłem tego co by mnie interesowało chodziło by mi o położenie duzej ilości tj 2000-3000m regipsów na ścianach województwo dolnyśląsk w hali

Prosze o ceny na klej i stelarz z fakturą i bez faktury z materiałem i sama robocizna

Domyślnie regipsy

robocizna sufity podwieszane proste w zależności od wysokości od 80-120zł netto liczone po posadzce
    Bogdański GÓRALE

Domyślnie

chodzi o ściany proste

ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

Dzielnica
    Północ-Zachód

Domyślnie

metraz, metrazem ale jaka wysokosc scian? co z akustyka, drzwiami, naswietlami, oczekiwaniem na instalatorow bo nie wszystko mozna zakryc plyta, potrzebne sa prace firm trzecich? bo pewnie jakies box'y maja powstac.
    Wykończenia wnętrz. "Najczystsza i najtańsza energia to energia niezużyta".
    No money no honey. A w wolnym tłumaczeniu:
    "Proszę zapomnieć o moich uwagach, przecież nie mają najmniejszego sensu bo kieruje się tylko i wyłącznie chęcią zysku a nie pomocy".
    A pan niech się nie odzywa jak nie ma tych płytek co trzeba http://youtu.be/Jvo40KIw0hM

Domyślnie

wiadomo nie beda z wszystkich ścian gładkie sciany wysokosc 5m to jak myslisz jaki to moze byc koszt

Domyślnie dolnyśląsk w hali

Cena za takie zlecenie bez kokretnego projektu i jaki materiał będzie użyty, robocizna może wachać się od 45zł/m2-60zł/m2 +7% VAT bez materiału.

ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

Dzielnica
    Północ-Zachód

Domyślnie

Cytat Napisał krystian_pi
    wiadomo nie beda z wszystkich ścian gładkie sciany wysokosc 5m to jak myslisz jaki to moze byc koszt
    zalozeniem suchej zabudowy jest rownosc i gladkosc scian i nie ma znaczenia do jakich celow przeznaczona bedzie zabudowa (biuro, magazyn, mieszkanie, sklep). Jak trafisz na ekipe co beda robic inaczej to, napewno bedzie wymagalo to, duzo nizszej zaplaty wykonawcy niz powyzej proponuje kuba1r.

kuba1r podawanie cen w widelkach prowadzi do tego, ze inwestor zawsze bedzie lapal sie tej nizszej ceny. obojetnie jakie cuda na kiju bedziesz wymyslal jako argument do podniesienia ceny, brak adekwatnej do nakladu pracy zaplaty powoduje "upadek morale" w brygadzie co przenosi sie wylacznie na same straty dla inwestora. co innego gdy mimo odpowiedniej zaplaty wykonawca robi na doslowny "odwal" byle robote inwestor odebral. trzeba znac przeznaczenie pomieszczen by na tej podstawie wybrac system zabuwowywania i tym samym okreslic jej koszt roboczy i materialowy.

sfysywiu bo taka jest stawka.
    Wykończenia wnętrz. "Najczystsza i najtańsza energia to energia niezużyta".
    No money no honey. A w wolnym tłumaczeniu:
    "Proszę zapomnieć o moich uwagach, przecież nie mają najmniejszego sensu bo kieruje się tylko i wyłącznie chęcią zysku a nie pomocy".
    A pan niech się nie odzywa jak nie ma tych płytek co trzeba http://youtu.be/Jvo40KIw0hM

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    deka2008

Domyślnie

W mojej okolicy tj Zamojszczyzna a szczególnie w małym miasteczku w którym mieszkam za montaż płyt g/k biorę od 25 do max 35zł, takie niskie stawki są...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia