dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 226 z 228
Pokaż wyniki od 4.501 do 4.520 z 4559
  1. #4501

    Domyślnie

    Hej! Czy moglibyście wrzucić zdjęcia jak obudowaliście albo zagospodarowaliście kosze na śmieci na zewnątrz?
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  2. #4502

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    czy ktoś buduje (lub już wybudował) Kasjopea 7 w województwie małopolskim?
    Chodzi mi o możliwość obejrzenia (choćby stan surowy zamknięty )
    Przymierzamy się z mężem do tego projektu, jednak kwestia wejścia do gabinetu na parterze (spod schodów) jakoś do nas nie przemawia (nie jest tam za nisko?). Chcielibyśmy najpierw obejrzeć jak to wygląda w rzeczywistości.
    Na razie podglądam wątki Kasjopea 3 i kombinuję nad przerobieniem tego wejścia (ale nie chcę z salonu tak jak w innych Kasjopeach), wstępnie sobie to przearanżowałam, ale być może nie potrzeba aż tyle "zachodu"?! Dodam, że musimy mieć dach 30 stopni.

    Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość udostępnić dom do obejrzenia, bardzo proszę o informację mailową: [email protected]
    Z góry dziękuję

  3. #4503

    Domyślnie

    Cytat Napisał arysma Zobacz post
    Dzień dobry,
    czy ktoś buduje (lub już wybudował) Kasjopea 7 w województwie małopolskim?
    Chodzi mi o możliwość obejrzenia (choćby stan surowy zamknięty )
    Przymierzamy się z mężem do tego projektu, jednak kwestia wejścia do gabinetu na parterze (spod schodów) jakoś do nas nie przemawia (nie jest tam za nisko?). Chcielibyśmy najpierw obejrzeć jak to wygląda w rzeczywistości.
    Na razie podglądam wątki Kasjopea 3 i kombinuję nad przerobieniem tego wejścia (ale nie chcę z salonu tak jak w innych Kasjopeach), wstępnie sobie to przearanżowałam, ale być może nie potrzeba aż tyle "zachodu"?! Dodam, że musimy mieć dach 30 stopni.

    Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość udostępnić dom do obejrzenia, bardzo proszę o informację mailową: [email protected]
    Z góry dziękuję

    A jak myślałaś, żeby to przearanżować? Ja mam Kasjopea 3 i nie mam wglądu do projektu szczegółowego "7", ale może tam jest obniżona wylewka. W Kasjopea 3 garaż i kotłownia jest chyba o 17 cm niżej niż pozostała część domu.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  4. #4504

    Domyślnie

    Cytat Napisał arysma Zobacz post
    Dzień dobry,
    czy ktoś buduje (lub już wybudował) Kasjopea 7 w województwie małopolskim?
    Chodzi mi o możliwość obejrzenia (choćby stan surowy zamknięty )
    Przymierzamy się z mężem do tego projektu, jednak kwestia wejścia do gabinetu na parterze (spod schodów) jakoś do nas nie przemawia (nie jest tam za nisko?). Chcielibyśmy najpierw obejrzeć jak to wygląda w rzeczywistości.
    Na razie podglądam wątki Kasjopea 3 i kombinuję nad przerobieniem tego wejścia (ale nie chcę z salonu tak jak w innych Kasjopeach), wstępnie sobie to przearanżowałam, ale być może nie potrzeba aż tyle "zachodu"?! Dodam, że musimy mieć dach 30 stopni.

    Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość udostępnić dom do obejrzenia, bardzo proszę o informację mailową: [email protected]
    Z góry dziękuję
    Przecież wejście do pokoju - gabinetu nie jest pod schodami...

  5. #4505

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur D Zobacz post
    Witam,
    Poniżej zdjęcia z poddasza na klatkę.
    Załącznik 391416Załącznik 391417
    Dzięki wielkie

  6. #4506

    Domyślnie

    W Kasjopea 7 na projekcie widać wejście do dodatkowego pokoju na parterze pod schodami.

    http://www.mgprojekt.com.pl/upload/g...ut-parteru.jpg


    Cytat Napisał czarna_owca_23 Zobacz post
    Przecież wejście do pokoju - gabinetu nie jest pod schodami...
    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 06-07-2017 o 07:42
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  7. #4507

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    W Kasjopea 7 na projekcie widać wejście do dodatkowego pokoju na parterze pod schodami.

    http://www.mgprojekt.com.pl/upload/g...ut-parteru.jpg

    Wejście do pokoju nie jest spod schodów. Teraz rozumiem, że chodzi raczej o korytarz, który prowadzi do łazienki i pokoju. Faktycznie tam może być problemowo... My prawdopodobnie będziemy rozszerzać dom w tym miejscu żeby to jakoś sensownie rozwiązać.

  8. #4508
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karol1460

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarna_owca_23 Zobacz post
    Wejście do pokoju nie jest spod schodów. Teraz rozumiem, że chodzi raczej o korytarz, który prowadzi do łazienki i pokoju. Faktycznie tam może być problemowo... My prawdopodobnie będziemy rozszerzać dom w tym miejscu żeby to jakoś sensownie rozwiązać.
    A tam przypadkiem nie ma małych schodów w dół? Wydaje mi się że ten pokój i łazienka są na innym poziomie niż reszta, że w sensie niżej.

  9. #4509
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karol1460

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    Hej! Czy moglibyście wrzucić zdjęcia jak obudowaliście albo zagospodarowaliście kosze na śmieci na zewnątrz?
    My jeszcze koszy nie mamy, ale w planie będą stały w wiatce śmietnikowej taki mały domek na kosze w ogrodzeniu

  10. #4510

    Domyślnie

    Myślałam o czymś takim Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wwwomaso1315oks2-474_3_small.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	392743Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wwwomaso1315oks2-474_small.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	392744
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  11. #4511

    Domyślnie

    Cytat Napisał karol1460 Zobacz post
    A tam przypadkiem nie ma małych schodów w dół? Wydaje mi się że ten pokój i łazienka są na innym poziomie niż reszta, że w sensie niżej.
    Jestem prawie pewna, że tam żadnych schodów nie ma Zresztą byłoby to zaznaczone na rysunkach

  12. #4512

    Domyślnie

    [QUOTE=czarna_owca_23;7497380]Jestem prawie pewna, że tam żadnych schodów nie ma Zresztą byłoby to zaznaczone na rysunkach [/QUOTE

    Ponadto nie byłoby wtedy możliwości otwarcia drzwi do łazienki

  13. #4513

    Domyślnie

    [QUOTE=czarna_owca_23;7497390]
    Cytat Napisał czarna_owca_23 Zobacz post
    Jestem prawie pewna, że tam żadnych schodów nie ma Zresztą byłoby to zaznaczone na rysunkach [/QUOTE

    Ponadto nie byłoby wtedy możliwości otwarcia drzwi do łazienki
    Prawdopodobnie schody są tak "wyciągnięte na salon, że można pod nie wejść. I jeszcze nie ma spiżarki.

  14. #4514
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Artur D

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    72

    Domyślnie

    Salon,
    Jeszcze bez umeblowania. Jedynie co się zmieniło to jest zrobiony taras z kostki ale jeszcze nie widoczny na tych zdjęciachKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00255a1.jpg
Wyświetleń:	418
Rozmiar:	45,9 KB
ID:	393594Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00256b1.jpg
Wyświetleń:	387
Rozmiar:	74,6 KB
ID:	393595Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00258c1.jpg
Wyświetleń:	378
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	393596Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00259d1.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	393597

  15. #4515

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur D Zobacz post
    Salon,
    Jeszcze bez umeblowania. Jedynie co się zmieniło to jest zrobiony taras z kostki ale jeszcze nie widoczny na tych zdjęciachKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00255a1.jpg
Wyświetleń:	418
Rozmiar:	45,9 KB
ID:	393594Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00256b1.jpg
Wyświetleń:	387
Rozmiar:	74,6 KB
ID:	393595Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00258c1.jpg
Wyświetleń:	378
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	393596Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00259d1.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	393597
    Bardzo ładnie! Co masz na podłodze to deska czy panele? Masz ogrzewanie podłogowe w salonie?
    Czy jak kładli Wam tynki to odliczli otwory drzwiowe i okna czy traktowali jako ścianę? Ile wyszło m2?
    U nas robią właśnie tynki i otwory drzwiowe liczą jako ścianę i to podwójnie bo np łazienka i od strony pokoju też

  16. #4516
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karol1460

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    92

    Domyślnie

    Kochani, pytanie do tych co mają ogrzewanie podłogowe. Gdzie macie te czujniki/sterowniki (nie wiem jak to się fachowo nazywa) na parterze? Czy w kuchni jest oddzielny czy salon,jadalnia i kuchnia na jednym są?? Ewentualnie pokażcie jak to wygląda u was.
    Z góry wielkie dzięki

  17. #4517
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Artur D

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaMaj36 Zobacz post
    Bardzo ładnie! Co masz na podłodze to deska czy panele? Masz ogrzewanie podłogowe w salonie?
    Czy jak kładli Wam tynki to odliczli otwory drzwiowe i okna czy traktowali jako ścianę? Ile wyszło m2?
    U nas robią właśnie tynki i otwory drzwiowe liczą jako ścianę i to podwójnie bo np łazienka i od strony pokoju też
    1. w salonie jest deska - finish parkiet - olejowana, szczotkowana, fazowana.
    2. w salonie jest ogrzewanie podłogowe.
    3. jak kładli tynki to otwory drzwiowe i okna traktowali jako ścianę. ( wyjątek to okno narożne i drzwi garażowe).- jak twierdzą przy oknach i drzwiach jest dużo więcej roboty niż przy dużej ścianie.

  18. #4518
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Artur D

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    72

    Domyślnie

    ja mam dwa obiegi i w związku z tym dwa obiegi i dwa sterowniki:
    1. jeden czujnik na górze w sypialni małżeńskiej przy samych drzwiach ( ogrzewanie std czyli kaloryfery)
    2. drugi na dole miedzy drzwiami do spiżarni a łazienką. ( ogrzewanie podłogowe)

  19. #4519
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Napisał karol1460 Zobacz post
    Kochani, pytanie do tych co mają ogrzewanie podłogowe. Gdzie macie te czujniki/sterowniki (nie wiem jak to się fachowo nazywa) na parterze? Czy w kuchni jest oddzielny czy salon,jadalnia i kuchnia na jednym są?? Ewentualnie pokażcie jak to wygląda u was.
    Z góry wielkie dzięki
    Ja mam dwa na dole (jeden na salon, kuchnię, jadalnię i łazienkę), drugi w gabinecie. Na górze są trzy: pokój dziecka, sypialnia i łazienka.

  20. #4520

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur D Zobacz post
    1. w salonie jest deska - finish parkiet - olejowana, szczotkowana, fazowana.
    2. w salonie jest ogrzewanie podłogowe.
    3. jak kładli tynki to otwory drzwiowe i okna traktowali jako ścianę. ( wyjątek to okno narożne i drzwi garażowe).- jak twierdzą przy oknach i drzwiach jest dużo więcej roboty niż przy dużej ścianie.
    No nam też tak mówią, ale jak zobaczyłam to oni przy drzwiach nie robili nic, rozumiem że przy oknach kładli narożniki i to jest więcej pracy, ale drzwi nie obrabiali wcale.
    Bardzo ładna podłoga. To jest deska lita czy warstwowa? To dąb czy inna?

Strona 226 z 228

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony