dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie noclegów w okolicach Pragi. Czy możecie coś polecić?

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Witaj Amalfi!!!!! Widze, że koleżanka ekspertka.......
    A co polecicie w Irlandii lub północnej Norwegii? Był ktoś?
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały Zobacz post
    Luxor - ok 4.5 godz w klimatyzowanym autokarze, w jedna stronę.Tyle, że kłopotliwe było w miarę wygodne ułożenie ciała. Do Kairu 8 godz. w jedną stronę. Ja po prostu nie przepadam za takimi jazdami. A i ekipa z którą jechałem również.
    Jachty były z biura (Alfa Star) a quady wzięliśmy od Rico Fantastico (po lewej stanowisko koło wyjścia nad zatokę) - rezydent chciał więcej, a jeden z gości zaryzykował "miastową" ofertę i okazało się , że np sprzęt był nie do końca sprawny. Zresztą trzeba poszukać, najlepiej z jakimś tubylcem takich ofert.
    Aha - nurkowanie , na końcu basenu po lewej w głębi jest punkt gdzie rezerwujecie sobie nurkowania czy tez przejażdżki na "bananie" lub dętce za motorówką.
    Chyba , że wolicie sami we własnym zakresie to np maska z rurką z zaworkiem zwrotnym , silikonowa to koszt 91 funtów czyli jakieś 50 zł.Te tańsze słabiutkie. Ręczniki warto tam kupić - takie ok 2 metrowe są po jakieś 20 zł/szt.
    No i obowiązkowo butki do pływania, bo sobie można nieźle stopy poharatać na rafie (np O-neil za ok 10-20 funtów/para - oczywiście firma również nie wie jeszcze , że takie coś produkuje...).
    Napoje z dystrybutorów mocno rozcieńczone, więc jak się uda niech lepiej leją z butelek.

    Byłam, wróciłam i spieszę z relacją.
    Hotel super, szczególnie podobała nam się laguna. Jeśli ktoś umie pływać to jest to rewelacja- 7m głębokości, woda morska słona jak diabli więc sama wynosi na powierzchnię. Pływać można bez końca bez oznak zmęczenia. 1000 razy lepsza do pływania niż basen. Jedzenie faktycznie nie bardzo- najlepsze jajka lub omlety na śniadanie i naleśniki. Pokój mieliśmy w bocznej części więc nie było problemu z zapachami i hałasem (wieczorne animacje). No i zdecydowaliśmy się jednak na wycieczki do Kairu i Luksoru- tym bardziej, że dzieci miały gratis. Nie żałujemy absolutnie- podróż znośna, a wrażenia niezapomniane. Na pewno warto się trochę pomęczyć w autokarze, by zobaczyć kawał historii- przepiękne zabytki, przyrodę ale i architekturę stolicy (koszmar- to trzeba po prostu zobaczyć). Byliśmy również na jeep- safari- tym razem ja z bratem dostaliśmy wycieczkę jako bonus za dwie poprzednie wycieczki, a za dzieci zapłaciłam 30 dolarów. Super sprawa. Rafa przy hotelu cuuuudowna. Niesamowite wrażenie sprawia pływanie wśród setek kolorowych ryb. Po powrocie w internecie szukałam niektórych gatunków i okazało się, że snurkowaliśmy wśród barakud i innych drapieżnych ryb.
    Ogólnie jesteśmy baaaardzo bardzo zadowoleni.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Podnoszę wątek.

    Czy ktoś może napisać coś o Grecji? Wprawdzie mam tam paru znajomych, ale wolę relację od strony turysty, a nie mieszkańca. Chodzi mi o jakieś praktyczne rady oraz ogólne wrażenia z pobytu.

  5. #65

    Domyślnie

    też planuję wybrać się do Grecji z grupą znajomych i dziećmi w okolicach sierpień/wrzesień 2012. Czy moglibyście coś polecić?
    Nasz "Dom w Bluszczu 2" na stonach Pracowni Projektowej ARCHON
    http://www.archon.pl/gallery/pictures/389

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał DaroR Zobacz post
    też planuję wybrać się do Grecji z grupą znajomych i dziećmi w okolicach sierpień/wrzesień 2012. Czy moglibyście coś polecić?


    Moja relacja z Grecji, od postu 1473:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...regowca/page37

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    poszłam, przeczytałam. Fajnie opisałaś i dziekuję, bo miałam ochotę a teraz już mi przeszła. Przez te zwierzęta, psy. Nigdy tam nie pojadę. I wiem co mówię, od kilku lat nie kupiąłm jajka od klatkowej kury . Nie i koniec, choćby nikogo to nie obeszło ani nikomu nie pomogło

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    poszłam, przeczytałam. Fajnie opisałaś i dziekuję, bo miałam ochotę a teraz już mi przeszła. Przez te zwierzęta, psy. Nigdy tam nie pojadę. I wiem co mówię, od kilku lat nie kupiąłm jajka od klatkowej kury . Nie i koniec, choćby nikogo to nie obeszło ani nikomu nie pomogło
    Ja też nie kupuję jaj od klatkowych. I do Grecji więcej nie pojadę. Wyobraź sobie, że siedzisz pod parasolem i popijasz drinka, a tu idzie jakaś zabiedzona psina, którą "sympatyczny, łasy napiwków" kelner traktuje z buta, aby nie psuł wizerunku ogródka piwnego. Albo jak małego pieska goni jakiś debil z kijem. Takie podejście do zwierząt wyleczyło mnie i z Grecji i z krajów arabskich (byłam w jednym, ale myślę, że w innych jest podobnie). Nie wypoczywam w takich miejscach.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony