dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 163
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    pODBIJAM TEMAT. Tez szukam sklepu internetowego

  2. #22

    Domyślnie

    Myy też wybieramy Helvetię , tylko model Lavello - w sklepie nie chciało się zejść z tego mebla wygodny i ładny - czego chcieć więcej?

  3. #23

    Domyślnie

    kenya zostaje w pamieci do tego stopnia ze nie da sie siedziec tzn wypoczywac na zadnej innej ..... nie jestem juz obiektywny gdyz wczoraj zamowilismy ten wypoczynek....
    ale nadal nie moge zrozumiec jak to jest zrobione iz siadajac masz wrazenie puchu
    i to nie tylko wrazenie dolnej czesci ciala ale to co masz pod plecami i pod głową to nawet łóżko w sypialni wymięka....
    juz przestaje
    dziekuuje za namiar na sklep maja dar przekonywania i cena ale nie wiem czy tu mozna
    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_bthd
    kenya zostaje w pamieci do tego stopnia ze nie da sie siedziec tzn wypoczywac na zadnej innej ..... nie jestem juz obiektywny gdyz wczoraj zamowilismy ten wypoczynek....
    ale nadal nie moge zrozumiec jak to jest zrobione iz siadajac masz wrazenie puchu
    i to nie tylko wrazenie dolnej czesci ciala ale to co masz pod plecami i pod głową to nawet łóżko w sypialni wymięka....
    juz przestaje
    dziekuuje za namiar na sklep maja dar przekonywania i cena ale nie wiem czy tu mozna
    pozdrawiam
    A ja bym bardzo chciała namiar na ten sklep internetowy. Ładnie proszę
    Helvetią zachwyciłam się u znajomych, którzy mają sofy z obiciem takim... nubukowym jakby. Nawet jak im dzieci jasno-kremową sofę długopisem wymazały to udało się ją wyczyścić " w tri miga" i nawet cień śladu nie został. A czyścili wilgotną ściereczką. SZOK. Od tamtej pory wiem, że będę kupować Helvetię. Czytając ten wątek tylko się upewniłam co do firmy.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  5. #25

    Domyślnie

    zamowilem w ekomeble maja kilka sklepow w warszawie w internecie tez dzialaja ale nas zaprosili do sklepu obsługa jak narazie nie chce zapeszac (bez porownania jak w sklepie na literke A)
    jesli moge podpowiedziec prosze przygotowac sobie porownanie cenowe z innymi sklepami to pomoga w negocjacjach, my mielismy z 3ech salonów
    cos czuje ze moglem troche wiecej wytargowac ale 12% to chyba niezle
    zamowilismy w skorze 046 (jasny beż) choociaz do tej pory chodzi nam po glowei bardzi ciemne bordo naprawde ciezko sie zdecydowac ciemne maja swoj urok
    a co do takniny zamszowej to testowalismy w ktoryms sklepie tez robi wrazenie i na oczach, rekach i ..... mialem napisac o wylegiwaniu sie ale to juz chyba wszyscy wiedza
    podejrzewam ze gdyby nie skora to bylby zamsz
    pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Pierwszy raz wypatrzyłam sofę Kenya chyba ze 4 lata temu. I jak do tej pory to jest jedyna rzecz, która w dalszym ciągu mnie zachwyca i nie było innych sof, które zdołałyby ją przebić pod każdym względem.
    Jest po prostu genialna. Prawdziwy mebel wypoczynkowy.
    Jedno muszę tylko podkreślić, iż na zdjęciach wygląda moim zdaniem, o dużo gorzej niż w realu. Do tego stopnia, że jakbym nigdy nie widziała jej na żywo, to nie wiem, czy z samego obrazka zwróciłaby moją uwagę.
    Także zachęcam do wyprawy do salonu, rozkoszować się tą niesamowita wygodą.
    Tu mam trochę może bardziej udane zdjęcie.


  7. #27

    Domyślnie

    mamy komplet z firmy Helvetia, kupiliśmy w promocji w Agacie. sofa twarda (może dla tego ta prmomocja? ) ale bardzo wygodna, jak się okazało później. ładnie się prezentuje, tylko jasna skóra trochę się brudzi, ale jasne tak mają, obojętnie z jakiej firmy by nie były. natomiast łatwo się czyści. sofa jest rozkładana oraz ma pojemnik na pościel. komplet się nazywa Nikosia

    dla wszystkich mających dylemat czy jasne czy ciemne, teraz wybrałabym ciemne. jasne może fajnie wygląda ale to czyszczenie... masakra


  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Mozecie zdradzic jaka jest półka cenowa tych pięknych sof i narozników???

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27
    Mozecie zdradzic jaka jest półka cenowa tych pięknych sof i narozników???
    też szukałam cennika. znalazłam sklep internetowy, ale nie ma cen. za to można wysłać zapytanie. wklejam link- może się przyda http://www.biznes.meble.pl/prod,helv...e-sp-z-o-o,944
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  10. #30

    Domyślnie

    sofa + 2 fotele, 3600zł w promocji

  11. #31

    Domyślnie

    popieram opinie o realu i zdjeciach kto juz usiadl na nie to wie o czym mowie
    wszystko mozna do niej porownywac ale to co najwyżej moga byc podobne lub prawie takie..... ale to gusta...
    a wiec jesli chodzi o ceny to w stolicy jest w skorze przedzial 9100-10100zl
    ta cena nizsza to Agata wiec moze wam wogole nie dojechac alboco gorsza zniszcza i beda wciskac ze to nic takiego ale nic wiecj nie mowie bo sie rozleje a to nie miejsce nato chyba ze ktos chce to moge poopowiadac..... raczej przestrzec nie wazne
    ceny wokolicach 4tys to co najwyzej w tkaninie ale to juz jak kto woli
    mi udalo sie jak juz wyzej pisalem utargowac 8100 chyba niezle o sposobie tez pisalem polecam a zwlaszcza ze czuje ze dalobysie cos jeszcze wyrwac jesli ktos lubi .....
    milego wylegiwania

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał tmx
    nawet wyglada na wygodna



    a moze wypróbowywaliscie te bardziej nowoczesne????? np. taką??

    Ile może kosztować ta nowoczesna??
    Marzena i Zbyszek
    Już mieszkamy w M05aL
    http://dumawroclaw.fotosik.pl/albumy/684888.html

  13. #33

    Domyślnie

    nie chce sklamac ale wydaje mi sie ze widzialem ją za nie wiele ponad 4,5tys wygodna i wmiare miekka jak na taki kształt

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał reng
    sofa + 2 fotele, 3600zł w promocji
    dzięki za info!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  15. #35

    Domyślnie

    taka cena w tkaninie to chyba za sofe dwuosobową no chyba ze z ekspozycji ale kto wie moze az takie rabaty sie zdazaja.... podam dla orientacji cennik z jednego ze sklepow sa to ceny katalogowe z tego co mi sie udalo zorientowac to o około 5-8% wyzsze od sredniej ale daja pogląd sa to ceny katalogowe:

    zawyzone sa tutaj szczegolnie ceny sofy 3f i 2,5f
    f oznacza funkcje spania a sofe mozna znalezc juz za 4400 z spaniem fototele sa w podobnych cenach
    moze to komus pomoze
    pozdrawiam

  16. #36

    Domyślnie

    Witam, moi rodzice użytkują komplet Kenya (3+1+1) w skórze i są baaardzo zadowoleni: wspaniała jakość i świetna prezencja, no a co do wygody to oczywiście pierwsza klasa, zwłaszcza fotel rozkładany polecam. Przy zamawianiu zwróćcie tylko od razu uwagę czy wszystkie elementy kompletu mają ten sam kolor. My na szczęście zauważyliśmy różnicę jeszcze przed wypakowaniem i od razu kazaliśmy jeden fotel zawieść z powrotem. No a to, że na drugi czekaliśmy przeszło miesiąc to już inna bajka...
    My brain - it's my second favourite organ.
    (Woody Allen)

  17. #37

    Domyślnie

    Jako załozycielka wątku pragne donieść iz sofa Kenya 2,5F (z funkcja spania) jest juz w mieszkanku, MEEEEGGAAA wygodna, jakosc wykonania rewelacyjna. Cena po targach: 4800zl (oczywiscie to skora naturalna).
    Oto foty (jakos nie potrafie dodac na forum):
    http://w468.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1oys3Kjuv5x
    http://w468.wrzuta.pl/obraz/powieksz/8jBHBHDAtVx
    http://w468.wrzuta.pl/obraz/powieksz/51BRXyW0rx9

  18. #38

    Domyślnie

    u nas jest dla odmiany wielka miłość do modelu sardegna:


    łaczy w sobie kompromis między mną a mężem - ja wole twardsze meble ale komfortowe i koniecznie ze sztywnym podlokietnikiem (opieram się przy czytaniu) a mąz kocha się w meblu zanurzyć. i sardegna jest idealna. dla nas pasowalby zestaw 3+2 + puf(dobrany z innego modelu), kolor tkaniny gorzka czekolada GOBI i za to panie w 2 roznych salonach policzyly ok 4000

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    waham się pomiędzy ETAP - model MAXX (rogowy z funkcją spania),
    http://www.mebledanuta.pl/meble_tapi...xx/13_maxx.jpg

    a jednym z modeli Helwetii
    Etap w skórze - ok.6500, Helwetia - ponad tysiac złotych mniej. Szkoda, że Helwetia ma w większości modeli stalowe nóżki, które niezbyt mi się podobają.Te w maxxie są piękne. Już sama nie wiem
    A może jeszcze inny producent robi coś w typie MAXX'a ?

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał duma
    Ile może kosztować ta nowoczesna??[/quote]

    Ja mam podobną w czerownej skórze. jestm bardzo zadowolona - zresztą nie było niespodzianek, bo przed zakupem "obsiadaliśmy" ją w salonie Mam ją ponad 1,5 roku i w utrzymaniu jest super. Według mnie bardzo dobra jakość. Płaciłam jakoś ok 3700 i mam nadzięję, że bedzie to mebel na prawdę na wiele lat.
    Ale pamietam, że nie wszystkie modele tej firmy były waygodne, więc jednak polecam sprawdzić przed zakupem.

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony