dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MISIUŚ

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    moje ceny są orientacyjne. tzn inna cena będzie za położenie podłogi powiedzmy 15-20 metrów a inna łazienki gdzie masz dekory ,otwory itd itd.... a co do rynku to może może troszke masz racji ale ja narazie tedo nie odczuwam ,może dlatego że wykonujemy całe remonty od a do z wiec robota jest
    misiek

  2. #22

    Domyślnie

    Co do kryzysu nie odczułem nawet podniosłem stawki. Zeszłego roku w październiku przyjmowałem zlecenia na maj/czerwiec tego roku, a teraz mam terminy wolne na wrzesień/październik.

    Cena za położenie płytek ściana/podłoga (gdy pojedyncza powierzchnia nie przekracza 3m2 typu łazienki itp) od 60 zł w zależności jaki na format z ew. wierceniem otworów. Szlif 65 zł. Gwarancja jakości max. 0.5mm/1m.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał leszek187
    A zauważyłeś, że minął rok od poprzedniego posta? Rynek trochę się uspokoił, deweloperka przysiadła, budowy indywidualne też jakby trochę. Część ludzi wróciło z emigracji, zima trzyma itd. Chyba trochę większa konkurencja w branży, tzn. więcej chętnych do podziału tego tortu. Zacząłem robić wstępne rozeznanie i jakby glazurnicy chętniej są skłonni trochę zejść ze swojej pierwotnej ceny. Cóż, zawód wymaga dokładności, cierpliwości i trochę doświadczenia. Nie są tu wymagane żadne uprawnienia ani żaden super specjalistyczny sprzęt.
    Uprawnienia może i nie ale doświadczenie na pewno. A co do sprzętu to się kolega grubo myli. Szanujący sie glazurnik musi posiadać może nie kosmiczny ale na pewno dobrej klasy sprzęt. Ludzie mają coraz to większe wymagania i kupują coraz to droższe materiały o coraz to większych formatach np: twarde gresy. Aby takie coś przeciąć dokładnie a potem np oszlifować narożniki to niestety zwykła gilotynka za kilkaset złotych nie wystarczy. Porządna przecinarka do cięcia na mokro to wydatek min 4000 zł a dla większych formatów cena może byc i 2 razy wyższa. Do tego cała masa innych specjalistycznych narzędzi np do wycinania otworów w gresie jak koronki diamentowe i wiertła, tarcze. Taka koronka dla jednego wymiaru może kosztować nawet kilkaset złotych, Polecam zobaczyć ile kosztują porządne maszyny takich firm jak RUBI , MONTOLIT, KAUFMANN, SIGMA. Co niektórym się wydaje, że glazurnikowi wystarczy wiadro do mieszania kleju, i kilka prostych narzędzi. Do położenia płytek w garażu to może wystarczyć ale na wymyślne łazienki juz nie.
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  4. #24

    Domyślnie

    W Sieradzu podłogowe 30x30 kłade za 35zł a ścienne 10x10 45zł

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    W kwestii wycen zarówno orientacyjnych jak i tych niby zobowiązujących, proponuję zapoznać się z tym tematem.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moje4katy

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-614
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jest pełno cenników w internecie np. ten. Przy wykańczaniu naszego domu podane w tabeli ceny sprawdziły się. Oczywiście negocjacje wchodziły w grę.

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tabu04

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-802
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tak domyślam się że to jest Twój cennik w niektórych przypadkach bardzo śmieszny np;układanie płytek 61 brutto a w karo 57 zł/m2 gdzie docinek jest 5 razy więcej ,raczej słaba reklama samego siebie

  8. #28

    Domyślnie

    w tym temacie http://forum.muratordom.pl/showthrea...-glazury/page3
    podałam jak różne mogą być ceny układania płytek
    pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony