dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakie macie dochody netto na miesiąc w w Waszym gospodarstwie domowym (w PLN)?

Głosujących
219. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1000-2000 z

    9 4,11%
  • 18 8,22%
  • 33 15,07%
  • 37 16,89%
  • 23 10,50%
  • 14 6,39%
  • 18 8,22%
  • 20 9,13%
  • 16 7,31%
  • 8 3,65%
  • 12 5,48%
  • 11 5,02%
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 63
  1. #41

    Domyślnie

    Ty wiesz bo jesteś bardzo stary i mądry, a może autorka tematu jest jeszcze młoda . Również pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał majar69
    Ty wiesz bo jesteś bardzo stary i mądry, a może autorka tematu jest jeszcze młoda
    czyżbyś coś sugerował? że jak młoda to co... ? ........................ niemądra?

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał majar69
    Ankieta po prostu pokazuje, że dom może budować zarówno pracownik budżetówki jak i zamożny przedsiębiorca. Jeden i drugi wybuduje tylko pierwszy skromne 100 m2 a drugi wypasione, ekskluzywne 500 m2.
    Mało tego - pierwszy nie raz wybuduje ze środków własnych, a drugi weźmie wielki kredyt
    Najdziwniejsze jest jednak to, że według wielkości płaconego podatku od dochodów osobistych to wcale nie przedsiębiorcy są najbogatszymi ludźmi w Polsce. Zgodnie z danymi MF tylko 4% podatników płaci podatki w trzeciej skali (40%) i nie są to przedsiębiorcy ale osoby wykonujące pracę najemną w instytucjach, które nie kombinują z zarobkami swoich pracowników.

  4. #44

    Domyślnie

    Pierwek nic nie sugeruję, odpowiedzialam Wowce bo "zahaczył" mój post.To miał być trochę żart, osoby urażone przepraszam.
    Ankietę Toszki odebrałam tak, że chce zobaczyć jak wiele osób o dochodach podobnych do niej decyduje się na budowę. Nie sądzę aby na niej opierala swoje plany tak po prostu chciala zapytać
    Tak na marginesie jestem kobietką tylko sobie taki głupi nick wybralam

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał majar69
    Pierwek nic nie sugeruję, odpowiedzialam Wowce bo "zahaczył" mój post.To miał być trochę żart,
    I jako żart Twoją odpowiedź odebrałem.

    Pozdrawiam
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Cytat Napisał Toszka
    Kochani, jestem blokersem od zawsze. Jednak najszczęśliwsze chwile z dzieciństwa, które wspominam to te u mojej prababci na wsi (babcie i dziadkowie niestety też byli "blokersami", bo wysiedleni z Kresów, a na wsi nie chcieli lub nie mogli mieszkać z różnych powodów). Budowa domu to spełnienie marzeń. Mieszkanie w domu to inna jakość życia. Dlatego rozumiem doskonale wczasy przy domu (budowie). To po prostu człowieka cieszy (zwłaszcza blokersa). To jakby nie patrzeć kontakt z naturą większy niż na balkonie, czy w drodze do sklepu. Blokers chłonie takie rzeczy, bo człowiekowi jest potrzebne w życiu coś więcej niż kilka ścian i widok za oknem. I wyjazd na wczasy tu nie pomoże. Wczasy trwają 1-2 tygodnie, a później wraca się do swojej klatki. Najfajniej jest wracać z wczasów do domu. Jednak, jeśli już nie starczy na te wczasy, to ja wolę mieć ten dom i działkę cały rok, niż te wczasy w bloku - dwutygodniowe.
    Pięknie napisane.

    Ja nie wypełniłem ankiety, bo nie wiem ile zarabiam - huśtawka dochodów w biznesie jest taka, że czasem w trzy tygodnie zarabiam tyle co innym razem w pół roku.
    Dla podejmujących decyzje o budowaniu: gdy są stałe równe i bezpieczne dochody to łatwo policzyć na co nas stać.
    Gdy prowadzi się biznes ... to trzeba zacząć bezwzględnie oj jaka jest wtedy motywacja ... oj jak trudniej podejmuje się wtedy ryzyko ... oj jak trudniej sie wtedy zarabia

  7. #47

    Domyślnie

    Dzięki Ged .

    P.S. Jesteś zwolniony z wypełniania ankiety. Patrząc na Twój dom i tak wszyscy wiemy, w którym przedziale się mieścisz .
    Marzenia nadają życiu sens

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał majar69
    Pierwek nic nie sugeruję, odpowiedzialam Wowce bo "zahaczył" mój post.To miał być trochę żart,
    przecież ja też żartowałem

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Karollinka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    4.589
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    my mamy udokumentowanego dochodu 3000 zł netto na rodzinę 3 osobową na miesiąc, drugie 3000 mamy z dodatkowej działalności męża której bank nam nie wliczył, naszą zdolność kredytowa biorąc kredyt na 30 lat bank ocenił na 270 tys , my chcemy wziąć 120 tys kredytu z dopłatami, tyle się mowi o tym że banki nie dają kredytów a nam z takimi niskimi dochodami zaproponowali taką wysoką kwotę, dodam że mamy działkę i rozpoczętą budowę wartą więcej niż 120tys,

  10. #50

    Domyślnie

    Karolinko, trzeba przyznać, że spory Wam ten limit przyznali . Może zdradzisz nam który to bank jest taki "dobry"? Może komuś ta informacja się przyda (o ile wolno takie info zamieszczać na forum).
    Marzenia nadają życiu sens

  11. #51

    Domyślnie

    jak widzę sporo forumowicze zarabiają

  12. #52
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    my mamy cos kolo 2000 na 4 osoby i sie budujemy

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysweetbabys
    my mamy cos kolo 2000 na 4 osoby i sie budujemy
    chyba te oficjalne ....

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    innych niema prawde mowie ze sa takie dochody z tym ze mielismy troche kasy swojej wiec i kredyt niejest duzy

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysweetbabys
    my mamy cos kolo 2000 na 4 osoby i sie budujemy
    Oh My God! Jak Wy to robicie??? Naprawdę nikt Wam nie pomaga finansowo?
    Marzenia nadają życiu sens

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    czasami tez sie zastanawiam,ale nikt nam niepomaga, mamy 2 dzieciakow jeden do przedzzkola chodzi, i wcale niejest nam zle

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Karollinka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    4.589
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    mysweetbabys posziwiam Was! pewnie można się za tyle utrzymać ale jeszcze płacić raty choćby te niewielkie to już mistrzostwo, a może trzeba być baaaaaardzo gospodarnym poprostu!

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karollinka
    mysweetbabys posziwiam Was!
    A ja współczuję

  19. #59

    Domyślnie

    Ja podziwiam, współczuję i życzę jak najszybszej poprawy finansów, bo musi Wam być bardzo bardzo ciężko. Macie jakieś widoki na lepsze zarobki?
    Marzenia nadają życiu sens

  20. #60
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    ale w naszych rejonach to najmniejsza krajowa to normalka, a teraz przy tymkryzysie to i wiekszosz zakladow w naszym miescie ograniczyla ilosci godzin pracy do 4 dni wiec i znow kolejne ciecia,

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony