dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nowicjusz9

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    1

    Domyślnie Farba pod materiał

    Witam,

    Jestem nowy na forum i może źle trafiłem, ale myślę, że znajdzie się jakiś fachowiec, który mi doradzi !
    Szukam farby, którą będę mógł malować po materiale. Szukam takiej, która szybko się nie zrąbie ( nie skruszy ( np. akrylowa ), nie rozpłynie itp. ).
    Jeśli zły dział proszę o przeniesienie !

    Pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Dział chyba faktycznie nie najlepiej wybrałeś, stąd i odpowiedzi brak (trafiłem na wątek nieco przypadkowo) "SOS! - pomoc na forum - SOS!" To raczej do poważniejszych kwestii
    Pewnie "Zrób to sam" albo "Dział Porad życiowych" były by bardziej na miejscu.
    Chodzi Ci o farbę którą możesz namalować obrazek na np. podkoszulku i nie zlezie po pierwszym praniu?
    Przejdź się do sklepu z artykułami dla plastyków i kup farbę akrylową do tkanin. Wybór producentów jak i wachlarz cenowy dosyć spory, Tulip, Fevicryl Pidilite, Setasilk Pabeo, Renesans, H. DuPont, Idea Stoffa Maimeri, Pluster Tex, Decorfin Talens itd itp. Ceny od ok 5 zł do ok 20 zł za opakowanie 40-60 ml W większości przypadków lepiej trzymają się te do utrwalania żelazkiem.

    PS. Widzę że wątek już we właściwszym miejscu
    Ostatnio edytowane przez G.N. ; 22-02-2012 o 18:38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony