dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 96 z 96
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Dzieki , ja tez dostalam .
    Mam kilka pytan , ale na priva napisze , ok?

  2. #82

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Bardzo zaluje , ze nie da sie opowiedziec pieknej muzyki.
    Kiedy slucham Mike Oldfielda , ostatniej , jeszcze cieplej plyty
    Lights&Shade , to tak sobie tez mysle , ze zycie piekne jest .


    Namiawiam na piosenke First Steps , by poczuc , jakie to piekne

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest
    ...i ksiazke mi sie napisalo o tym wszystkim i zeby dopelnic szczescia ta ksiazka nawet znalazla wydawce....
    Pozdrawiam
    Witaj Forest dopiero teraz zajrzałam tu do Was Też bardzo chętnie przeczytam Twoją książkę, jeśli tylko podasz mi namiary na nią. Pozdrawiam ciepło w ten listopadowy wieczór i pozostawiam z pozytywnymi myślami


  5. #85

    Domyślnie

    Witaj anSi Odpowiedzialam na pw

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Życie jest piękne bo boli. Gdyby nie bolało niewiedzielibyśmy co znaczy piękne. Życzę wszystkim aby przeżyli pięknie swoje życie.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  7. #87

    Domyślnie

    W zyciu musi byc dobrze i niedobrze, bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze- ks Jan Twardowski

    Forest jesli czytasz, to zycze Ci wiele sukcesow, mam nadzieje, ze nastapila zmiana na lepsze
    ...jesli czytasz, to czy moge prosic Cie o namiary na ksiazke, a moze kogos z forumowiczow?

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulka1
    W zyciu musi byc dobrze i niedobrze, bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze- ks Jan Twardowski

    Forest jesli czytasz, to zycze Ci wiele sukcesow, mam nadzieje, ze nastapila zmiana na lepsze
    ...jesli czytasz, to czy moge prosic Cie o namiary na ksiazke, a moze kogos z forumowiczow?
    Witaj Anulka1 Nastapila zmiana na lepsze. To znaczy, wszystko jest, jak bylo, ale nauczylam sie z tym zyc I nawet wykorzystywac to na moja korzysc. Ksiazka juz sie ukazala. Tytul Maluszek, autor Majka Palewska.. Milo mi bedzie, jak przeczytasz.
    Dziekuje za zainteresowanie i zycze wszystkiego najlepszego

  9. #89

    Domyślnie

    Dziekuje za tytul, przeczytalam o czym jest ksiazka, chetnie zapoznam sie ze sposobem spojrzenia na wspolczesne problemy swiata przez ludzi samotnych.

  10. #90

    Domyślnie

    Bo są dzieci, które nam pokazują jak absurdalnie my, dorośli, żyjemy i co jest naprawdę ważne.

  11. #91

    Domyślnie

    Zycie jest piekne bo pełne tajemnic,nie wiemy co nas spotka,czeka.
    Uwielbiamy niespodzianki
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  12. #92

    Domyślnie

    janrenovate no z tym bym polemizował. Każdy chyba wie co go czego, nie jest to żadna niepodzianka. Na samym końcu jest ąmierć, nicość i niebyt.
    No i gdzie tu życie jest piękne skoro tylko taka perspektywa isnieje dla nas.[/b]
    "Money, it's a crime.
    Share it fairly but don't take a slice of my pie.
    Money, so they say
    Is the root of all evil today."

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Forest, a jakie wydawnictwo, lub podaj nr ISBN

  14. #94

    Domyślnie

    Tomek1950 - wydawnictwo PIW, ale numeru ISBN nie pamietam, a nie mam ksiazki pod reka

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Dzięki, znajdę.

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinpszczyna
    janrenovate no z tym bym polemizował. Każdy chyba wie co go czego, nie jest to żadna niepodzianka. Na samym końcu jest ąmierć, nicość i niebyt.
    No i gdzie tu życie jest piękne skoro tylko taka perspektywa isnieje dla nas.[/b]
    Gadanie Marcinie
    Nic nie jest w życiu takie oczywste,śmierc i owszem,ale nie wiemy co później??
    .................................................. ...................
    Umiemy zyc obok zła.....
    nauczmy sie zyc obok siebie
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony