dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 189 z 405
Pokaż wyniki od 3.761 do 3.780 z 8094
  1. #3761
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kruela
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    2.952
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Gosieńko zdjęcia robisz cudne Uwielbiam je. Coraz piękniej u Was, choć i tak było pięknie
    Kruelki komentarze

    Dwie rzeczy dają duszy największą siłę: wierność prawdzie i wiara w siebie.

  2. #3762
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Gosiu,

    wpadam do Ciebie, a tu same dobre wieści. Prace brukarskie na ukończeniu- super, że macie przed zimą ścieżkę do furtki
    drzewa wycięte, widok piękny no i na koniec utwardzona droga
    Chciałabym Cię zobaczyć w tej piżamce jak biegniesz za pługiem

  3. #3763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kruela Zobacz post
    Gosieńko zdjęcia robisz cudne Uwielbiam je. Coraz piękniej u Was, choć i tak było pięknie

    Miód na moje serce, że wpadłaś do mnie


    Teraz byle do wiosny a zaczniesz swój ogród zakładać

  4. #3764
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Hej Gosiu,

    wpadam do Ciebie, a tu same dobre wieści. Prace brukarskie na ukończeniu- super, że macie przed zimą ścieżkę do furtki
    drzewa wycięte, widok piękny no i na koniec utwardzona droga
    Chciałabym Cię zobaczyć w tej piżamce jak biegniesz za pługiem


    Oj widok bezcenny, i dobrze, że tego nie widziałaś......mam nadzieję, że sąsiedzi szybko zapomną


    Łyżką dziegciu do tych dobrych wieści jest zepsuty zamek w furtce. Najpierw okazało się, że część elektryczna odpowiedzialna za otwieranie zamka domofonem jest uszkodzona, a potem zamek jako zamek przestał otwierać... z klucza Wyjść możemy ale wejść (jako, że nasza piękna klamka jest z zewnątrz zaspawana) już się nie da, trzeba do bramy iść... dobrze, że tyle możliwości mamy

  5. #3765
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Gosiu a sa jakies nowe fotki?

  6. #3766
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Tarciu w dzienniku

  7. #3767
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post


    i jedna tylko gałązka pęcherznicy






    Masz jakąś nową odminę pęcherznicy? po mojemu to na perukowca wygląda ale na bieżąco z nowinkami nie jestem

  8. #3768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    widzisz rozstrzepaniec ze mnie i nie panuję nad pamięcią oczywiście, że to perukowiec już poprawiam w dzienniku

  9. #3769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ja co się nie znam.. spojrzałam i jak nic to perukowiec.. ale widzę, ze to roztargnienie...
    Idę do dziennika...

  10. #3770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No to jak pług przejechał, teren został ubity to tylko trzymać kciuki, żeby sąsiadowi do głowy nie wpadło sprzętem ciężkim jeździć...
    A swoją droga latanie w piżamce, kaloszach i kurtce która z nas nie uskuteczniała... I nikt się nie dziwił, jak sprawa pilna była...

  11. #3771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że do czasu aż mróz ściśnie ziemi wozić nie będzie Gdyby on budował, to jeszcze dałoby się to zrozumieć...


    Też w piżamie po ulicy ganiałaś ?

  12. #3772
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Baaa bo to raz...
    Zazwyczaj w koszulce nocnej i w klapkach ogródkowych czasami i w kozakach i kurtce.. różnie bywało...
    Ale jak była potrzeba to ani chwili się nie zastanawiałam czy wypada, czy nie za krótka.. a co mi tam.. sprawę trzeba było załatwić...

  13. #3773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Baaa bo to raz...
    Zazwyczaj w koszulce nocnej i w klapkach ogródkowych czasami i w kozakach i kurtce.. różnie bywało...
    Ale jak była potrzeba to ani chwili się nie zastanawiałam czy wypada, czy nie za krótka.. a co mi tam.. sprawę trzeba było załatwić...
    to dobre

  14. #3774
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    No,no, coraz ładniej i eleganciej do zimy pewnie się uwiniecie z bramą Skrzyneczkę masz nie tylko pasującą kolorem ale i dużą! Mnie pan od ogrodzenia sam wybrał i założył bardzo ładną ale tylko na zwykłą kopertę wywaliłam ją i kupiłam mniej efektowną za to formatu A4

  15. #3775
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Dzięki Amelio. Mam nadzieję, że uda się bramę wykończyć. Tylko najpierw trzeba te wszystkie dechy pomalować. Dobrze, że już oszlifowane... każda po kilka razy, różnej gradacji papierami - zupełnie jakby to mebel był. Ale pomalowane na surowo, tylko spod hebla, dechy wyglądały nieszczególnie i trzeba było je skrobać

    Też mieliśmy skrzynkę taką malutką

  16. #3776
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    No zajebiszczą masz tą bramę Gosiaczku... normalnie domu przez nią nie poznałam. Jak dla mnie może tak zostać, bo grunt to pomysłowość i Dobromirstwo. Jest super!. Ganianie w pidżamie jest fajne i poprawia stosunki dobrosąsiedzkie. Ja rano nieprzytomna z kubkiem kawy w ręku i oczywiście tylko w pidżamie, nie raz i nie dwa wychodziłam z piesami na siusiu. Wszyscy mi machali i się ślicznie uśmiechali.
    Buziaki nocne zostawiam.

  17. #3777
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Gosiu,

    no cudna ta brama i jaka wielka!
    Podbitka super pomysłowa jak to dobrze czasami zbyt pochopnie nie pozbywać się różnych rzeczy
    Docelowo będą dechy czy pręty?
    Pozdrawiam

  18. #3778
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ty też już wiesz jaka to radość nie wysiadać z samochodu i móc wjechać na własną posesje...
    Super masz pomysłowego Inwestora
    Czekam więc na za deskowanie bramy i reszty ogrodzenia...

  19. #3779
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    brama dobra rzecz , a skrzyneczke na listy mamy podobna tylko pojedyncze okienko i w kolorze grafitowym, niestety od 2 lat wisi tymczasowo na siatce ogrodzeniowej zamiast porzadnie na furtce i majta sie jak porzadnie przywieje, T. wciaz czasu nie ma a to kupic sruby, a to jakies blaszki itp.

  20. #3780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję dziewczyny, przekażę inwestorowi-Dobromirowi słowa uznania


    Rasiu
    specjalnie dla Ciebie





    po lewej, przy skrzynce gazowej, tam gdzie tymczasowo jest siatka będą oczywiście dechy, mam nadzieję, że będzie się baron dobrze miał


    Agawi my się niczego nie pozbywamy ale miód na moje serce - sporo prętów i kamienie przez lata zbierane w końcu znalazły zastosowanie

    Cała brama będzie miała dechy, i ten kawałek ze skrzynką gazową też


    Arnika przyjemność i wygoda to fakt, tyle, że mam jeden, a właściwie dwa stresy, które nieoczekiwanie pod koła wleźć mogą albo na ulicę wyprysnąć i w jakieś pogaduszki z sąsiednimi psami się wdawać... dobrze jeśli przez płot - muszę pamiętać by w domu były zamknięte


    TAR przykręć tę skrzynkę... to szybko kupca znajdziesz Cały dom pięknie zadbany, ogród cudny a tu taka wizytówka na dzień dobry

Strona 189 z 405

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony