dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tom_79

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    4

    Domyślnie remont łazienki

    chcelm sie dowiedziec czy dobrym pomysłem jest montaz płyty g-k na kleju w łazience bo dlamnie bylo by to wyjscie idealne ale ktos mi mowil ze moze potem sciana pływac i ze nie poleca,ja osobiscie nie mam zdania i chcialem sie poradzic



    a droga sprawda to czy mozna odrazu pokryc gipsem sciane ktora była wytynkowana i pomalowania farba bo farba sie dobrze trzyma i wykonawca mowi ze bez problemu mozna odrazu gipsowac i nie potrzeba zdzierac farby

  2. #2

    Domyślnie

    Skorzystaj z opcji "szukaj".To było już mielone wielokrotnie.
    Postów coraz więcej, a wiem coraz mniej!
    Kliknij TU, a zobaczysz zużycie energii mojej pompy ciepła

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zbigi36

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Re: remont łazienki

    Cytat Napisał tom_79
    chcelm sie dowiedziec czy dobrym pomysłem jest montaz płyty g-k na kleju w łazience bo dlamnie bylo by to wyjscie idealne ale ktos mi mowil ze moze potem sciana pływac i ze nie poleca,ja osobiscie nie mam zdania i chcialem sie poradzic



    a droga sprawda to czy mozna odrazu pokryc gipsem sciane ktora była wytynkowana i pomalowania farba bo farba sie dobrze trzyma i wykonawca mowi ze bez problemu mozna odrazu gipsowac i nie potrzeba zdzierac farby
    ja osobiscie nie polecam ci płyty k/g polecam otynkowanie łazienke a co do gipsu jezeli farba nei schodzi pod skrobakiem to dwa razy zagruntowac i mozna kłasc tynk gipsowy

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Jak to mówią im więcej ludzi tym więcej odmiennych zdań. Jeśli chodzi o montaż płyty w łazience na klej to możesz to jak najbardziej. Zrobilem tak kiedyś u siebie tak z 10 lat temu i nic do tej pory się z tym kompletnie nie dzieje. Na to poszły płytki. Z drugim pytaniem to zgadzam się z zbigi36 - na pewno gruntowanie i to porządne

  5. #5

    Domyślnie

    Miras12 właśnie mnie uspokoiłeś, bo zrobiłem tak z ojcem i się trochę bałem. Łazienka mała, nie było miejsca na stelaże. Jak coś się będzie działo to napiszę

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tom_79

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    oj to fajnie ze uciebie wytrzymalo to 10 lat wiec ja tez tak robie bo mam tylko jeden tydzien po odbiorze kluczy na szybki remont i przeprowadzke-a płyty i klej bardzo mi to uławia
    wielkie dzieki za pozytywne wiesci

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom_79
    oj to fajnie ze uciebie wytrzymalo to 10 lat wiec ja tez tak robie bo mam tylko jeden tydzien po odbiorze kluczy na szybki remont i przeprowadzke-a płyty i klej bardzo mi to uławia
    wielkie dzieki za pozytywne wiesci
    nie ma stresu ; )
    google: murator osek.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony