dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 163
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    wypróbowałam dzis chyba z kilkanaście modeli i musze przyznać, że z Kenya rzeczywiście nie chce się wstawać Te silikonowe poduchy są po prostu niesamowicie wygodne!. MAXX odpadł całkowicie. Szukam teraz czegoś tak wygodnego, jak Kenya, z tym samym wypełnieniem, ale o bardziej nowoczesnym look. Chyba to będzie nowość firmy ETAP, która pojawi się w połowie lipca albo jeden z modeli firmy Bizzarto. Posiadaczom Kenya już zazdroszczę

  2. #42

    Domyślnie

    niestety nie miałem czasu sie pochwalic ale juz ponad miesiac stoi unas Kenya dotarał po nie całych dwoch (a mialo byc 6-8tyg)tygodniach od zamowienia polecam jeszcze raz a sklep rowniez
    pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    Moi drodzy,a te nowoczesne modele? tez takie wygodne?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_bthd
    niestety nie miałem czasu sie pochwalic ale juz ponad miesiac stoi unas Kenya dotarał po nie całych dwoch (a mialo byc 6-8tyg)tygodniach od zamowienia polecam jeszcze raz a sklep rowniez
    pozdrawiam
    A w którym sklepie zamawiałeś?
    Może byc na pw.

  5. #45

    Domyślnie

    to nie tajmnica juz wspominane bylo na forum idzieki poleceniu z forum tam sie udałem http://www.ekomeble.com.pl/
    polecam

  6. #46

    Domyślnie

    Nie wiem jak z meblami nowoczesnymi ale my postawilismy na mega wygodę jaką ma nam zapewnić narożnik BORDEAUX (niestety podobno już wycofywany z oferty). Wybraliśmy opcję 252x252 cm (ten model ma możliwość zestawienia modułowego) ale tak naprawdę najbardziej prócz niesamowitej wygody oczywiscie przekonała nas możliwość posiadania funkcji relaksu. Wybraliśmy ją podwójnie na obu końcach, kosztem funkcji spania ale ta akurat w tym momencie nie była przesądzająca. Zdecydowalismy się na tkaninę w kolorze ciemny brąz i... czekamy na realizację
    A to zdjęcie katalogowe z tym, że w skórze:

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_bthd
    to nie tajmnica juz wspominane bylo na forum idzieki poleceniu z forum tam sie udałem http://www.ekomeble.com.pl/
    polecam
    dzięki za odpowiedź.
    A fotkę jakąś zapodasz?

    Jak do tej pory miałam okazję widzieć te sofy w różnych obiciach, ale tylko ze skóry. Czy ktoś widział gdzieś jak wygląda Kenya obita materiałem? Chodzi mi po głowie ciemnoszare obicie z tkaniny. Ale nie wiem jak będzie wyglądać.

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Moi drodzy,a te nowoczesne modele? tez takie wygodne?
    niestesty niezbyt, w każdym razie do wygody modeli typu Kenya im daleko

  9. #49

    Domyślnie

    jak tylko skoncze maly remoncik i wszystko ustawie to podrzucę fotki
    swego czasu podczas poszukiwań widziałem kilka wersji w materiale ala zamsz niezle to wygladalo i wersje ciemne i jasniejsze powiem gdyby nie pies to moze bysmy sie zdecydowali na cos podobnego ale podejrzewam iz zbiera siersc ale to juz nie kazddego problem
    pozdrawiam

  10. #50
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mika73
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    302
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    a mnie się bardzo ten podoba - Helvetia - Lavello


  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    raf_hunter

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich !
    mam pytanie praktyczne do posiadaczy sofy kenya - czy tego olbrzyma się jakoś rozkłada do transportu? chyba tak, bo jakoś trzeba go wnieść? zastanawiam się nad kupnem tego modelu, ale mam dość ciasną klatkę schodową (2,5x2,7m) i zastanawiam się, czy wersja o długości 232 cm przejdzie przez tak wąskie gardło... Będę wdzięczny za wszelkie informacje i doświadczenia związane z wnoszeniem "maleństwa"
    Pozdrawiam

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika73
    a mnie się bardzo ten podoba - Helvetia - Lavello

    Lavello - jest boski, wczoraj widziałm go w Agacie (półokrągły narożnik - wielki)tylko w tkaninie i o ile nie szukałam czegoś takiego - to sobie siadłam od tak dla zabawy ... i mąż musiał szukać sprzedawcy bo powiedziałm że tylko ta, pod warunkiem że są inne kształty i są, i już wiem co będę miała w salonie.

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mika73
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    302
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Byłam w sklepie, w którym go sprzedają. Wprawdzie nie mieli go na wystawce, ale widziałam próbniki skór i materiałów. Jest z czego wybrać. Ja biorę skórę czarną mat, jest bardziej ciemny grafit niż czarny.

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tulka

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wczoraj zamówiłem Kenie w sklepie firmowym Helvetii w Chełmnie.
    Kupujcie tam -przynajmniej 1500 zł taniej na zestawie jak w innych sklepach.

  15. #55
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mika73
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    302
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    znalazłam jeszcze taki narożnik - też fajny, choć wolałabym ciemny. Ma regulowane oparcia. Oczywiście również Helvetia




  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kati39

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    również bardzo podobają mi się komplety wypoczynkowe Havletia , zdecydowalibysmy się na Lavello . mam tylko problem ponieważ potrzebujemy taką sofę, by służyła do codziennego spania,
    trochę sie obawiam czy jest to na tyle wygodne ?
    i przede wszystkim, czy przy takim codziennym użytkowaniu, składaniu i rozkładaniu , nie będzie się póżniej to siedzisko rozjeżdżało ?
    ma może ktoś jakieś doświadczenie z takim codziennym użytkowniem spania ?

  17. #57

    Domyślnie

    Tez zamowilam sobie sofe 2,5 helvetia lavello plus jeden fotel do pokoju. Kolor ecru. Sliczny.
    Bedzie za okolo 6 tygodni.
    Do salonu moze tez kupie helvetie jakas inna.

  18. #58

    Domyślnie

    Czy ktos może widział w naturze zestaw paris? Spodobał sie nam na obrazku ale niestety nigdzie nie udało się na razie znaleźć go w naturze. Jestem bardzo ciekawa czy jest wygodny (choćby w porównaniu z Kenią - która jest super ale nie bardzo pasuje nam do wnętrza). Bardzo prosze o opinie.

  19. #59

    Domyślnie



    Tak wygląda Helvetia w moim domku. Mam ją od roku i jestem bardzo zadowolona. Niestety nie pamiętam juz jaki to model

  20. #60

    Domyślnie

    eleuteria...wyglada super!!!
    czy mozna gdzies zobaczyc wiecej fotek z Twojego domku,bo sypialnia,salon,pokoj coreczki (na tyle fotek trafilam )wygladaja pieknie!!!

    i tu zapytam o kolor scian w salonie ??

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony