dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 96
  1. #21

    Domyślnie

    Jeżeli wydaje ci się, że już gorzej być nie może - na pewno będzie.
    Pozdrawiam Groszek

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Życie..to nic innego jak splot głupich wydarzeń,które czynią nas szczęśliwymi.

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    życie to długie czekanie aż się rozwidni
    życie to nadzieja by jutro nie chcieć umierać
    życie to szalony pociąg z którego nie warto wyskakiwać
    życie... najlepsze co mi się przydarzyło

  4. #24

    Domyślnie

    Istnienie jako-takie jest zdecydowanym bodżcem do tego,by móc się narodzić ponownie.

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Życie jest domeną ludzi,którzy wiedzą czego chcą..dla reszty zostaje przeżycie..

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    właśnie
    życie wcale nie jest piękne, to my jesteśmy piękni w nim, bo umiemy żyć pomimo życia

  7. #27

    Domyślnie

    Życie jest piekne, więc:

    "Ludzie nie gryźcie się, szkoda zębów"
    Pozdrawiam Groszek

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Ktoś powiedzial,nie pamietam kto
    "stosunek do zwierzat jest miara czlowieczenstwa"
    A ja dodam,ze zycie byloby piekne,gdyby wyeliminowac niektore ludzkie potwory,a wsrod nich -mysliwych.

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    dokładam do tego treserów i cały ten cyrk...

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    * nawet jeśli most się zawali, brzegi pozostają;
    * jedynie pierwsze 100 lat w życiu są okresem najtrudniejszym;
    * nawet w kaktusie bardzo obsypanym kolcami, istnieje miejsce na pączek kwiatka;
    * Bóg nie stwarza odpadów;
    * każda noc posiada swoją jutrzenkę;
    * chmury przechodzą, pozostaje niebo;
    * najlepszą rzeczą do zrobienia tu na ziemi to starać się żyć! (Jules Lafrague)

  12. #32

    Domyślnie

    Zycie jest piękne, bo .... zawsze możesz sobie wyobrazić, że jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.

  13. #33

    Domyślnie

    ..i że znajdę 5 złotych na ulicy....albo zupełnie przypadkiem wpadnę na daaawno kogoś nie widzianego..z drugiego końca Polski...fajne jest życie..
    tylko czemu akurat...takie pokręcone?

  14. #34

    Domyślnie

    ...bo miłość jest źródłem wszystkich naszych dokonań!

  15. #35

    Domyślnie

    bo czuję, doświadczam, kocham i jestem kochana, i jeszcze dziękuję Bogu za wspaniałego męża i nasze dzieci

  16. #36

    Domyślnie

    Ilu spotkanych ludzi tyle odpowiedzi,
    ile dróg przebytych tyle szans przed tobą,
    tyle chwil minionych a ciągle tyle przed tobą.
    Nie pytaj dlaczego, to jakby pytać wiatru, słońca, deszczu ...

  17. #37

    Domyślnie

    Oczy wpatrzone w niebo

    "Musisz wiedzieć, że cokolwiek ofiarujesz życiu, ono odpłaci Ci się stukrotnie.
    Nie słuchaj tych, którzy na nie narzekają.
    Już przez samo to, że je masz, jesteś jego dłużniczką, a wdzięczność możesz okazać starając się rozsiewać wokoło szczęście i radość.
    Czekają Cię chwile, gdy będziesz złorzeczyć, buntować się przeciwko przykrościom, rozczarowaniom, przeszkodom, które każdy co krok spotyka na swojej drodze.
    Bez nich jednak z mniejszą przyjemnością smakowałabyś o wiele liczniejsze chwile szczęścia"

    Optymizm

    "Kiedy pada, wieje, sypie śniegiem, kiedy błyskawice rozświetlają noc, kiedy skwar zdaje się nie do zniesienia, wiedz, że jest pięknie. Pięknie jest zawsze!
    Skoro deszcz pada, by podlać ogrody, skoro wiatr wieje, by oczyścić powietrze, skoro słońce praży, by dojrzała winorośl, dlaczego byś chciała oglądać niebo wiecznie tak samo niebieskie? Z burzy artyści potrafili uczynić dzieło sztuki; ze śniegu dzieci lepię bałwany, który daje im tyle radości.
    Podchodź w ten sposób do życia, a każdy dzień wyda Ci się jaśniejszy, bardziej zaskakujący od poprzedniego. A kiedy Cię zasmuci zbyt pochmurne niebo, spójrz w górę - ponad chmurami zawsze jest słońce."

    Alain Ayache "Listy do mojej córeczki"

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    Życie to ciągła i ciężka wędrówka po nieznanym i czasami trzeba zmienić kierunek jesli okazuje się że idzie się w złą stronę. Jednak żaden dobry wędrownik nie idzie w taką podróż sam, bo byłoby to zbyt niebezpieczne i o wiele trudniejsze, a prawdopodobieństwo dojścia do celu znikome...

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    Życie to ciągła i ciężka wędrówka po nieznanym i czasami trzeba zmienić kierunek jesli okazuje się że idzie się w złą stronę. Jednak żaden dobry wędrownik nie idzie w taką podróż sam, bo byłoby to zbyt niebezpieczne i o wiele trudniejsze, a prawdopodobieństwo dojścia do celu znikome...

  20. #40
    Uhu
    Guest
    Uhu

    Domyślnie

    ..jest piękne ponieważ ciągle mnie zaskakuje. Gdy już mi się zdaje, że nie ma sensu stawia na mojej drodze cudownych ludzi, którzy dodają mi sił, wskazują cel, pomogą odgonić złe myśli i wypełniają je treścią. I znowu wiem, że dla takich chwil warto żyć.

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony