dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 9
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 163
  1. #81
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mp_nl

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Używa ktoś może Kenya New wykończoną tkaniną z grupy VII ? Jak tak to będę wdzięczny za jakieś fotki tej sofy tak wykończonej.
    Pozdrawiam, Marcin

  2. #82
    tabita85
    Guest
    tabita85

    Domyślnie

    ZAKOCHALAM SIE W TEJ SOFIE. JEST TO PLATIN HELVEITA CZY KTOS Z WAS JA UZYTKUJE?

  3. #83
    tabita85
    Guest
    tabita85

    Domyślnie


  4. #84

    Domyślnie

    Zamówilam dzis narożnik Saphir bis. Co prawda jeszcze kilka dni temu miala byc messina lub alianis new, a po obejrzeniu w sklepie saphiru zdecydowalismy się na niego. I potwierdzam, w Agacie konkurencyjne ceny. Co prawda my zamowilismy w lokalnym salonie meblowym ale poszlismy tam z cenami z agaty i sprzedali nam za tą kwotę co w agacie.

  5. #85

    Domyślnie

    Jak się sprawują kanapy Helvetia Furniture tym co zakupili je rok temu i wcześniej?
    Na Internecie znalazłam kilka negatywnych opini, że miejsca gdzie się siedzi są "usiedziane", że w tkaninie (a na takiej mi zależy) porobiły się zmechacenia, że skrzypi, że się nie domyka, że serwis do dupy i to nie była jedna zła opinia.
    Ja nadal jestem zachwycona "lavello" i chcę w ciągu miesiąca złożyć zamówienie, no ale ta dzisiejsza wyprawa po Internecie mnie zaniepokoiła.

  6. #86

    Domyślnie

    podciągam wątek
    też mi się bardzo podoba lavello jest super wygodny. Czy ktoś z użytkowników tej sofy może napisać jak sprawuje sie w użytkowaniu czy faktycznie miejsca gdzie się siedzi są "usiedziane". Czy ma może ktoś obicie z carabu? Jak się sprawuje w użytkowaniu? łatwo się czyści? nie mechaci? nie naciąga się tkanina?
    Będę wdzięczna za każde uwagi. Dziękuję

  7. #87

    Domyślnie

    niestety miejsca szczególnie oblegane (środek kanapy ) są "wysiedziane"., po ponad 2 latach użytkowania.
    Na moje zgłoszenie w ramach reklamacji dostałam odp. że to normalne podczas uzytkowania i nie podlega gwarancji. Mam po prostu przeganiac ludzi z środka kanapy, żeby równo wysiedzieli wszystko.
    Poza tym ok, nic ine skrzypi, materiał łatwo się zmywa (choc jedno miejsce podczas usuwania uporczywego brudu " się wydrapało", ale to pewnie moja wina.
    Dotyczy kompletu Rico....wiem że inne modele mają wypełnione inne wypełnienie poduch i mniej sie ugniatają.

  8. #88

    Domyślnie

    Leli1
    dziekuję za cenne uwagi. Twoja kanapa jest w obiciu carabu?

    Może odezwie się ktoś kto uzytkuje model lavello???

  9. #89

    Domyślnie

    tak, w tkaninie carabu odcień czekoladowy brąz; ładnie się prezentuje i sam w sobie jest ok, tylko wypełnienie nie zdaje egzaminu. Możesz sie dowiedziec czym są wypełnione poduchy w modelu lobello, jesli watą "jakąśtam" to pewnie będą się wygniatać jak w Rico.
    Serwis (oczywiscie odpłatnie) może do mnie przyjechac, wyjąć wypełnienie, uformować go i włożyć z powrotem. Podziękowałam, póki co formuję sobie je sama waląc łapą w poduchę

  10. #90
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sote

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    POZ*
    Kod pocztowy
    60-658
    Posty
    4

    Domyślnie

    leli1 a masz jakas fotke jak wyglada to czekoladowe carabu?

    ja planuje kupic Lorenzo wlasnie w takim czekoladowym obiciu

    moze ktos posiada wlasnie lorenzo i wypowie sie cos na jego temat?

  11. #91
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AniDa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    3

    Domyślnie Helvetia Platin

    Cytat Napisał tabita85 Zobacz post
    ZAKOCHALAM SIE W TEJ SOFIE. JEST TO PLATIN HELVEITA CZY KTOS Z WAS JA UZYTKUJE?
    Przylaczam sie do pytania. Czy ktos z Was ma ten naroznik? Jak sie sprawuje? Czy model nalezy do tych "twardszych"? Z gory dziekuje za pomoc.
    Pieknie żyć

  12. #92

    Domyślnie

    Witam
    Ja właśnie dziś odebrałam sofę 3 z funkcją spania oraz fotel Lavello w tkaninie carabu, kolor czarny. Całość wyniosła mnie 3928 zł.
    Meble te dostępne są w każdym salonie ekoline, stosują 5% rabaty, jutro wkleję fotki.

  13. #93

    Domyślnie

    Luca11, jestem bardzo zadowolona z mojej sofy 2,5 lavello i fotela. Sa naprawde super. Skorka mieciutka. Po rozlozeniu masz duze lozko do spania. Corki kolezanka usiadla pare dni po zakupie w dzinsach i zafarbowala na niebiesko, ale uzylam chusteczek w5 i nic. Czysciutenka.
    Z tkanina bym tak nie zrobila
    W salonie tez mam naroznik ze skory, ale czarnej. Dla mnie skora jest bardzo wygodna, jesli chodzi o zachowanie czystosci. Poza tym ladnie sie prezentuje.

    Shimmy, wklej te zdjecia, jak bedziesz miala. Szukam sofy do gabinetu w tkaninie. Nie wiem tylko jaki kolor

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Witam

    Planuję zakup wygodnego mebla do pokoju odsłuchowo-imprezowego w moim domu - najpewniej będzie to narożnik.

    Wg mnie narożnik to lepszy pomysł, bo po pierwsze "zbliża ludzi" a po drugie można się na nim wygodnie położyć nawet gdy nie jest rozkładany.

    Szukam wygodnego narożnika i niestety po "dosiadaniu" większości sof i narożników dostępnych we Wrocławiu znalazłem zaledwie kilka propozycji odpowiednio wygodnych tzn. Marco Dom [ http://www.marcodom.eu/pl_,produkty,,29,2307.php ] , Helvetia Kenia [ http://www.meble.pl/kenya,p27287.html ], Gala Italia [ http://www.meble.pl/italia-naroznik,p6161.html ] - kolejność celowa wg wygody.

    Helvetia Kenia ma kiepską prasę np. tu:
    http://www.cylex.pl/firmy/hf-helveti...-10341082.html

    Czy znacie jakieś inne równie wygodne meble w rozsądnych cenach - jeśli tak to proszę o namiary bo chciałbym mieć jak największy wybór.

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał SUSPENSER Zobacz post
    Witam

    Czy znacie jakieś inne równie wygodne meble w rozsądnych cenach - jeśli tak to proszę o namiary bo chciałbym mieć jak największy wybór.
    Nie ma wygodnych za rozsądną cenę. Jakiś czas temu odbyłam pielgrzymkę po sklepach meblowych, sadzałam swój odwłok na czym się dało i ..............



    na razie będzie stary "wypoczynek".

    Jak coś mi się podobało, to nie było mi na tym wygodnie, a jak było wygodne, to mi się nie podobało

  16. #96

    Domyślnie

    meble tyrpa z kalwarii,siedziałam,super wygodne,materiał do wyboru,wymiar do wyboru,z funkcją spania lub bez,niestety nie wiem jeszcze jaka cena,ale już zdecydowałam-albo ten albo żadenhttp://www.mebletyrpa.pl/galeria.html,model bellagio oczywiście

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Wyglądają bardzo ładnie. Daj znać jak z ceną

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka Zobacz post
    Nie ma wygodnych za rozsądną cenę.
    To zależy co uznamy za rozsądną

    Wg mnie to kilka tys zł bo kilkanaście to już nie rozsądna.

    Cytat Napisał cieszynianka Zobacz post
    Jak coś mi się podobało, to nie było mi na tym wygodnie, a jak było wygodne, to mi się nie podobało
    Znam to z autopsji, ale jest jeszcze trzecia opcja: było ładne, wygodne, ale pioruńsko drogie

  19. #99
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    Ja też szukam i szukam i dalej siedzę na Beddinge z ikea Fotel Kenya jest mega wygodny, tylko wygląd jakoś mi nie pasuje, za bardzo gabinetowy. Inna sprawa, że nigdzie nie widziałem kenyi w tkaninie która może bardziej przytulnie wygląda.
    Znalazłem ciekawy zestaw ale jakoś takie mam wrażenie, że nie taka jakość za taką cenę ale podoba się bardzo
    http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1...im-zestaw.html
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  20. #100

    Domyślnie

    Piękne te meble... Ale czy wygodne? Podobaja mi się obłędnie,ale obawiam się, że oparcie jest troszkę za niskie na długie posiadywanie na kanapie. Jak uważacie?
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

Strona 5 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony