dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie W JAKICH WARUNKACH JUZ ZAMIESZKALISCIE

    Witam jestem na etapie sufitów pod. mam juz tynki , druga wylewkę , dom ocieplony zaciagniety klejem i gruntem , wiem ze trzeba zrobić jeszcze łązienkę oraz kuchnie ,położyc panele moze wygladzine i na lato moze mozna zamieszkać, ja to było u was ?
    Stan developerski , sam sobie dziwie ze juz to

  2. #2

    Domyślnie Re: W JAKICH WARUNKACH JUZ ZAMIESZKALISCIE

    Cytat Napisał skrzypp
    Witam jestem na etapie sufitów pod. mam juz tynki , druga wylewkę , dom ocieplony zaciagniety klejem i gruntem , wiem ze trzeba zrobić jeszcze łązienkę oraz kuchnie ,położyc panele moze wygladzine i na lato moze mozna zamieszkać, ja to było u was ?
    Ja kończe, kończe i skończyć nie mogę i chyba nie ma sensu dalej przedłużać tylko trzeba się przenosić. Środek mam już w zasadzie skończony (pozostało kupić i zamontować lampy, położyć listwy podłogowe między łączeniami płytek i paneli i kilka innych pierdół no i większość mebli - póki co będziemy się częściowo wspomagali meblami z obecnego mieszkania, mamy już kuchnię i sprzęty, sofa do salonu zamówiona, drzwi wewnętrzne własnie nam założyli). Gorzej natomiast jest na zewnątrz, bo nie mam elewacji, zrobionego terenu wokół, ogrodzenia itp.
    Ale doszliśmy do wniosku, że więcej się zrobi będą tam na miejscu niż kiedy trzeba specjalnie dojeżdzać.
    Plan jest taki, że do końca czerwca się przenisiemy. Co prawda nie mam jeszcze formalnego pozwolenia, ale trudno, raz się żyje

  3. #3

    Domyślnie

    Ja zamieszkalem, gdy w lazience nie bylo jeszcze zlewu i lustra. Mylem sie w zlewie gospodarczym w kotlowni, a golilem przy malym lusterku. Nie bylo tez kuchni, okladziny schodow.
    Wiekszosci lamp nie mam do dzisiaj. Druga lazienka czeka na lepsze czasy, a na poddaszu mam gotowa tylko sypialnie, chociaz tez nie do konca, bo brakuje szafy w zabudowie.

    Jakos sie mieszka, najwazniejsze, ze "brudne" prace skonczone. Reszte sie powolutku dokonczy, tylko trzeba pieniadze na biezaco odkladac.
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Piczman
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    4.875
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    224

    Domyślnie

    Ja też robię w tej chwili sufity, chcę się wprowadzić w pażdzierniku i myslę ze spokojnie dam radę! Nawet jak wszystko trzeba zrobić samemu !
    Przy zgranej ekipie wszedłbym za miesiąc

    bimbelt niezłe foty

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rusek007
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    5 000 kroków od Olsztyna
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Aż się łezka w oku kręci, to były czasy...



    Jak trzeba było, to się i dało
    To co nas nie zabije, to nas wzmocni.
    Budowa też!?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony