dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 9
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 163
  1. #61

    Domyślnie salon

    Eleuteria piękny salon! Co to za opaska przy oknie - jakiś kamień?
    basia228

  2. #62

    Domyślnie

    eleuteria...wyglada super!!!
    czy mozna gdzies zobaczyc wiecej fotek z Twojego domku,bo sypialnia,salon,pokoj coreczki (na tyle fotek trafilam )wygladaja pieknie!!!

    i tu zapytam o kolor scian w salonie ??
    Dzękuję, dziękuję.... niestety nie ma więcej fotek, ale coś wklejam jak znajdę odpowedni wątek. Kończyliśmy dom ponad rok temu w ekspresowym tempie i w sumie fotek z powstawania naszego "dzieła" jest niewiele, zresztą na FM trafiłam niedwno. Ciągle jeszcze coś zmieniam, przerabiam, bo nie do końca podoba mi się efekt naszego wykończenia... w 2-3 miesiące, a więc na wariackich papierach.

    Kolor w całym domku to magnolia duluxa

    Pozdrawiam A

  3. #63

    Domyślnie

    basia228 Wysłany: Wto, 3 Listopad 2009 19:17 Temat postu: salon

    --------------------------------------------------------------------------------

    Eleuteria piękny salon! Co to za opaska przy oknie - jakiś kamień?
    basia228 miło poczytać, dzięki
    Otwory okienne dookoła są wyłożone płytkami, nazwijmy to "marmuropodobnymi" (znajomi którzy nie są oświeceni przez nas myślą, że to marmur, a to obok marmuru nawet nie leżało ).

    Tak samo są wykończone wejścia do salonu i kuchni oraz podświetlane "prześwity"




    pewnie zaraz ktoś mnie ochrzani, że zaśmiecam wątek i pisze nie na temat... więc z góry przepraszam

  4. #64

    Domyślnie

    A, tam...
    Pokaz jeszcze schody, prosze.
    Masz bardzo ladne wnetrza.

  5. #65

    Domyślnie

    ellaj Wysłany: Wto, 3 Listopad 2009 20:51 Temat postu:

    --------------------------------------------------------------------------------

    A, tam...
    Pokaz jeszcze schody, prosze.
    Masz bardzo ladne wnetrza.
    Mówisz i masz...
    Barierka przy wejściu na schody jest zabezpieczeniem przed naszą dwuletnią córeczką, co by sama nie biegała po schodach

  6. #66

    Domyślnie

    musisz koniecznie pokazac je w watku o schodach
    podstopnie z plytek a nastopnie z czego sa zrobione ??

  7. #67

    Domyślnie

    też z płytek... tych co wykończena okien

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał ellaj
    Tez zamowilam sobie sofe 2,5 helvetia lavello plus jeden fotel do pokoju. Kolor ecru. Sliczny.
    Bedzie za okolo 6 tygodni.
    Do salonu moze tez kupie helvetie jakas inna.
    Czy nie jest tajemnicą ile pani zapłaciła za ten komplet? Pytam gdyz jestem uzytkownikiem samej sofy lavello 2,5f, a planuje dokupić jeszcze fotel, niestety cena samego fotela mnie odstrasza. Wiec chciałem sie dowiedzieć jak to cenowo w innych miastach wygląda.
    Pozdrawiam

  9. #69

    Domyślnie

    Nie pamietam dokladnie, ale chyba z 1700zl.

  10. #70

    Domyślnie

    Rozumiem że to za sam fotel, czyli cena taka sama jak w Lublinie. Pozdrawiam

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika73
    a mnie się bardzo ten podoba - Helvetia - Lavello


    Witam
    Moi drodzy bezapelacyjnie najbardziej mięki model; nawet na zdjeciu widać jaka ma warstwe poduch Oczywiscie jest tez funkcja spania z tym ze tutaj jak na spanie jest az za miekkie niestety bo poduszki na ktorych się siedzi po rozłożeniu wędrują pod tyłek

  12. #72

    Domyślnie

    Naprawde piekny.
    Ten moj ecru... malina.
    Po prostu sliczny.

    Mu2yk, tak, ta cena to za sam fotel. Za calosc cos ponad 4tys., ale zabij mnie nie pamietam dokladnie. Musialabym poszukac rachunku.

  13. #73
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wafelek013

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    7

    Domyślnie naroznik rico

    Witam forumowiczów,

    bardzo spodobał mi się narożnik rico i chce go kupić ale szerokość drzwi wejściowych mam 77 cm? Czy ktos może wie czy ten narożnik można rozłożyć na 2 kawałki w miejscu załamania. Wiem, ze niektóre maja taka opcję?

    Z góry dziękuję za info,
    ANia

  14. #74
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wafelek013

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    7

    Domyślnie tynk

    Do eleuteria:

    Przepraszam, że nie na innym forum czy może mi Pani zdradzić co to za tynk albo gładź am Pani na ścianie ma ciekawą fakturę. szukamy z mężem czegoś fajnego na ściany w przedpokoju, a nie chcemy kłaść żadnych tapet i tak myśleliśmy o tynku nie równo ułożonym. Mamy dosyć duży przedpokój jak na mieszkanko w bloku ( 10 m2) i jest szeroki, a taki tynk był by idealny.

    Dziękuję

  15. #75

    Domyślnie

    Dołaczam się do fanatyków Kenyi. Dziś bylam z mężem w salonie meblowym, generalnie po inne meble, ale że już byliśmy to i na sofy zerknęłam. Kenya pod względem wygody wygrywa ...i jest w stylu jaki nam się podoba. Narazie to faworyt. Tym bardziej, że ma już kilku właścicieli i nikt specjlanie nie narzeka. Kto wie moze za miesiąc - dwa stanie i w nasyzm salonie
    Uwierz w to czego nie widzisz, a ujrzysz to w co wierzysz-św. Augustyn

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał justkaaa Zobacz post
    Dołaczam się do fanatyków Kenyi. Dziś bylam z mężem w salonie meblowym, generalnie po inne meble, ale że już byliśmy to i na sofy zerknęłam. Kenya pod względem wygody wygrywa ...i jest w stylu jaki nam się podoba. Narazie to faworyt. Tym bardziej, że ma już kilku właścicieli i nikt specjlanie nie narzeka. Kto wie moze za miesiąc - dwa stanie i w nasyzm salonie

    nadal jestescie zadowoleni z wypoczynku?
    przymierzam sie do niego/naroznik/ tylko cena 9600 troche mnie zmrozila
    jakies namiary za lepsze ceny?
    bede wdzieczna
    pozdrawiam
    beata marek

  17. #77

    Domyślnie

    Bemark, wlasnie sie zastanawialam ,ile kosztuje ten naroznik.
    Tez jestem na etapie wyboru naroznika do salonu.
    Od poczatku podoba mi sie ten http://www.sklep.re-ma.pl/index.php?...oznik-skorzany
    Pozniej zastanawialam sie nad helvetia, ale soleto, bo lavello juz mam sofe. Myslalam, ze cena jest jednak nizsza.
    Zdecyduje sie chyba na ten z firmy rema.
    Juz prowadze z nimi korespondencje e-mailowa.

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał ellaj Zobacz post
    Bemark, wlasnie sie zastanawialam ,ile kosztuje ten naroznik.
    Tez jestem na etapie wyboru naroznika do salonu.
    Od poczatku podoba mi sie ten http://www.sklep.re-ma.pl/index.php?...oznik-skorzany
    Pozniej zastanawialam sie nad helvetia, ale soleto, bo lavello juz mam sofe. Myslalam, ze cena jest jednak nizsza.
    Zdecyduje sie chyba na ten z firmy rema.
    Juz prowadze z nimi korespondencje e-mailowa.
    ja tez mam metlik w glowie
    zastanawiam sie nad helvetia ,gala
    na -bardzo wygodny naroznik trafilam z gali seria re-lax
    ale bez 8000 nie podchodz do tych naroznikow-niestety
    szukam dalej
    pozdrawioam
    beata marek

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał bemark Zobacz post
    ja tez mam metlik w glowie
    zastanawiam sie nad helvetia ,gala
    na -bardzo wygodny naroznik trafilam z gali seria re-lax
    ale bez 8000 nie podchodz do tych naroznikow-niestety
    szukam dalej
    pozdrawioam
    na forum tez polecaja producenta
    Kanapy skórzane Bodhi Line Bystrzyca Kłodzka oraz spod Opola jakiegos producenta
    beata marek

  20. #80

    Domyślnie

    Czy ktoś użytuje narożnik Helvetti mesiina bądź alanis new? Chccemy wybrac z tych dwoch ale alans nie widzielismy "na żywo".

Strona 4 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony